Treść opublikowana przez Michał
-
Jaki zegarek wybrać??
BTW RUBICON to jakiś przyzwoity producent zegarków? Czy chinina?
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
u Ciebie nie ma do czego tego zegarka podpiąć
-
[B5 AFN] Wycięce katalizatora
Że nie widziałeś to nie znaczy że może gwizdać owszem ale sugeruje to że coś chyba nie gra prawda wszystko gra Tomaczku zależy od egzemplarza, u mnie np miło świszczy bez kata
-
[B5 AFN] Lifting Srebrnej Strzały. 17", lampy, Weitec-35, polerka fajek, roletki drzwiowe
fajna furka zmiany jak najbardziej na plus jak się sprawuje kierownica po obszyciu? nic się nie przeciera? BTW dobry vt na pierwszej stronie
-
[B6 AVF] Oil Cach Tank zamarzl-silnik(?) palił olej i stracil moc
myślisz że nie uszkodziło trwale uszczelnień silnika?
-
[ALL B7] Szybka pomoc w wyborze felg - ori używane ,czy nie ori ale nowe
ori
- Konkursik
-
Konkursik
Audi A4 z Ronal R42 1,32 ocen:40
-
[ALL] Zmiana BOSE na standard w Concert I (VAG i Radio)
jeśli dobrze widzę to tak
-
[B5 AFN] -21 dlugi rozruch,zaświecenie kontrolki płynu chlodniczego
cieszymy się twoim szczęściem... EOT konrad0703 sprawdź napięcie na aku podczas rozruchu, jeśli spada poniżej 9V to do wymiany
-
[ALL B6] Zmieniarka - audi A4 B6 - czy są kable?
masz to? na jakiej zasadzie steruje się mp3? z radia czy to urządzenie ma jakiś panel?
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Na początku chciałem założyć zimówki na seryjne alu 15", ale po namyśle stwierdziłem że nie ma sensu i dałem je ojcu. I tak oto śmigam na gustownej czarnej stali Prace nad fmicem? Na razie pod górkę... najpierw muszę ogarnąć kilka problemów związanych z zapleczem technicznym, między innymi: podciągnąć 3 fazy do garażu co by spawarkę uruchomić Ale do lata daleko, więc ni ma strachu
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
kołpaki są lepiej na czarnej stali posuwać z tego samego założenia wychodzę kołpaki leżą w piwnicy
-
Czyszczenie / Wymiana kolektora ssącego
038129713 K jeśli wierzyć obrazkom w ETCE to raczej nie będzie pasował do AJM'a [br]Dopisany: 23 Styczeń 2010, 16:25_________________________________________________a tutaj są numery i typy silników:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
- [B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Dobra Pany, to był taki mały fejk :gwizdanie: sprawdzam Waszą czujność :decayed: tutaj jest ori fotka pstryknięta dzisiaj przed firmą: swoją drogą gleba robi robotę, nawet przy serii...- [ALL] Zmiana BOSE na standard w Concert I (VAG i Radio)
a tutaj już sprzęt z magistralą CAN:- [B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
1BA :gwizdanie:- [B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
no niestety... taka sobie fotka setupu zimowego:- Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
Leżę i płaczę :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:- [B5 AFB] Nowe turbo -gdzie szukac
adams78 dzięki za cytat to że odesłali turbo w częściach i późniejsze przepychanki to faktycznie parodia tylko zastanawia mnie to zdanie: co znaczy że nie jest idealnie? Logi coś pokazały? Czy to jakaś autosugestia?- [ALL B5] Pomoc z radiem Beta CC Autoreverse.
to nie fotka.pl żeby punkty przydzielać ale browar zawsze mile widziany- Muzyka w naszych autkach
http://www.youtube.com/watch?v=X4ttixIfUAs [br]Dopisany: 22 Styczeń 2010, 21:58_________________________________________________- [ALL B5] Pomoc z radiem Beta CC Autoreverse.
Kolega chyba nie widział tego radia... :gwizdanie: Beta CC nie ma złącza mini ISO. IKMA tutaj masz opis pinów, jak widzisz radio ma wyjścia line-out do podłączenia zewnętrznego wzmacniacza, tak jak mówi Kowi (ale z tego co wiem to nie każdy egzemplarz, dla pewności musisz to zmierzyć). Jeśli z tyłu masz oryginalne głośniki to pod lewym powinien być wzmacniacz. [br]Dopisany: 22 Styczeń 2010, 21:47_________________________________________________i jeszcze taka ciekawostka: wiedzieliście że beta CC to radio ////ALPINE?- Przekladka Anglika
- [B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał