Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michał

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michał

  1. bez takich mi tu wracając do tematu, ostatnio widziałem: "Robin Hood" Ridley'a Scott'a, niezły, warto zobaczyć http://www.filmweb.pl/film/Robin+Hood-2010-430661 i z naszego podwórka "Wesele", również śmiało mogę polecić http://www.filmweb.pl/Wesele
  2. mnie pytasz?
  3. nie chwalę się, po prostu stwierdzam fakt ogromnego zdziwienia kończąc OT, sam dokument bardzo dobry moim zdaniem, pokazuje realia, o których ludzie często nie mają pojęcia
  4. Czekajac Na Sobotę "Mężowi mówię że na inwentaryzację chodzę" nie żebym się chwalił, ale miałem przyjemność poznać ową niewiastę :naughty: kopara opadła jak ją w TV zobaczyłem...
  5. coście się tak stołków uczepili wiem że nędza... nie powiem bo materiałowe RECARO, takie jak ma Krycha, to bym sobie sprawił avus już trochę oklepany, trzeba by iść z duchem czasu i może jakiego JDM'a 18" walnąć
  6. jeśli byś robił kontynuację AC to jak najbardziej bo bez kombinowania nie da rady zrobić AC na auto starsze niż 10lat
  7. alarm jeden z lepszych , odcina silnik , po 30sek zapłon i takie tam jeszcze pitu pitu no no, też mam jeden z lepszych jak mi bateria siadła w pilociku to musiałem dylać autobusem po nową bo mi auto unieruchomił na amen
  8. aktualnie mam odtwarzacz dvd z funkcją skalowania do 1080p i TV Full HD z tego co pobieżnie czytałem wszystkie te amplitunery obsługują rozdzielczość 1080p, muszę się bardziej zagłębić w temat czyli mówisz że Yamaha lepiej się sprawdzi przy rocku i jakimś trance od czasu do czasu?
  9. Witam Panowie mogę liczyć na Wasze sugestie i uwagi dotyczące wyboru zestawu kina domowego? Na co zwracać uwagę, czym się kierować itd Wiem że powinienem najpierw posłuchać kilku zestawów i wtedy się zdecydować. Problem w tym że trzeba zawęzić krąg poszukiwań do kilku modeli i sklecić coś wartego uwagi, dopiero wtedy wybrać się na odsłuch Budżet raczej skromny 3-3,5 tys zł wymagania: -zestaw ampli+kolumny 5.1 (na razie bez dvd) -amplituner z hdmi wstępnie zainteresowały mnie takie zestawy (ceny przykładowe, zapewne znajdzie się taniej) 1. http://www.megamedia.pl/zestaw-kina-domowego-denon-hts-1611-vardus-300.php?off=9 + sub http://www.megamedia.pl/subwoofer-wharfedale-vardus-10-sub.php?off=1 2. http://allegro.pl/yamaha-rx-v367-zestaw-5-1-ns-8900-raty-i1290188475.html 3. http://allegro.pl/yamaha-rx-v467-zestaw-5-0-tonsil-fenix-ii-i1293609639.html +sub http://allegro.pl/subwoofer-tonsil-aktiv-250-raty-3-kolory-i1300108258.html Może ma ktoś jakieś doświadczenia, albo siedzi w branży?
  10. Michał odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    albo bawi się w policjantów i złodziei
  11. przy Twojej pompie to pomyśl o 0,230+turbo+IC a w wydechy to możesz się bawić później z gratów które napisałem wyciągniesz spokojnie 160KM ...a i pod 180KM też może wyjść [br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 20:22_________________________________________________zobacz tutaj-> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=70144.0 poza tym fajna ta Twoja fura no może oprócz drzewna
  12. opcje są dwie: 8E0 941 530 wyłącznik szyldu na dachu (TAXI) 8E0 941 529 wyłącznik oświetlenia wewn. dla wersji "nauka jazdy"
  13. bez dwóch zdań, do tego mocno unikatowa ale jakoś mi nie pasuje do B5
  14. jestem na nie
  15. pozwolę sobie zacytować Roberta, jeśli zrobisz tak jak on, wszystko powinno wrócić do normy
  16. wiem, wiem... jak się coś trafi to czemu nie :gwizdanie:
  17. turbo leży, mógłbym zamontować ale po co mi ono na seryjnym sofcie najbliższy mod to sprzęgło z AWX'a i prawdopodobnie nowy dwumas, szlaki przetarte więc nie będzie z tym problemu chyba zapodałem se z komfortu, a co Dopisany: 26 Październik 2010, 23:09_________________________________________________ :jerk:
  18. było... wątek do usunięcia :gwizdanie: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=83007.0
  19. łe tak to każdy potrafi 1BA, teraz nie ma krawężnika na który bym nie wjechał
  20. monster truck :kox:
  21. jeśli chodzi o LIPALI to jeszcze ten kawałek jest mega Lipali - Barykady
  22. W wątku z Vt, józkowi ktoś zroobił i na glebie jest kosa nie ktoś... :gwizdanie: za mną też chodzą eReSy od momentu gdy zobaczyłem to foto
  23. ostatnio oglądałem "Wszystko co kocham", film godny polecenia http://www.filmweb.pl/film/Wszystko+co+kocham-2009-498675

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.