Treść opublikowana przez Michał
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
- [B5 AFN] Lifting Srebrnej Strzały. 17", lampy, Weitec-35, polerka fajek, roletki drzwiowe
gdzie trafiłeś fotele w kolorze starej tapicerki? pięknie- [B5 1Z] Jakie dystanse zalożyć do ALU 15' ORI
a tak, sorry jebło mi się- [B5 1Z] Jakie dystanse zalożyć do ALU 15' ORI
jeśli masz ori 16" audi to 6,5J 7,5J 17" et45 +15mm dystans (czyli et30), opona 225/45 wygląda tak: (na tej fotce dystanse założone tylko na tył, przód jest ori et45)- Muzyka w naszych autkach
- [B5 AJM] Moja NIUNIA!!!!Zamienie na avanta
fajnie wyrzeźbiona ta konsola to jest 1-din przerobiony na 2-din? możemy liczyć na jakieś foto z tych przeróbek?- [B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
mandrus emil? :naughty:- Gran Turismo 5
a co oznacza PREMIUM lub STANDARD przy każdej furce? będą dwie wersje GT5? :blink: Premium - robiona pod GT5 Standard - fura z GT4- Gran Turismo 5
a co oznacza PREMIUM lub STANDARD przy każdej furce? będą dwie wersje GT5? :blink:- [B5 1Z] A4 TDi
podobno wreszcie będzie kierownica?- DYSTANSE
dobre pytanie, bo teraz latam na stalówkach+dystans H&R... a może nie powinienem- Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
no to nie ma się co zastanawiać, pogoń furę, ja biorę 2000zł i jutro jestem u Ciebie po recarosy- Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Krycha jak ja Ci zazdroszczę tych foteli... ;( A nie myślałeś żeby konsole i tunel poliftowy walnąć?- [ALL] Audi concert II by grundig w A4 B5
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=116812.0 <-poczytaj tutaj, jest tam też kilka fotek a poza tym temat do kosza- [B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
wytrzyma, tam nie ma aż takich wielkich temperatur ja malowałem czarnym matem, nie wiem nawet czy był termoodporny, znalazłem w garażu jakąś puszkę, ale nie była czytelna- [B5 AFN] Kolektor AWX - jakie problemy i koszty.
wszystko już zostało powiedziane http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=97038.0 temat raczej do usunięcia :gwizdanie:- [B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
kapitalna fota- [ALL B5] Koledzy pomóżcie w wyborze felg
17" to kompromis między wyglądem, a komfortem :gwizdanie:- [ALL B5] Vulcan Schwarz Perlefekt 2.8 Quattro
eeeeee... tak to ja mam w serii- [B5 1Z] A4 TDi
no niezłe te foty :good:- [ALL B5] Vulcan Schwarz Perlefekt 2.8 Quattro
progi i listwy drzwiowe, carbony w środku i jak to teraz działa? musisz przytrzymać guzior zamykania żeby szyby się zasunęły, czy wystarczy pojedynczy klik?- [B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
to co? mówisz że nie będzie dużo śniegu tej zimy? Po co Wam taki zawias na zimę? I tak lansu nie ma na stalówkach, auto cały czas upier*olone, tylko osłony pogubicie :gwizdanie: Słuchajcie wujka Michała, 1BA to jest to- Muzyka w naszych autkach
Dawno temu wpadła mi w łapy płyta mało znanej słoweńskiej grupy, fajnie chłopaki grają- [B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
to teraz masz gwint wysoko+15" stalufelgi? i jak się śmiga na takim setupie?- [B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
co Wy mi tu mówicie o felgach, jak ja na stalowych 15" śmigam... ;( ;( ;( ;( - [B5 AFN] Lifting Srebrnej Strzały. 17", lampy, Weitec-35, polerka fajek, roletki drzwiowe