Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michał

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michał

  1. nie buja, super się jeździ po zakrętach może źle się wyraziłem mówiąc że jest dosyć komfortowo, chodziło mi o to że spodziewałem się maskary na dziurach i tego typu rzeczach... a nie jest najgorzej, zawieszenie fajnie wybiera wszelkiego rodzaju poprzeczne nierówności ale czuć że jest sztywne i auto dużo pewniej się prowadzi
  2. a jak sobie ustawiles komfort :?: najbardziej miękkie dziewczynom mówię że to złote zaciski z subaru imprezy, od razu miękną w kolanach :decayed: i tym sposobem nie będę musiał dużo jeździć a zawieszenie i tak się ułoży...przynajmniej z tyłu
  3. +2 do lansu na wsi
  4. po prawie całym dniu walki gwint znalazł się na aucie wstępnie jestem zadowolony i zaskoczony że aż tyle komfortu zostało na razie wygląda tak, czekam aż się całe zawieszenie ułoży i dopiero będę kombinował z wysokością spy foto kalkulatorem
  5. sprawdź zegary, tak jak mówi rysiuu jeśli masz CAN w zegarach to tak, jeśli nie to musisz bawić się w różnego rodzaju adaptery poczytaj tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=116812.30
  6. tak :gwizdanie: aktualnie nie
  7. jak nigdy tego nie robiles to powinno ci zajac max 5 h 3h zajął mi wczoraj tył, niestety noc mnie zastała zaraz idę rezać przód
  8. a takie tam pierdoły bedzie jeżdził :kox: wolniej niż do tej pory gewinde zakładam, a że nigdy tego nie robiłem to trochę mi schodzi
  9. a takie tam pierdoły
  10. siakiś duży ten kluczyk ...albo telefon mały
  11. a owszem, pojawię się jak najbardziej ale aktualnie fura nie jeździ... dzięki za zaproszenie
  12. oczywiście :kox: ja chcę taką, slepy pewnie też
  13. rekrutacja podobnie jak do policji, z tym że progi nieco niższe areszt ogłasza nabór, później badanie stanu zdrowia i psychiki, egzamin sprawnościowy, rozmowa z działem kadr i po tym wszystkim czekasz na telefon
  14. plus biały znaczek grilla i będzie malina
  15. Zmienia oj zmienia :kox: ale że co się zmienia? koncepcja na malowanie czy sprzedający coś wymyśla?
  16. otóż to :kox: obowiązkowo zimny
  17. na razie chyba polerowane, nie mrogal? prosto z NL
  18. Aju wiesz jakie rozszerzenie ma mieć ten plik Corela z wytrasowanym dope? .cmx?
  19. Cytować dalej? Sorry ale nie będę się wdawał w zbędne dyskusje, zwłaszcza że to nie miejsce na nie Co do fabuły w Rockim Jarko ma rację, była ale słaba... Coś jak Rambo-jednoosobowy szwadron śmierci, co by się nie działo John zabije wszystkich. Nie mówię że te filmy są złe, brzydkie i dla debili. Są całkiem fajne ale nie porównujmy ich fabuły do "Siedem dusz", "American Beauty" czy "Pulp Fiction"
  20. Luka3s ile bym wątków nie przeglądał, wszędzie robisz gnój i czepiasz się kogoś... daj sobie trochę na luz Fabuła w Death Race? Hmmm... po pierwszych 18 sekundach filmu wiesz jak się skończy, fakt bogato. Do mnie jakoś to nie przemawia, ale oczywiście nie neguję tego. Sorry za OT. Ostatnio mnie wzięło na stare polskie produkcje "Psy" i "Psy 2" klasyka gatunku: -Stopczyk, co Wy tam palicie po nocach? -Ja? Radomskie... Ale jak Pan major woli to Franz ma camele...
  21. najs a te 18" co masz je mieć, to będziesz jakoś malował?
  22. ale po uderzeniu bardzo boli Cię szyja, kark :gwizdanie: wcześniej tego nie czułeś bo byłeś w szoku i ból szczęki go zagłuszał
  23. kupa nie powiązanych ze sobą czujników i elektrozaworów tzn łączy je jedna rzecz-zasilanie aku i ładowanie sprawdzałeś?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.