Treść opublikowana przez Michał
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
bez takich mi tu wracając do tematu, ostatnio widziałem: "Robin Hood" Ridley'a Scott'a, niezły, warto zobaczyć http://www.filmweb.pl/film/Robin+Hood-2010-430661 i z naszego podwórka "Wesele", również śmiało mogę polecić http://www.filmweb.pl/Wesele
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
mnie pytasz?
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
nie chwalę się, po prostu stwierdzam fakt ogromnego zdziwienia kończąc OT, sam dokument bardzo dobry moim zdaniem, pokazuje realia, o których ludzie często nie mają pojęcia
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Czekajac Na Sobotę "Mężowi mówię że na inwentaryzację chodzę" nie żebym się chwalił, ale miałem przyjemność poznać ową niewiastę :naughty: kopara opadła jak ją w TV zobaczyłem...
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
coście się tak stołków uczepili wiem że nędza... nie powiem bo materiałowe RECARO, takie jak ma Krycha, to bym sobie sprawił avus już trochę oklepany, trzeba by iść z duchem czasu i może jakiego JDM'a 18" walnąć
-
[B5 AGB] VIAGRA
jeśli byś robił kontynuację AC to jak najbardziej bo bez kombinowania nie da rady zrobić AC na auto starsze niż 10lat
-
[B5 AGB] VIAGRA
alarm jeden z lepszych , odcina silnik , po 30sek zapłon i takie tam jeszcze pitu pitu no no, też mam jeden z lepszych jak mi bateria siadła w pilociku to musiałem dylać autobusem po nową bo mi auto unieruchomił na amen
-
Kino domowe do około 3tys pln
aktualnie mam odtwarzacz dvd z funkcją skalowania do 1080p i TV Full HD z tego co pobieżnie czytałem wszystkie te amplitunery obsługują rozdzielczość 1080p, muszę się bardziej zagłębić w temat czyli mówisz że Yamaha lepiej się sprawdzi przy rocku i jakimś trance od czasu do czasu?
-
Kino domowe do około 3tys pln
Witam Panowie mogę liczyć na Wasze sugestie i uwagi dotyczące wyboru zestawu kina domowego? Na co zwracać uwagę, czym się kierować itd Wiem że powinienem najpierw posłuchać kilku zestawów i wtedy się zdecydować. Problem w tym że trzeba zawęzić krąg poszukiwań do kilku modeli i sklecić coś wartego uwagi, dopiero wtedy wybrać się na odsłuch Budżet raczej skromny 3-3,5 tys zł wymagania: -zestaw ampli+kolumny 5.1 (na razie bez dvd) -amplituner z hdmi wstępnie zainteresowały mnie takie zestawy (ceny przykładowe, zapewne znajdzie się taniej) 1. http://www.megamedia.pl/zestaw-kina-domowego-denon-hts-1611-vardus-300.php?off=9 + sub http://www.megamedia.pl/subwoofer-wharfedale-vardus-10-sub.php?off=1 2. http://allegro.pl/yamaha-rx-v367-zestaw-5-1-ns-8900-raty-i1290188475.html 3. http://allegro.pl/yamaha-rx-v467-zestaw-5-0-tonsil-fenix-ii-i1293609639.html +sub http://allegro.pl/subwoofer-tonsil-aktiv-250-raty-3-kolory-i1300108258.html Może ma ktoś jakieś doświadczenia, albo siedzi w branży?
-
[B5 1Z] A4 TDi
albo bawi się w policjantów i złodziei
-
[B5 AHH] czarna strzała :)
przy Twojej pompie to pomyśl o 0,230+turbo+IC a w wydechy to możesz się bawić później z gratów które napisałem wyciągniesz spokojnie 160KM ...a i pod 180KM też może wyjść [br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 20:22_________________________________________________zobacz tutaj-> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=70144.0 poza tym fajna ta Twoja fura no może oprócz drzewna
-
[ALL B6] Co to za włącznik?? :)
opcje są dwie: 8E0 941 530 wyłącznik szyldu na dachu (TAXI) 8E0 941 529 wyłącznik oświetlenia wewn. dla wersji "nauka jazdy"
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
bez dwóch zdań, do tego mocno unikatowa ale jakoś mi nie pasuje do B5
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
jestem na nie
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
co kupił? bmw 7xx?
-
[ALL B5] Migające oświetlenie kabiny polift
pozwolę sobie zacytować Roberta, jeśli zrobisz tak jak on, wszystko powinno wrócić do normy
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
wiem, wiem... jak się coś trafi to czemu nie :gwizdanie:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
turbo leży, mógłbym zamontować ale po co mi ono na seryjnym sofcie najbliższy mod to sprzęgło z AWX'a i prawdopodobnie nowy dwumas, szlaki przetarte więc nie będzie z tym problemu chyba zapodałem se z komfortu, a co Dopisany: 26 Październik 2010, 23:09_________________________________________________ :jerk:
-
[ALL B5] Migające oświetlenie kabiny polift
było... wątek do usunięcia :gwizdanie: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=83007.0
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
- [B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
łe tak to każdy potrafi 1BA, teraz nie ma krawężnika na który bym nie wjechał- [B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
monster truck :kox:- Muzyka w naszych autkach
jeśli chodzi o LIPALI to jeszcze ten kawałek jest mega Lipali - Barykady- [B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
W wątku z Vt, józkowi ktoś zroobił i na glebie jest kosa nie ktoś... :gwizdanie: za mną też chodzą eReSy od momentu gdy zobaczyłem to foto- Ciekawe filmy warte obejrzenia
ostatnio oglądałem "Wszystko co kocham", film godny polecenia http://www.filmweb.pl/film/Wszystko+co+kocham-2009-498675 - [B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał