Treść opublikowana przez Michał
-
[B5 AEB] Rozkodowany kluczyk i co teraz? Pomocy
usuń błędy VAGiem i spróbuj jeszcze raz takiej synchronizacji jak w instrukcji, wcześniej upewnij się czy baterie są ok, czy zgadza się ich napięcie i oznaczenie chociaż przed chwilą znalazłem inny sposób synchronizacji, warto sprawdzić Remote Control Synchronisation * Press any button on remote control. * Lock and unlock vehicle within 30 seconds using driver-side lock. * Now check function of synchronized remote control.
-
[INNE] Maniacy TUNINGU - wszystko oprócz Audi :)
przed: w trakcie: po:
-
[B5 AEB] Rozkodowany kluczyk i co teraz? Pomocy
sorry za pytanie, ale baterie dobrze włożyłeś?
-
[B5 AEB] Rozkodowany kluczyk i co teraz? Pomocy
tak
-
[B5 AEB] Rozkodowany kluczyk i co teraz? Pomocy
Rozkodowałeś kluczyki czyli co dokładnie się stało? Nie możesz otworzyć i zamknąć auta z pilota? jeśli tak to poczytaj o synchronizacji kluczyków, po wymianie baterii miałem to samo
-
Dzięki wszystkim za pomoc !!
polifty dopiero pod koniec 99' dostały białe podświetlenie zegarów
-
[B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...
kombinujecie coś z wtryskami? też bym się pisał, może jak weźmiemy 3 komplety to cena będzie lepsza
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
fmic, pompki, dolot z kwasówki, wydech przelotowy, turbo BRD i znowu strojenie a później to już wtryski etanolu itp... nic się nie bój, będzie na co wydawać
-
Siłownia
HARDCOROWY Trening BICEPSA na suplach od Cybera cz 1 niezły tyfon ale chyba zwoje mu wyprostowało od tych specyfików
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
i dokładnie takie mi potrzebne bo tarcze 312 mi leżą, a ja na 15" śmigam... szukam jak najtańszego koła na przyszłą zimę
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
jakbyś chciał je ożenić po zimie to daj znać
-
[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie
no co Ty, dla Karola to był priorytet jak nie jest zielone i nie ma znaczka audi to jest be Karole fajna przesiadka, fajnie że sedan, fajnie że Q, ale nie myślałeś o jakimś TFSI?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
za***ista fota
-
[B5 AFN++]Silver limousine by Bulczas 167KM & 340Nm...
Masz jakiś patent na to ja mam
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
nawet nieźle się to padło prezentuje a dalsze plany to jakieś są?
-
[B5 AFN++]Silver limousine by Bulczas 167KM & 340Nm...
koooorwa, fajne te kreski narobiłeś mi teraz nadziei...
-
[B5 1Z] A4 TDi
w b5 też jest skala 1-6, ustawione mam na 1 i jest ok, nawet czasem za ciepło
-
[B5 1Z] A4 TDi
jajka to sobie na twardo ugotujesz :decayed:
-
Gran Turismo 5
niby czemu? dwie najlepsze na rynku gry wyścigowe, więc oczywiste że wszyscy będą je porównywać mimo że dzieli je ponad rok fanem jestem i pewnie jeszcze długo będę a fotki z porównania wrzuciłem celowo widząc napinkę co niektórych spoko, tak jak mówiłem wcześniej, nigdy nie miałem do czynienia z FM więc nie mam pojęcia ile tam jest aut
-
Gran Turismo 5
tu nie chodzi o to ile masz aut w danej grze , tylko iloma pojeździsz , moze być pierdylion sztuk a gre skończysz 35-cioma mówisz tak bo w FM jest tylko 35 aut nie będę oceniał bo nie miałem do czynienia z FM, poza tym jestem wielkim fanem serii GT (no może oprócz GT3, bo to była porażka), ale porównując foty i filmy z obu gier zdecydowanie wygrywa GT5...
-
[B5 1Z] A4 TDi
tak sobie yebnij
-
[B5 1Z] A4 TDi
to wiem doradzałem Plastuchowi
-
[B5 1Z] A4 TDi
rób całą perforowaną, pięknie wygląda i jest jak w RSie
-
Gran Turismo 5
nie farta, tylko plecy :decayed: PS PABLO jakby Ci gdzieś zalegało GT5 za 99pln to chętnie przygarnę
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
kupa straszna te lampki macie ładne poliftowe to kombinujecie...