Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michał

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michał

  1. BTW RUBICON to jakiś przyzwoity producent zegarków? Czy chinina?
  2. u Ciebie nie ma do czego tego zegarka podpiąć
  3. Że nie widziałeś to nie znaczy że może gwizdać owszem ale sugeruje to że coś chyba nie gra prawda wszystko gra Tomaczku zależy od egzemplarza, u mnie np miło świszczy bez kata
  4. fajna furka zmiany jak najbardziej na plus jak się sprawuje kierownica po obszyciu? nic się nie przeciera? BTW dobry vt na pierwszej stronie
  5. myślisz że nie uszkodziło trwale uszczelnień silnika?
  6. Michał odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    ...i chooj
  7. Michał odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Audi A4 z Ronal R42 1,32 ocen:40
  8. cieszymy się twoim szczęściem... EOT konrad0703 sprawdź napięcie na aku podczas rozruchu, jeśli spada poniżej 9V to do wymiany
  9. masz to? na jakiej zasadzie steruje się mp3? z radia czy to urządzenie ma jakiś panel?
  10. Na początku chciałem założyć zimówki na seryjne alu 15", ale po namyśle stwierdziłem że nie ma sensu i dałem je ojcu. I tak oto śmigam na gustownej czarnej stali Prace nad fmicem? Na razie pod górkę... najpierw muszę ogarnąć kilka problemów związanych z zapleczem technicznym, między innymi: podciągnąć 3 fazy do garażu co by spawarkę uruchomić Ale do lata daleko, więc ni ma strachu
  11. kołpaki są lepiej na czarnej stali posuwać z tego samego założenia wychodzę kołpaki leżą w piwnicy
  12. 038129713 K jeśli wierzyć obrazkom w ETCE to raczej nie będzie pasował do AJM'a [br]Dopisany: 23 Styczeń 2010, 16:25_________________________________________________a tutaj są numery i typy silników:
  13. Dobra Pany, to był taki mały fejk :gwizdanie: sprawdzam Waszą czujność :decayed: tutaj jest ori fotka pstryknięta dzisiaj przed firmą: swoją drogą gleba robi robotę, nawet przy serii...
  14. 1BA :gwizdanie:
  15. no niestety... taka sobie fotka setupu zimowego:
  16. Leżę i płaczę :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  17. adams78 dzięki za cytat to że odesłali turbo w częściach i późniejsze przepychanki to faktycznie parodia tylko zastanawia mnie to zdanie: co znaczy że nie jest idealnie? Logi coś pokazały? Czy to jakaś autosugestia?
  18. to nie fotka.pl żeby punkty przydzielać ale browar zawsze mile widziany
  19. http://www.youtube.com/watch?v=X4ttixIfUAs [br]Dopisany: 22 Styczeń 2010, 21:58_________________________________________________
  20. Kolega chyba nie widział tego radia... :gwizdanie: Beta CC nie ma złącza mini ISO. IKMA tutaj masz opis pinów, jak widzisz radio ma wyjścia line-out do podłączenia zewnętrznego wzmacniacza, tak jak mówi Kowi (ale z tego co wiem to nie każdy egzemplarz, dla pewności musisz to zmierzyć). Jeśli z tyłu masz oryginalne głośniki to pod lewym powinien być wzmacniacz. [br]Dopisany: 22 Styczeń 2010, 21:47_________________________________________________i jeszcze taka ciekawostka: wiedzieliście że beta CC to radio ////ALPINE?
  21. Audi??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.