Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michał

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michał

  1. gdzie trafiłeś fotele w kolorze starej tapicerki? pięknie
  2. jeśli masz ori 16" audi to 6,5J 7,5J 17" et45 +15mm dystans (czyli et30), opona 225/45 wygląda tak: (na tej fotce dystanse założone tylko na tył, przód jest ori et45)
  3. fajnie wyrzeźbiona ta konsola to jest 1-din przerobiony na 2-din? możemy liczyć na jakieś foto z tych przeróbek?
  4. Michał odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    a co oznacza PREMIUM lub STANDARD przy każdej furce? będą dwie wersje GT5? :blink: Premium - robiona pod GT5 Standard - fura z GT4
  5. Michał odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    a co oznacza PREMIUM lub STANDARD przy każdej furce? będą dwie wersje GT5? :blink:
  6. Michał odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    podobno wreszcie będzie kierownica?
  7. dobre pytanie, bo teraz latam na stalówkach+dystans H&R... a może nie powinienem
  8. no to nie ma się co zastanawiać, pogoń furę, ja biorę 2000zł i jutro jestem u Ciebie po recarosy
  9. Krycha jak ja Ci zazdroszczę tych foteli... ;( A nie myślałeś żeby konsole i tunel poliftowy walnąć?
  10. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=116812.0 <-poczytaj tutaj, jest tam też kilka fotek a poza tym temat do kosza
  11. wytrzyma, tam nie ma aż takich wielkich temperatur ja malowałem czarnym matem, nie wiem nawet czy był termoodporny, znalazłem w garażu jakąś puszkę, ale nie była czytelna
  12. wszystko już zostało powiedziane http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=97038.0 temat raczej do usunięcia :gwizdanie:
  13. 17" to kompromis między wyglądem, a komfortem :gwizdanie:
  14. eeeeee... tak to ja mam w serii
  15. Michał odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    no niezłe te foty :good:
  16. progi i listwy drzwiowe, carbony w środku i jak to teraz działa? musisz przytrzymać guzior zamykania żeby szyby się zasunęły, czy wystarczy pojedynczy klik?
  17. to co? mówisz że nie będzie dużo śniegu tej zimy? Po co Wam taki zawias na zimę? I tak lansu nie ma na stalówkach, auto cały czas upier*olone, tylko osłony pogubicie :gwizdanie: Słuchajcie wujka Michała, 1BA to jest to
  18. Dawno temu wpadła mi w łapy płyta mało znanej słoweńskiej grupy, fajnie chłopaki grają
  19. to teraz masz gwint wysoko+15" stalufelgi? i jak się śmiga na takim setupie?
  20. co Wy mi tu mówicie o felgach, jak ja na stalowych 15" śmigam... ;( ;( ;( ;(

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.