Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michał

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michał

  1. fotele kosmos i dobrze że nie w skórze niuńka też całkiem całkiem, wrzuć jakieś fajne 17' i będzie git
  2. ok Seba mam pytanie. Usunąłem egr i brakło mi czasu żeby zrobić porządek z n18, zaślepiłem tylko wężyk który dochodził do egr'a, przejechałem tak powoli jakieś 300m do garażu, mogłem coś zepsuć? bo auto zupełnie nie miało mocy i raz zgasło
  3. powalczyłem dzisiaj troszkę w garażu, efektem czego jest zamontowany podłokietnik, a pod maską kolektor AWX jeszcze jutro tylko wywalę n18 do końca i wprowadzę kosmetyczne poprawki w komorze silnika
  4. fajny gadżet używałeś już navi? ma jakieś porównanie z tom-tomami itp?
  5. http://moto.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=12369734&p=1&p=0 lub http://s4sid.pl/7685.html zestawów chyba raczej nie ma[br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 22:12_________________________________________________EOT proszę kogoś z kolorowych o zamknięcie wątku, chyba już nic innego nie wymyślimy
  6. Dokładnie, jeśli sprawa dotyczy firmy która oferuje turbiny (turbo-tec) to jak najbardziej cytat będzie zgodny z tym tematem, ja, autor wątku (i pewnie nie tylko) chętnie dowiemy się o co Ci chodziło
  7. dzięki ojciec zakupił taki sprzęt za śmieszne pieniądze i jestem ciekaw co to jest warte, będę próbował
  8. jak chcesz to zwykla spawarka elektrodowa pospawasz, jak taka DP spawalem, nie wyglada jak supersprinta ale narazie daje rade mówisz? myślałem że ta spawarka z linku będzie wypalała dziury zamiast spawać a jakie elektrody ewentualnie będą najlepsze?
  9. Panowie, podepnę się do tematu i zapytam fachowców mam dostęp do takiego sprzętu: http://sklep.mexpol.com.pl/kemppi/spawarka-master-2500-mlsmel-pakiet-p-223.html da radę tym pospawać rury do FMIC'a?
  10. marewel nie przeczytam, nie jestem tam zalogowany, możesz wrzucić tutaj cytat?
  11. Michał odpowiedział(a) na biahh11 temat w Audi A4 B5
    http://allegro.pl/item872638876_wlokno_weglowe_maty_karbon_carbon_zestaw_z_dvd.html możesz kupić taki film a może jest już w sieci, warto poszukać
  12. ale psychika działa cuda ...jak będzie chciał to usłyszy Moskal, tylko musisz bardzo chcieć
  13. I jak wrażenia? Z eS kierownicą inne auto, prawda?
  14. znalazłem u siebie stary ochraniacz jakie obecnie stosuje się w sklepach na zaciski akumulatora z tym, że obecne ochraniające kapturki są grubsze i mają wycięte symbole + oraz - i nie nadają się z tego względu a ten stary był idealny i wpasował się w otwór króćca rury jak w masło , zaworu na pokrywie klawiatury nie likwidowałem ani nie wybebeszałem tylko podpiąłem do niego wąż i puściłem do butelki, żadnego filtra nie stosowałem aby nie ograniczać dodatkowo swobody wydostawania się wyziewów z odmy. czyli masz taki domowy oil catch tank, też chyba pójdę w tym kierunku
  15. może i chwała mu za to :decayed: mam już prawie komplet, jeszcze tylko silikon muszę jakiś dopasować, chyba w sobotę będę działał
  16. a mi nie chciał zrobić odwołuję swoje słowa i przy okazji szacun dla kolegi Jaruckiego za to że jednak dał radę naruchać mi zaślepkę EGR'a do kolektora wydechowego :notworthy:
  17. no średnicę rurek FMIC'a tak dla pewności z góry dzięki
  18. z tego co widzę na fotce, to wszystkie przewody wychodzą z fabrycznej wiązki, a w niej nie ma sygnału CAN jeśli ktoś doprowadził sobie sygnał z liczników to raczej te 2 kabelki byłyby osobno, tak mi się wydaje
  19. no ale co chcesz zrobić z k-bus? to jest pin diagnostyczny, s-kont to jedno z zasilań, GA to gala, to słoneczko to podświetlenie masz pretensje do kolegi że nie czyta dokładnie a przecież napisałem: trochę pokory nikt tutaj nie musi Ci pomóc, jedynie może...
  20. aż tak się nie grzeją ale są elastyczne więc farba odpadnie
  21. i chyba tak samo zrobię jakbyś coś dłubał to zmierz mi to kiedyś przy okazji
  22. Somes jesteś pewien że aż 54mm? Kowi to czym wyginałeś rurki? jakieś domowe sposoby?
  23. w fabrycznej instalacji nie masz sygnału CAN doprowadzonego do radia, jeśli masz poliftowe zegary z fis'em to istnieje opcja podciągnięcia sygnału CAN bezpośrednio z licznika (ale musisz to sprawdzić, jest na forum temat o tym), a jeśli nie to pozostaje tylko adapter...
  24. jak graty będą kompletne, jak znajdę kogoś z migiem i gientarką, jak będzie trochę cieplej, bo przy takiej temp to chooj nie robota nie pali mi się z tym aż tak, bo turbo, wtryski i strojenie będzie najszybciej po wakacjach... Tomeczku a jakie masz u siebie rurki do FMIC'a, chodzi o średnicę 50mm?
  25. jak w szybkich i wściekłych :decayed: jeszcze niebieskiego neona se yebnij

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.