Treść opublikowana przez Michał
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
ringi są zaje
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
nie buja, super się jeździ po zakrętach może źle się wyraziłem mówiąc że jest dosyć komfortowo, chodziło mi o to że spodziewałem się maskary na dziurach i tego typu rzeczach... a nie jest najgorzej, zawieszenie fajnie wybiera wszelkiego rodzaju poprzeczne nierówności ale czuć że jest sztywne i auto dużo pewniej się prowadzi
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
a jak sobie ustawiles komfort :?: najbardziej miękkie dziewczynom mówię że to złote zaciski z subaru imprezy, od razu miękną w kolanach :decayed: i tym sposobem nie będę musiał dużo jeździć a zawieszenie i tak się ułoży...przynajmniej z tyłu
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
+2 do lansu na wsi
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
po prawie całym dniu walki gwint znalazł się na aucie wstępnie jestem zadowolony i zaskoczony że aż tyle komfortu zostało na razie wygląda tak, czekam aż się całe zawieszenie ułoży i dopiero będę kombinował z wysokością spy foto kalkulatorem
-
[B5 AFN] Zamiana CHORUSA na CONCERT CD
sprawdź zegary, tak jak mówi rysiuu jeśli masz CAN w zegarach to tak, jeśli nie to musisz bawić się w różnego rodzaju adaptery poczytaj tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=116812.30
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
tak :gwizdanie: aktualnie nie
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
jak nigdy tego nie robiles to powinno ci zajac max 5 h 3h zajął mi wczoraj tył, niestety noc mnie zastała zaraz idę rezać przód
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
a takie tam pierdoły bedzie jeżdził :kox: wolniej niż do tej pory gewinde zakładam, a że nigdy tego nie robiłem to trochę mi schodzi
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
a takie tam pierdoły
-
Nimbus Grau Perl Effekt
siakiś duży ten kluczyk ...albo telefon mały
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
a owszem, pojawię się jak najbardziej ale aktualnie fura nie jeździ... dzięki za zaproszenie
-
Zbieram zamówienia na t-shirt DOPE
oczywiście :kox: ja chcę taką, slepy pewnie też
-
[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
:naughty:
-
Panowie jest wśród nas jakiś pracownik służby więziennej???
rekrutacja podobnie jak do policji, z tym że progi nieco niższe areszt ogłasza nabór, później badanie stanu zdrowia i psychiki, egzamin sprawnościowy, rozmowa z działem kadr i po tym wszystkim czekasz na telefon
-
[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
plus biały znaczek grilla i będzie malina
-
Nimbus Grau Perl Effekt
Zmienia oj zmienia :kox: ale że co się zmienia? koncepcja na malowanie czy sprzedający coś wymyśla?
-
Ulubione piwo!
otóż to :kox: obowiązkowo zimny
-
Nimbus Grau Perl Effekt
na razie chyba polerowane, nie mrogal? prosto z NL
-
Zbieram zamówienia na t-shirt DOPE
Aju wiesz jakie rozszerzenie ma mieć ten plik Corela z wytrasowanym dope? .cmx?
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Cytować dalej? Sorry ale nie będę się wdawał w zbędne dyskusje, zwłaszcza że to nie miejsce na nie Co do fabuły w Rockim Jarko ma rację, była ale słaba... Coś jak Rambo-jednoosobowy szwadron śmierci, co by się nie działo John zabije wszystkich. Nie mówię że te filmy są złe, brzydkie i dla debili. Są całkiem fajne ale nie porównujmy ich fabuły do "Siedem dusz", "American Beauty" czy "Pulp Fiction"
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Luka3s ile bym wątków nie przeglądał, wszędzie robisz gnój i czepiasz się kogoś... daj sobie trochę na luz Fabuła w Death Race? Hmmm... po pierwszych 18 sekundach filmu wiesz jak się skończy, fakt bogato. Do mnie jakoś to nie przemawia, ale oczywiście nie neguję tego. Sorry za OT. Ostatnio mnie wzięło na stare polskie produkcje "Psy" i "Psy 2" klasyka gatunku: -Stopczyk, co Wy tam palicie po nocach? -Ja? Radomskie... Ale jak Pan major woli to Franz ma camele...
-
Nimbus Grau Perl Effekt
najs a te 18" co masz je mieć, to będziesz jakoś malował?
-
Zdarzenie na drodze + bójka
ale po uderzeniu bardzo boli Cię szyja, kark :gwizdanie: wcześniej tego nie czułeś bo byłeś w szoku i ból szczęki go zagłuszał
-
[B5 AFF] Prośba o pomoc, sporo blędów
kupa nie powiązanych ze sobą czujników i elektrozaworów tzn łączy je jedna rzecz-zasilanie aku i ładowanie sprawdzałeś?