Treść opublikowana przez Michał
-
[B5 AFN] Trzęsie autkiem gdy dodaje gazu 0d 60km/h
poduszki pod silnikiem i skrzynią całe? plecionka wydechu za turbo też cała? przyczyny szukałbym raczej w zespole napędowym niż w zawieszeniu skoro objawy mają związek z obrotami silnika
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Somes
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
bo miała wkręt koło zbiornika płynu chłodzącego
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Był wiele razy już na forum 3B0 119 487 C - pokrywa komory silnika AGZ koszt? 212.51zł
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
nic nie zrobisz sami perfekcjoniści tu zaglądają
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Karolu to zaznaczone na fotce to jest śrubka? Jeśli tak to psuje cały efekt... jak ziarenko piasku w prezerwatywie :decayed:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
jedno jest pewne, stoi niżej niż Topora :polew: dzięki wg mnie to najlepsze 17" do b5
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
gdzie Ty znajdujesz takie perełki?
-
[B5 AJM] Wielka zagadka z porannym odpalaniem!!!!!!!!! chyba rozwiązałem problem
Cris wg mnie to zbieg okoliczności
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Rusowie... http://dragtimes.info/gallery/video/[br]Dopisany: 01 Luty 2010, 13:26_________________________________________________fajnie zrobiony film z tej strony
-
[B5 AFN] Świece żarowe podgrzewające płyn chłodzący
sam bym tego lepiej nie ujął jeżeli uwaga na temat różnicy między amperami i voltami, napięciem ładowania rzędu 16V wydaje Ci się głupia, to pozostaje mi tylko nad tym ubolewać... A do arusia mam sentyment i proponuję na tym skończyć wycieczki osobiste bo to dział techniczny :gwizdanie: tak mi się jeszcze przypomniało, a nie zauważyłem w tym wątku istotnej wskazówki, otóż podczas sprawdzania miernikiem oporu tych świec warto odkręcić z nich przewody
-
RS4 B5
jest tam klubowy akcent :decayed: "daj mu" kto to taki mądry? http://www.a4-klub.pl/smf/b5_agb_rodzinne_kombi_kaliego-t72974.0.html
-
Czyszczenie / Wymiana kolektora ssącego
5mm jest na tym trójniku przy filtrze powietrza i jeszcze kilka krótkich kawałków przy zbiorniku podciśnienia i N75, pół metra powinno spokojnie wystarczyć (no chyba że gdzieś nie dostrzegłem), reszta to 4mm i tego jest zdecydowanie więcej...
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
nie czyny a pomysły jak na razie ...więc istnieje jeszcze możliwość że jak zobaczę ten wskaźnik w akcji u Ciebie to może się nawrócę
-
RS4 B5
jest tam klubowy akcent :decayed: "daj mu"
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
eeeee waż słowa u mnie będzie w słupku
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
i co wydumałeś? fotostory pstryknij jakieś Karolu, przyda mi się
-
Wymiana radia na nie fabryczne w Audi A4 B5
Bez obaw, przewód wygląda na dosyć gruby. Poza tym główne zasilanie radia to u Ciebie żółty przewód (w kostce od clariona), a czerwony to tylko podtrzymanie podciągnij tylko podświetlenie i będzie ok
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
dlatego mój będzie czarny
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Łukasz polecasz woskowanie NXT Generation Tech Wax 2.0 przedniej szyby? Bo tak się zastanawiam, ten wosk ma genialne właściwości hydrofobowe i może kropelki deszczu by się tak nie "czepiały" szyby? Coś w stylu niewidzialnej wycieraczki
-
Czyszczenie / Wymiana kolektora ssącego
jak to Ci brakło wężeka? pomyśl chwilę jak to ma być i zobaczysz że Ci nie brakło brakło brakło chciałem to wszystko połączyć (pomijając N18) silikonami już na gotowo, dodatkowo też przy N75 i zbiorniku podciśnienia, a silikonu 4mm miałem tylko kawałek i założyłem go przy turbo.
-
Czyszczenie / Wymiana kolektora ssącego
miałem go wywalić, ale zmarzłem i mi się odechciało a tak serio to brakło mi wężyka żeby przerobić podciśnienia i już tego nie ruszałem mam w domu 2 metry 5mm, a tam w większości miejsc potrzeby jest 4mm :wallbash:
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
jestem podobnego zdania, ale skoro nie ma innej możliwości... ;( no i fmic daje +300 do lansu, a Karol się przecie lansuje :kox:
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
ale czy jest sens zakładać skoro niedługo będzie fmic? to już chyba lepiej założyć prawe, od strony turbo :gwizdanie:
-
Czyszczenie / Wymiana kolektora ssącego
fajnal wersjon u mnie pod maską