Treść opublikowana przez Michał
-
[ALL B5] jak zdemonotwać kratke na desce pod szybą ???
moskal nie będziesz zadowolony... :gwizdanie:
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
to samo wrażenie odniosłem moim zdaniem ciekawszą propozycją z Morganem Freemanem jest "Zabójczy numer" http://www.filmweb.pl/Zabojczy.Numer
-
[ALL B5] OOOO A4 Nowka
grill na czarno aż się prosi jakie masz et tych kółek?
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
:notworthy:
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
specjalnie zdjąłem dzisiaj u siebie podszybie żeby sprawdzić co i jak, wydawało mi się że nie ma szans żeby zmieścić rozpórkę między aku a plastikami podszybia Zajrzałem też do tematu Krychy i już w ogóle stwierdziłem że się nie da no chyba że u siebie masz jakąś bardziej subtelną rozpórkę i mieści się pod poliftowymi plastikami? bo nie mogę znaleźć foty
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
I jak Ty się tam zmieściłeś z tą rozpórką? [br]Dopisany: 22 Lipiec 2010, 19:43_________________________________________________aaaa już mam, pamiętam aku w bagażniku...
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
A Nosb Flyera
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Daniel a Ty pod tym poliftowym podszybiem masz rozpórkę? Bo mrużę oczy i ni chooja nie mogę dojrzeć
-
[B5 ABC] Niskie i szerokie A4 2.6 by Rafal
a ile za nie chcesz?
-
[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
Arku jak masz ustawiony gwint na tej fotce? tzn ile mm od dolnego końca gwintu do nakrętki
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
w takim razie czekamy na relację czy AWX jest P&P
-
[ALL B5] RS4 B5 designer - nowe mody, nowy wykres str 7
że też potrafisz się powstrzymać :gwizdanie: piękna...
-
Wymiana radia na nie fabryczne w Audi A4 B5
prawdopodobnie przy Twoim nowym pioneerze dwa przewody (żółty i czerwony) mają możliwość rozłączenia, prawda? Jeśli tak to rozepnij je i zamień tzn podłącz żółty do czerwonego a czerwony do żółtego, wtedy radio nie powinno tracić pamięci A ten niebieski przewód z adaptera ma być podłączony do biało-niebieskiego przewodu z radia (linia z napisem remote)
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
uwazam ze grill jest kox ja również
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
niedawno sprzedałem takie za 900zł
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
a więc to Daniel będzie ogarniał furę Flyera? dziwisz się w sumie nie
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
a więc to Daniel będzie ogarniał furę Flyera?
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
wewnątrz tłoczyska, patrząc od góry chodziło mi o to że w tylnym regulując twardość kręci się całym tłoczyskiem, a w przednim tylko śrubką, tłoczysko się wtedy nie obraca
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
pół godziny temu sprawdzałem jak działa ta regulacja i tak: -w przednim kręci się tylko małą śrubeczkę (imbus 2) wewnątrz tłoczyska, żadna filozofia -w tylnym natomiast trzeba zdemontować odboje, osłony itd, wcisnąć tłoczysko na maxa w dół i kluczem imbusowym (chyba 5 albo 6) kręci się całym tłoczyskiem zgodnie z ruchem wskazówek zegara jest bardziej twardo ciekawostka: skrajne położenia regulacji twardości są bez problemu wyczuwalne "w rękach", przy ustawieniu twardości na max ciężko poruszyć tłoczyskiem
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
hmmmm... a wiesz że nie wiem główna różnica jest widoczna na drugiej fotce, w tłoczyskach jest miejsce na klucz imbusowy do regulacji, w V1 chyba tego nie ma? jeśli chodzi o oznaczenia to: -800 1008 i 100 1101 to oznaczenia obudowy amortyzatora (bez wkładu) pod konkretny model auta -reszta numerków to oznaczenia wkładów, ale to tylko moje domysły z lewej tylny, z prawej przedni Dopisany: 07 Lipiec 2010, 21:12_________________________________________________ aaaaa właśnie, sprawdzałem numery z nowym cennikiem KW i nie pokrywają się, być może dlatego że ten gwint do nowych nie należy
-
[ALL B5] Parówa
krążą po forum mity że body eSowe będzie w parówie prawda to?
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
innej opcji nie biorę pod uwagę
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
alledrogo niecałego tysia, trochę drogo ale to jest KW INOX V2 z regulowaną twardością już miałem brać jakiegoś nowego MTS'a ale przemyślałem sprawę dwa razy i nie ma co zakładać chińszczyzny do niemieckiego auta low&slow
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
odgrzeję trochę kotleta :> końcem tego lub początkiem przyszłego tygodnia montaż odświeżę tylko sprężyny i będzie malina
- [B5 AVG++] madafaka OEM