Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michał

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michał

  1. a ja myślę że lepiej będą wyglądały ori poliftowe :gwizdanie: w tym wątku masz te ciemne i poliftowe na czarnym avancie: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_avancik_p_kilka_gadzetow_atrapa_lampy_lift_tyl_roleta_bagaznika-t97884.0.html
  2. no fajny ten adapter tylko warto dodać że jeśli ktoś ma poliftowe zegary z pełnym fisem (białe podświetlenie, cyfrowy zegarek) to może pociągnąć sygnał can bezpośrednio z licznika i wszystko będzie działało jak należy
  3. ale ja nie kwestionuję tego że się ściemniają chodzi mi tylko o to że w opisie pinów przedstawionym w tym wątku brakuje właśnie tych pozycji które odpowiadają za ściemnianie zewnętrznych.
  4. czym wypełniałeś ubytki na rantach?
  5. Panowie a od tego lusterka nie powinno być przewodów do lusterek zewnętrznych? mam ori instalację samościemniania i przyciemniają się wszystkie naraz
  6. to nie były koła przeznaczone do mojej fury przymierzyłem je tylko z ciekawości też się zdziwiłem że weszły do tyłu, co prawda nie jeździłem na nich ale na pewno na wybojach by obcierały... swoją drogą fajnie wypełniały nadkole :decayed: tak że skoro sam, własnoręcznie przykręciłem 235/50 R18 7,5J et40 to twierdzę że kolega cocoo24 nie potrzebuje dystansów 12mm
  7. dzisiaj założyłem z czystej ciekawości 235/50 R18 et40 7,5J i na tył takie koła wchodzą bez dystansów, nic nie trze z przodu opona dotyka zwrotnicy... ale jak powszechnie wiadomo opona do felgi 18" powinna być niższa i węższa (zdaje się 225/40), wtedy będzie dosyć ciasno ale nic nie będzie obcierało
  8. Krzysztofie u siebie chce go zamontować w ori rurę (a nie chcę jej za bardzo osłabiać) i dlatego jestem ciekaw jak to zrobi Mekto
  9. eeee tam, ja dzisiaj założyłem letnie fajne te Twoje felgi, dobrze że 18", mniejsze nie wyglądałyby już tak dobrze w tym wzorze
  10. będę dźwięczny nie jestem pewien ale chyba ten z AWX'a ma właśnie potencjał do 2 bar mam na myśli taki:
  11. Mekto mogę mieć prośbę? Jak już założysz nowy mapsensor to wstaw fotkę, chciałbym zobaczyć jak będzie zamontowany. btw to będzie mapsensor z AWX?
  12. albo srebrne+złoty brokat
  13. ale tylko front czy całe?
  14. ...ale jeśli chcesz naprawdę fajne lampy do tego koloru to zajrzyj tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_agb_a4s4_zderzak_rs4_19_rs6_bixenon_gwint_hr_itp-t32012.0.html
  15. a u mnie link nie bangla :gwizdanie:
  16. Zemsta królików :polew:
  17. mam 225/45 i nic nie trze, 235/45 też by spokojnie weszło
  18. niemożliwe, tutaj masz felgę szerokości 7,5J et45 przykręconą bezpośrednio do piasty, bez żadnych dystansów, na ori śruby:
  19. śledzę wątek i przyznam że czegoś nie rozumiem cocoo24 mówisz że Ci obciera? 235/45 R17 7,5J et45 to rozmiar koła z S4 b5 i tam nie ma żadnych dystansów i nic nie obciera...
  20. jakim programem nagrywasz te płyty? z jaką prędkością?
  21. tutaj masz porównanie 225/45 i 225/50, moim zdaniem taka różnica to nie różnica, wejdą bez problemu
  22. lakiernikiem nie jestem ale potwierdzam co napisał kolega lepiej odpuścić sobie kilka tubek tempa i kupić jakiś przyzwoity wosk znajomy w swoim poprzednim aucie używał tempa praktycznie co mycie i po jakimś czasie (chyba 1,5 roku) lakier wypłowiał, stał się matowy, poszczególne elementy karoserii różniły się odcieniami... Także polecam nie przesadzać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.