Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michał

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michał

  1. poprawiłem tamtą fotkę (zwłaszcza felgę z tyłu), plus wersja z ori lampami dla porównania
  2. Ojciec ja bym to widział tak: -grafitowe felgi -grafitowe lusterka -grafitowe OOOO na grillu -gleba -czarne lampy -czarna ramka grilla później może pozmieniam Ci felgi jak znajdę czas
  3. że co? że bentley?
  4. i na forumie się nie chwalisz? :bicz3:
  5. podeślij foto i cene na PW, bo by się przydała do gwintu
  6. a rozporeczke masz? bo ja mam juz siedzi w aucie skąd masz? poka poka
  7. U mnie w e51 to samo, głośnik pada... Wymyśliłem że jedynym godnym następcą będzie e52, jednak po przeczytaniu kilku opinii zrezygnowałem. I teraz zastanawiam się nad e72 Piechol oprócz klapki ten telefon ma jakieś rażące wady? Używasz w nim gps'a, śmigasz po necie itd? Czy tylko dzwonisz/piszesz?
  8. II 17" waży około 11,4kg bez opony Więc Twoja 18" pewnie więcej, plus te heble... devastation dobrze prawi
  9. AVUS lekki? Nie wiem jak III, ale II jest cholernie ciężka
  10. pięknie ...ale ja nie wiem jak Wy jeździcie na takich glebach heh widziałbym jeszcze tylko znaczek OOOO z grilla w biel :gwizdanie:
  11. słyszałeś Dawidek? wreszcie masz możliwość zrobić coś z tym swoim wnętrzem
  12. o dach z VT na pierwszej stronie :gwizdanie:
  13. to tylko pomysły, bo felgi po tym sezonie idą do malowania chodzi mi jeszcze po głowie srebrny metalik + złoty brokat ...bo polerka nie wchodzi w grę przez dekielki daszek pomalowany fotoszopem
  14. Pany da radę na którymś kanale klimatronika wyświetlić temp w dolocie? Czy tylko vag? Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 20:32_________________________________________________ a gdyby tak...
  15. a takie?
  16. mówisz żeby go przysłonić na zimę?
  17. na razie ori wąż, bo wyspawana rura nie do końca pasowała ale przed montażem BRD mam zamiar tam wstawić łącznik antywibracyjny+kolanko z kwasówki+redukcja silikonowa do turbo 40/51mm taki łącznik: http://www.re5pect.pl/index.php?products=product&prod_id=1556
  18. różnic brak, no może turbo trochę głośniej świszczy aaaaaaa zapomniałbym... w domu czeka na swoją porę ostatni kawałek dolotu z kwasówki
  19. dlatego zostawiłem jedną poprzeczkę, środkowa kratka trzyma się bez zarzutu boczne do podcięcia i na wkręty tak jak mówisz, ale na razie ich nie zakładam... do tego jeszcze lewa lampa do wyregulowania i będzie git
  20. po zimie będzie lato a chciałem go mieć na pokładzie przed softem Jaki jest sens wstawiać 180mm i większy skoro znaczna jego część będzie schowana za zderzakiem? Po co zbędnie powiększać pojemność całego układu (większa pojemność to większy lag, w połączeniu z BRD które i tak później wstaje może być średnio). Powierzchnia tego jest o jakieś 70%większa od ori, do tego będzie dużo lepiej chłodzony, więc powinien wystarczyć drogo, niedrogo ale punkty lansu lecą otóż to Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 10:19_________________________________________________ FMIC on board
  21. dla pewności zapytaj jeszcze sprzedającego o średnicę wieloklinu
  22. wieloklin tak, poduszka prawdopodobnie nie[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 10:37_________________________________________________za tą cenę lepiej będzie obszyć perforą :gwizdanie:
  23. fajna tylko trochę stara ...ale jakby to powiedzieć, pasujecie do siebie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.