Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michał

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michał

  1. Michał odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    :polew: nic się nie bój Karolku, mi się Twoja eSa podoba
  2. tak? no to chyba czas na resztę eS pakietu? albo coś pod maską, bo jak porobię swoje to Cię wciągnę nosem :decayed:
  3. wyjeb te chlapacze chłopie w b5 są takie małe smaczki, jak zawsze uj***ny w błocie zderzak tylny, czy utleniające się aluminium na listwie nad rejestracją, bez których audi to nie audi :naughty:[br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 15:51_________________________________________________Kowi ile u Ciebie takie malowanie 17"? bo mi kiedyś lakiernik powiedział 150pln/szt
  4. u mnie podobnie, a do tego właściciel był księdzem :polew:
  5. Korzystając z wolnego dnia i niezłej pogody postanowiłem wypróbować tego sławnego megłajersa ...i szczerze mówiąc nie spodziewałem się takich efektów więc polecam niezdecydowanym, nawet do jasnych lakierów co prawda do lakieru mam tylko szampon NXT, UC i wosk NXT 2.0 ale na pewno rozbuduję ten zestaw nie miałem czasu pstryknąć lepszych fotek: (druga nieco poprawiona )
  6. Auto: A4 B5, zawieszenie seria 1BA Felga: AVUS S4 17" 7,5J et45 Opona: 225/45 R17
  7. Nie wiem czy Wy też to zauważyliście ale im mniejsza pojemność silnika i liczba KM tym więcej elementów pseudo - tuningu. To taka ogólna uwaga. jak się to ma do tego co powiedziałem? bo nie rozumiem
  8. nie znacie się...
  9. elegancka :good: dorzuciłbym jeszcze chromowane nakładki na lusterka, brewki, felgi 16" oczywiście chromowane, SONARY (tak jak mówi Maciek), a na tył jakieś fajne lexusy (z chromem rzecz jasna) :kox: ewentualnie pakiet stylistyczny jak na fotce:
  10. jak dokładnie to wszystko połączyłeś? radio->mini iso->rozdzielacz sygnału RCA->2 podwójne przewody RCA->wzmacniacze? ilu kanałowe te wzmacniacze? mostek na sub?
  11. mnie przekonał :kox:
  12. obserwuję Twój projekt i powiem tak: szacun :good: robisz wszystko kompleksowo i bez półśrodków, pozostaje tylko czekać na efekt końcowy
  13. Topor ile mbarów ładuje Ci na logach?
  14. ;( ;( ;( ;( ;( ...nawet mi ku**a nie mów
  15. dzięki za wykres i za info
  16. byłbym wdzięczny chce zobaczyć co trzeba mieć żeby objechać passata 170KM :kox:
  17. rameczka w czerwieni nigdy nie będzie git :decayed:
  18. fajnie wygląda to koło Aju a mógłbyś wstawić jeszcze raz wykres furki? bo ten z Twojego tematu nie bangla :gwizdanie:
  19. z tego co wiem to tylko poliftowe zegary VDO mają CANa czyli w zasadzie na jedno wychodzi bo te z 1/2 fisa produkował Jaeger... chociaż kiedyś znalazłem rozpiskę pinów właśnie jaegera, z której wynika że jednak CAN tam jest: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_zmiana_chorusa_na_jakis_cd-t85036.0.html;msg971936#msg971936 niestety do tej pory tego nie sprawdziłem
  20. żeby ten turbo-man nie okazał się turbo-dymo-manem i żeby Cię nie wydymał :decayed:
  21. Topor przemyśl jeszcze ze dwa razy czy na pewno chcesz hybrydę Na Twoim miejscu rozglądałbym się za czymś ori...
  22. MAM7 też nie bardzo
  23. jeden chooj racja tylko czy koszty założenia tego wszystkiego + spora rzeźba + korekta softu są adekwatne? w AFN/AVG nie ma klapy gaszącej i też daje radę
  24. Olo chyba ma rację, to nie fejk... na pudelku też o tym głośno

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.