Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michał

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michał

  1. usuń błędy VAGiem i spróbuj jeszcze raz takiej synchronizacji jak w instrukcji, wcześniej upewnij się czy baterie są ok, czy zgadza się ich napięcie i oznaczenie chociaż przed chwilą znalazłem inny sposób synchronizacji, warto sprawdzić Remote Control Synchronisation * Press any button on remote control. * Lock and unlock vehicle within 30 seconds using driver-side lock. * Now check function of synchronized remote control.
  2. sorry za pytanie, ale baterie dobrze włożyłeś?
  3. Rozkodowałeś kluczyki czyli co dokładnie się stało? Nie możesz otworzyć i zamknąć auta z pilota? jeśli tak to poczytaj o synchronizacji kluczyków, po wymianie baterii miałem to samo
  4. polifty dopiero pod koniec 99' dostały białe podświetlenie zegarów
  5. kombinujecie coś z wtryskami? też bym się pisał, może jak weźmiemy 3 komplety to cena będzie lepsza
  6. fmic, pompki, dolot z kwasówki, wydech przelotowy, turbo BRD i znowu strojenie a później to już wtryski etanolu itp... nic się nie bój, będzie na co wydawać
  7. Michał odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    HARDCOROWY Trening BICEPSA na suplach od Cybera cz 1 niezły tyfon ale chyba zwoje mu wyprostowało od tych specyfików
  8. i dokładnie takie mi potrzebne bo tarcze 312 mi leżą, a ja na 15" śmigam... szukam jak najtańszego koła na przyszłą zimę
  9. jakbyś chciał je ożenić po zimie to daj znać
  10. no co Ty, dla Karola to był priorytet jak nie jest zielone i nie ma znaczka audi to jest be Karole fajna przesiadka, fajnie że sedan, fajnie że Q, ale nie myślałeś o jakimś TFSI?
  11. za***ista fota
  12. Masz jakiś patent na to ja mam
  13. nawet nieźle się to padło prezentuje a dalsze plany to jakieś są?
  14. koooorwa, fajne te kreski narobiłeś mi teraz nadziei...
  15. Michał odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    w b5 też jest skala 1-6, ustawione mam na 1 i jest ok, nawet czasem za ciepło
  16. Michał odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    jajka to sobie na twardo ugotujesz :decayed:
  17. Michał odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    niby czemu? dwie najlepsze na rynku gry wyścigowe, więc oczywiste że wszyscy będą je porównywać mimo że dzieli je ponad rok fanem jestem i pewnie jeszcze długo będę a fotki z porównania wrzuciłem celowo widząc napinkę co niektórych spoko, tak jak mówiłem wcześniej, nigdy nie miałem do czynienia z FM więc nie mam pojęcia ile tam jest aut
  18. Michał odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    tu nie chodzi o to ile masz aut w danej grze , tylko iloma pojeździsz , moze być pierdylion sztuk a gre skończysz 35-cioma mówisz tak bo w FM jest tylko 35 aut nie będę oceniał bo nie miałem do czynienia z FM, poza tym jestem wielkim fanem serii GT (no może oprócz GT3, bo to była porażka), ale porównując foty i filmy z obu gier zdecydowanie wygrywa GT5...
  19. Michał odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    tak sobie yebnij
  20. Michał odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    to wiem doradzałem Plastuchowi
  21. Michał odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    rób całą perforowaną, pięknie wygląda i jest jak w RSie
  22. Michał odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    nie farta, tylko plecy :decayed: PS PABLO jakby Ci gdzieś zalegało GT5 za 99pln to chętnie przygarnę
  23. kupa straszna te lampki macie ładne poliftowe to kombinujecie...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.