Treść opublikowana przez Michał
-
[B5 AGB] VIAGRA
poprawiłem tamtą fotkę (zwłaszcza felgę z tyłu), plus wersja z ori lampami dla porównania
-
[B5 AGB] VIAGRA
Ojciec ja bym to widział tak: -grafitowe felgi -grafitowe lusterka -grafitowe OOOO na grillu -gleba -czarne lampy -czarna ramka grilla później może pozmieniam Ci felgi jak znajdę czas
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
że co? że bentley?
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
i na forumie się nie chwalisz? :bicz3:
-
Nimbus Grau Perl Effekt
podeślij foto i cene na PW, bo by się przydała do gwintu
-
Nimbus Grau Perl Effekt
a rozporeczke masz? bo ja mam juz siedzi w aucie skąd masz? poka poka
-
Zastępstwo dla Nokia E52
Ok,dzięki
-
Zastępstwo dla Nokia E52
U mnie w e51 to samo, głośnik pada... Wymyśliłem że jedynym godnym następcą będzie e52, jednak po przeczytaniu kilku opinii zrezygnowałem. I teraz zastanawiam się nad e72 Piechol oprócz klapki ten telefon ma jakieś rażące wady? Używasz w nim gps'a, śmigasz po necie itd? Czy tylko dzwonisz/piszesz?
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
II 17" waży około 11,4kg bez opony Więc Twoja 18" pewnie więcej, plus te heble... devastation dobrze prawi
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
AVUS lekki? Nie wiem jak III, ale II jest cholernie ciężka
-
[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
pięknie ...ale ja nie wiem jak Wy jeździcie na takich glebach heh widziałbym jeszcze tylko znaczek OOOO z grilla w biel :gwizdanie:
-
[B5 AGB] VIAGRA
słyszałeś Dawidek? wreszcie masz możliwość zrobić coś z tym swoim wnętrzem
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
o dach z VT na pierwszej stronie :gwizdanie:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
to tylko pomysły, bo felgi po tym sezonie idą do malowania chodzi mi jeszcze po głowie srebrny metalik + złoty brokat ...bo polerka nie wchodzi w grę przez dekielki daszek pomalowany fotoszopem
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Pany da radę na którymś kanale klimatronika wyświetlić temp w dolocie? Czy tylko vag? Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 20:32_________________________________________________ a gdyby tak...
-
[B5 AGB] VIAGRA
a takie?
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
miszcz
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
mówisz żeby go przysłonić na zimę?
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
na razie ori wąż, bo wyspawana rura nie do końca pasowała ale przed montażem BRD mam zamiar tam wstawić łącznik antywibracyjny+kolanko z kwasówki+redukcja silikonowa do turbo 40/51mm taki łącznik: http://www.re5pect.pl/index.php?products=product&prod_id=1556
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
różnic brak, no może turbo trochę głośniej świszczy aaaaaaa zapomniałbym... w domu czeka na swoją porę ostatni kawałek dolotu z kwasówki
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
dlatego zostawiłem jedną poprzeczkę, środkowa kratka trzyma się bez zarzutu boczne do podcięcia i na wkręty tak jak mówisz, ale na razie ich nie zakładam... do tego jeszcze lewa lampa do wyregulowania i będzie git
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
po zimie będzie lato a chciałem go mieć na pokładzie przed softem Jaki jest sens wstawiać 180mm i większy skoro znaczna jego część będzie schowana za zderzakiem? Po co zbędnie powiększać pojemność całego układu (większa pojemność to większy lag, w połączeniu z BRD które i tak później wstaje może być średnio). Powierzchnia tego jest o jakieś 70%większa od ori, do tego będzie dużo lepiej chłodzony, więc powinien wystarczyć drogo, niedrogo ale punkty lansu lecą otóż to Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 10:19_________________________________________________ FMIC on board
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
dla pewności zapytaj jeszcze sprzedającego o średnicę wieloklinu
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
wieloklin tak, poduszka prawdopodobnie nie[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 10:37_________________________________________________za tą cenę lepiej będzie obszyć perforą :gwizdanie:
-
[B5 AGB] VIAGRA
fajna tylko trochę stara ...ale jakby to powiedzieć, pasujecie do siebie