Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michał

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michał

  1. moskal nie będziesz zadowolony... :gwizdanie:
  2. to samo wrażenie odniosłem moim zdaniem ciekawszą propozycją z Morganem Freemanem jest "Zabójczy numer" http://www.filmweb.pl/Zabojczy.Numer
  3. grill na czarno aż się prosi jakie masz et tych kółek?
  4. specjalnie zdjąłem dzisiaj u siebie podszybie żeby sprawdzić co i jak, wydawało mi się że nie ma szans żeby zmieścić rozpórkę między aku a plastikami podszybia Zajrzałem też do tematu Krychy i już w ogóle stwierdziłem że się nie da no chyba że u siebie masz jakąś bardziej subtelną rozpórkę i mieści się pod poliftowymi plastikami? bo nie mogę znaleźć foty
  5. I jak Ty się tam zmieściłeś z tą rozpórką? [br]Dopisany: 22 Lipiec 2010, 19:43_________________________________________________aaaa już mam, pamiętam aku w bagażniku...
  6. Daniel a Ty pod tym poliftowym podszybiem masz rozpórkę? Bo mrużę oczy i ni chooja nie mogę dojrzeć
  7. a ile za nie chcesz?
  8. Arku jak masz ustawiony gwint na tej fotce? tzn ile mm od dolnego końca gwintu do nakrętki
  9. w takim razie czekamy na relację czy AWX jest P&P
  10. że też potrafisz się powstrzymać :gwizdanie: piękna...
  11. prawdopodobnie przy Twoim nowym pioneerze dwa przewody (żółty i czerwony) mają możliwość rozłączenia, prawda? Jeśli tak to rozepnij je i zamień tzn podłącz żółty do czerwonego a czerwony do żółtego, wtedy radio nie powinno tracić pamięci A ten niebieski przewód z adaptera ma być podłączony do biało-niebieskiego przewodu z radia (linia z napisem remote)
  12. uwazam ze grill jest kox ja również
  13. niedawno sprzedałem takie za 900zł
  14. a więc to Daniel będzie ogarniał furę Flyera? dziwisz się w sumie nie
  15. a więc to Daniel będzie ogarniał furę Flyera?
  16. wewnątrz tłoczyska, patrząc od góry chodziło mi o to że w tylnym regulując twardość kręci się całym tłoczyskiem, a w przednim tylko śrubką, tłoczysko się wtedy nie obraca
  17. pół godziny temu sprawdzałem jak działa ta regulacja i tak: -w przednim kręci się tylko małą śrubeczkę (imbus 2) wewnątrz tłoczyska, żadna filozofia -w tylnym natomiast trzeba zdemontować odboje, osłony itd, wcisnąć tłoczysko na maxa w dół i kluczem imbusowym (chyba 5 albo 6) kręci się całym tłoczyskiem zgodnie z ruchem wskazówek zegara jest bardziej twardo ciekawostka: skrajne położenia regulacji twardości są bez problemu wyczuwalne "w rękach", przy ustawieniu twardości na max ciężko poruszyć tłoczyskiem
  18. hmmmm... a wiesz że nie wiem główna różnica jest widoczna na drugiej fotce, w tłoczyskach jest miejsce na klucz imbusowy do regulacji, w V1 chyba tego nie ma? jeśli chodzi o oznaczenia to: -800 1008 i 100 1101 to oznaczenia obudowy amortyzatora (bez wkładu) pod konkretny model auta -reszta numerków to oznaczenia wkładów, ale to tylko moje domysły z lewej tylny, z prawej przedni Dopisany: 07 Lipiec 2010, 21:12_________________________________________________ aaaaa właśnie, sprawdzałem numery z nowym cennikiem KW i nie pokrywają się, być może dlatego że ten gwint do nowych nie należy
  19. krążą po forum mity że body eSowe będzie w parówie prawda to?
  20. innej opcji nie biorę pod uwagę
  21. alledrogo niecałego tysia, trochę drogo ale to jest KW INOX V2 z regulowaną twardością już miałem brać jakiegoś nowego MTS'a ale przemyślałem sprawę dwa razy i nie ma co zakładać chińszczyzny do niemieckiego auta low&slow
  22. odgrzeję trochę kotleta :> końcem tego lub początkiem przyszłego tygodnia montaż odświeżę tylko sprężyny i będzie malina

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.