Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michał

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michał

  1. niestety przyznaję rację A masz może gdzieś foto tych amerykańców? Bo nie bardzo umiem sobie wyobrazić rozwiązania o którym mówisz Może istniałaby możliwość przerobienia standardowych na takie jak z USA. Czas mam jak najbardziej, nie śpieszy mi się z tym. Bardziej zależy mi na cenie, bo zakładać dystanse warte powiedzmy 500zł za oś do felg wartych 1000zł (avus s4) to delikatnie mówiąc przesada
  2. W quattro ze względu na napęd wszystkie koła muszą być takie same. tutaj masz wymiary obydwu kół:
  3. Podejrzewam że te z USA zabijają ceną? :gwizdanie: a grubszy odpada bo opona będzie tarła o błotnik rozważałem dwie opcje: -przetoczyć dystans od wewnątrz tak żeby pierścień piasty wchodził głębiej, ale zrezygnowałem bo wtedy pierścień centrujący dystansu byłby zwyczajnie za cienki, co mogłoby być niebezpieczne -albo druga opcja nad którą się jeszcze zastanawiam, mianowicie na tokarce zebrać lekko kołnierz piasty tak żeby nie blokował dystansu Wtedy cały dystans oprze się solidnie o piastę, centrowanie w dystansie zostanie nienaruszone i wszystko powinno być ok
  4. no właśnie chciałem żeby było et30
  5. Otóż niedawno zakupiłem komplet aluminiowych dystansów 15mm z pierścieniem centrującym i okazało się że nie pasują aukcja podobnych-> http://allegro.pl/item1100978986_dystanse_do_felg_ze_srubami_z_centrowaniem_15mm.html Oczywiście oddałem je. Problem narysowałem, mam nadzieję że dość czytelnie. w prostych słowach kołnierz piasty za bardzo wystaje, przez co dystans opiera się na nim (zielone kropki) i nie przylega do płaszczyzny piasty... wg sprzedawcy dzieje się tak zazwyczaj przy grubościach 15mm (pomijam to że średnica całego dystansu jest mniejsza od średnicy piasty, co nie wyglądałoby dobrze) I tutaj właśnie potrzebuję pomocy. Szukam jakiś sprawdzonych sprzedawców i pasujących dystansów 15mm do B5, a jeśli nie da rady 15mm to jakie byłyby odpowiednie do felg 17" 7,5J et 45?
  6. Michał odpowiedział(a) na pave temat w Audi A4 B6
    jakże trafna i przydatna uwaga, pave na pewno z niej skorzysta i będzie Ci niezmiernie wdzięczny... na VT jest jakieś -40 może -45mm, dla porównania Reniu ma -35 w avancie i wygląda tak: PS Reniu nie gniewaj się że pożyczyłem fotkę
  7. Michał odpowiedział(a) na pave temat w Audi A4 B6
    może nie tak spektakularnie jak Maciek, ale chyba o coś takiego Ci chodziło?
  8. złoty no Slepy ale 18" to to nie są
  9. Co Ty masz w końcu za lampy?
  10. no no
  11. fajne to koło tylko trochę małe moim zdaniem mogłeś już iść w 18" :gwizdanie:
  12. chwal się lepiej co za gewinde montujesz
  13. a na jakim profilu ta opona?
  14. eeeeeee... to ja pie*dole taki tuning słuchaj tego codziennie przed snem -> http://w630.wrzuta.pl/audio/1KBT8diS6Ym/gleba
  15. Karolek ale nie mów że kratek nie będzie
  16. a ta Twoja KIA-lakiernia? :gwizdanie:
  17. ciekawie moim skromnym zdaniem jeszcze znaczek OOOO i lusterka w kolor felg i będzie kosa ...ewentualnie dach na perłowo to są 18" czy 19"? da radę upchnąć tam jeszcze jakiś dystans? bo faktycznie trochę schowane
  18. a niby czemu nie? patrz tutaj, sam chętnie bym założył takie koła Fakt faktem potrzebna jest meeeeeega gleba i słuszny rozmiar felgi, czego w C4 autora wątku niestety brakuje
  19. tutaj tak tutaj nie
  20. Więc jak już mówiłem wcześniej nie będzie różnicy we wskazaniach licznika między 195/65r15 a 225/45r17, oba koła mają praktycznie tę samą średnicę
  21. dzięki za info a ten aktualny LUK to zupełna seria dedykowana do AHH, tak?
  22. A o co dokładnie pytasz? Bo koledzy wyżej mówią o przekłamaniu licznika względem gps'a (które jest zawsze, nawet na ori kołach), a ja mam wrażenie że chodziło bardziej o coś w stylu "mam ori koła 195/65 R15, przesiadłem się na 225/45 R17, czy licznik będzie teraz oszukiwał? (względem starych kół)" Jeśli szukasz odpowiedzi na to drugie pytanie, to nie będzie różnicy we wskazaniach.
  23. w temacie napisałeś że masz AWX, a AWX to silnik tdi 130km
  24. No i jak tam się sprawuje nowe sprzęgło przy takiej mocy? Czym ono się różni od "zwykłego" sachsa? Mocniejszy docisk, inne okładziny czy co? Wiesz może jak to się ma do sprzęgła od Radzikowskiego? Pytam bo wujek google nie chce mi nic powiedzieć
  25. a nie przyjadą czasem dwa?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.