Treść opublikowana przez Michał
- B6 DIVISION
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
ok, dzięki
- B6 DIVISION
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Armi wyczaiłem że sprzęgło już zamontowane Opowiadaj jak wrażenia, na co zwrócić uwagę i co dokładnie potrzebne. Co to za sprężynka której Ci brakowało?
-
[B5 AFN] Wieszaki wydechu
pozycje 7,8 i 9
-
[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
a wlasnie ze nie bo ET jest 33 Ale z dystansem czy wyczaiłeś takie stalówki? Gdzie takie kupić? u siebie wsadziłem dystanse 15mm, na to stalówki et45 (czyli et30) i szału nie ma, więc nie wiem czy gra warta świeczki :gwizdanie:
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
czemu? Im większy profil opony tym bardziej guma się ugina, to zmyla Zauważ, że im mniejsza felga tym będzie się wydawało że gleba jest większa. A przecież jej "wartość" się nie zmienia. -30 to -30 bez znaczenia na jakiej feldze. Dość pokrętnie wytłumaczone ale myślę, że zrozumiesz. fakt, nie wziąłem tego pod uwagę założyłem że odległość piasta-ziemia (czyli promień koła) jest taka sama :doh1:
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
czemu?
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
nie kumam latem jeżdżę na 17" i gwincie, miałem zestrojone +/-62cm od nadkola do ziemi (czasem niżej) i niektóre progi były nie do przejechania, więc w zimie byłoby ciężko
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
jakieś 45, może 50mm tym bardziej nie zazdroszczę
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
ile cm masz od krawędzi błotnika do ziemi? mierząc tak jak Reniu
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
nie zazdroszczę jazdy w zimie na tym zawiasie
-
Muzyka w naszych autkach
jak to się stało że nic nie wiedziałem o ich nowym kawałku? :blink: zatrzymałem się na "COMA Symfonicznie", a tu proszę, całkiem niezły utwór, zupełnie inny niż reszta COMY żeby nie było OT
-
RS4 Cantona
o ja pierd*le wciąga dolotem średnią zwierzynę i dzieci bawiące się przy drodze Jedno z najlepszych B5 w PL, gratuluję
-
[ALL B5] Montaż górnej rozpórki kielichów z Audi A6 C5
.
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
true tylko musisz uderzyć jeszcze w coś takiego do kompletu
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Twój to był prototyp, tak jak mówiłeś. Teraz Ragga opatentował inny sposób i z tego co wiem to chyba jeszcze Moskalowi będzie robił tak jak mi Zmieniłem, ale fura od poniedziałku stoi w garażu bo kierownicy nie mam Od razu mówię, wygląd dramat z elementami komedii mimo że zostawiłem dystanse 15mm na koło... Dopisany: 21 Październik 2010, 19:41_________________________________________________ tak jak w cenniku http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=135518.msg1620924#msg1620924
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
nie no, aż tak nisko nie jest niestety... aktualny setup jest taki że palec wchodzi między błotnik a oponę i to takie rozsądne minimum na drogach po których jeżdżę Dopisany: 05 Październik 2010, 22:55_________________________________________________ Graty z B.M. Custom już do mnie jadą Ragga się postarał, brandzluje się od samego patrzenia na fotki :jerk:
-
[ALL B5] Montaż górnej rozpórki kielichów z Audi A6 C5
.
-
[B5 AGB] VIAGRA
za***iście dużo lepiej niż w parówie z czerwoną nicią
-
[ALL B5] Montaż górnej rozpórki kielichów z Audi A6 C5
.
-
[B5 1Z] A4 TDi
też mi się tak wydaje, coś jak w mietku W124[br]Dopisany: 18 Październik 2010, 22:46_________________________________________________4D0959768 włącznik przestawianego zagłówka - tak mówi ETKA
-
[B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...
wiedziałem że to powie lapek nie baw się w kity, dawaj od razu gwint
-
[B5 AFN++]Silver limousine by Bulczas 167KM & 340Nm...
A co masz teraz za graty oprócz BRD? No i mów mi tu zaraz skąd wytrzasnąłeś śrubkę do turbiny
-
[ALL B5] Opony 215/35/18
tak z ciekawości, masz może foto tych kółek?