Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michał

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michał

  1. poduszki pod silnikiem i skrzynią całe? plecionka wydechu za turbo też cała? przyczyny szukałbym raczej w zespole napędowym niż w zawieszeniu skoro objawy mają związek z obrotami silnika
  2. Somes
  3. bo miała wkręt koło zbiornika płynu chłodzącego
  4. Był wiele razy już na forum 3B0 119 487 C - pokrywa komory silnika AGZ koszt? 212.51zł
  5. nic nie zrobisz sami perfekcjoniści tu zaglądają
  6. Karolu to zaznaczone na fotce to jest śrubka? Jeśli tak to psuje cały efekt... jak ziarenko piasku w prezerwatywie :decayed:
  7. jedno jest pewne, stoi niżej niż Topora :polew: dzięki wg mnie to najlepsze 17" do b5
  8. gdzie Ty znajdujesz takie perełki?
  9. Rusowie... http://dragtimes.info/gallery/video/[br]Dopisany: 01 Luty 2010, 13:26_________________________________________________fajnie zrobiony film z tej strony
  10. sam bym tego lepiej nie ujął jeżeli uwaga na temat różnicy między amperami i voltami, napięciem ładowania rzędu 16V wydaje Ci się głupia, to pozostaje mi tylko nad tym ubolewać... A do arusia mam sentyment i proponuję na tym skończyć wycieczki osobiste bo to dział techniczny :gwizdanie: tak mi się jeszcze przypomniało, a nie zauważyłem w tym wątku istotnej wskazówki, otóż podczas sprawdzania miernikiem oporu tych świec warto odkręcić z nich przewody
  11. Michał odpowiedział(a) na endriuu temat w Lifestyle i Hydepark
    jest tam klubowy akcent :decayed: "daj mu" kto to taki mądry? http://www.a4-klub.pl/smf/b5_agb_rodzinne_kombi_kaliego-t72974.0.html
  12. 5mm jest na tym trójniku przy filtrze powietrza i jeszcze kilka krótkich kawałków przy zbiorniku podciśnienia i N75, pół metra powinno spokojnie wystarczyć (no chyba że gdzieś nie dostrzegłem), reszta to 4mm i tego jest zdecydowanie więcej...
  13. nie czyny a pomysły jak na razie ...więc istnieje jeszcze możliwość że jak zobaczę ten wskaźnik w akcji u Ciebie to może się nawrócę
  14. Michał odpowiedział(a) na endriuu temat w Lifestyle i Hydepark
    jest tam klubowy akcent :decayed: "daj mu"
  15. eeeee waż słowa u mnie będzie w słupku
  16. i co wydumałeś? fotostory pstryknij jakieś Karolu, przyda mi się
  17. Bez obaw, przewód wygląda na dosyć gruby. Poza tym główne zasilanie radia to u Ciebie żółty przewód (w kostce od clariona), a czerwony to tylko podtrzymanie podciągnij tylko podświetlenie i będzie ok
  18. dlatego mój będzie czarny
  19. Łukasz polecasz woskowanie NXT Generation Tech Wax 2.0 przedniej szyby? Bo tak się zastanawiam, ten wosk ma genialne właściwości hydrofobowe i może kropelki deszczu by się tak nie "czepiały" szyby? Coś w stylu niewidzialnej wycieraczki
  20. jak to Ci brakło wężeka? pomyśl chwilę jak to ma być i zobaczysz że Ci nie brakło brakło brakło chciałem to wszystko połączyć (pomijając N18) silikonami już na gotowo, dodatkowo też przy N75 i zbiorniku podciśnienia, a silikonu 4mm miałem tylko kawałek i założyłem go przy turbo.
  21. miałem go wywalić, ale zmarzłem i mi się odechciało a tak serio to brakło mi wężyka żeby przerobić podciśnienia i już tego nie ruszałem mam w domu 2 metry 5mm, a tam w większości miejsc potrzeby jest 4mm :wallbash:
  22. jestem podobnego zdania, ale skoro nie ma innej możliwości... ;( no i fmic daje +300 do lansu, a Karol się przecie lansuje :kox:
  23. ale czy jest sens zakładać skoro niedługo będzie fmic? to już chyba lepiej założyć prawe, od strony turbo :gwizdanie:
  24. fajnal wersjon u mnie pod maską

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.