Treść opublikowana przez Michał
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
fotele kosmos i dobrze że nie w skórze niuńka też całkiem całkiem, wrzuć jakieś fajne 17' i będzie git
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
ok Seba mam pytanie. Usunąłem egr i brakło mi czasu żeby zrobić porządek z n18, zaślepiłem tylko wężyk który dochodził do egr'a, przejechałem tak powoli jakieś 300m do garażu, mogłem coś zepsuć? bo auto zupełnie nie miało mocy i raz zgasło
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
powalczyłem dzisiaj troszkę w garażu, efektem czego jest zamontowany podłokietnik, a pod maską kolektor AWX jeszcze jutro tylko wywalę n18 do końca i wprowadzę kosmetyczne poprawki w komorze silnika
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
fajny gadżet używałeś już navi? ma jakieś porównanie z tom-tomami itp?
-
[B5 AVG] Większy SMIC /prosze o pomoc tunerów
http://moto.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=12369734&p=1&p=0 lub http://s4sid.pl/7685.html zestawów chyba raczej nie ma[br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 22:12_________________________________________________EOT proszę kogoś z kolorowych o zamknięcie wątku, chyba już nic innego nie wymyślimy
-
[B5 AFB] Nowe turbo -gdzie szukac
Dokładnie, jeśli sprawa dotyczy firmy która oferuje turbiny (turbo-tec) to jak najbardziej cytat będzie zgodny z tym tematem, ja, autor wątku (i pewnie nie tylko) chętnie dowiemy się o co Ci chodziło
-
Czy ten MIG-omat jest cos wart ?????
dzięki ojciec zakupił taki sprzęt za śmieszne pieniądze i jestem ciekaw co to jest warte, będę próbował
-
Czy ten MIG-omat jest cos wart ?????
jak chcesz to zwykla spawarka elektrodowa pospawasz, jak taka DP spawalem, nie wyglada jak supersprinta ale narazie daje rade mówisz? myślałem że ta spawarka z linku będzie wypalała dziury zamiast spawać a jakie elektrody ewentualnie będą najlepsze?
-
Czy ten MIG-omat jest cos wart ?????
Panowie, podepnę się do tematu i zapytam fachowców mam dostęp do takiego sprzętu: http://sklep.mexpol.com.pl/kemppi/spawarka-master-2500-mlsmel-pakiet-p-223.html da radę tym pospawać rury do FMIC'a?
-
[B5 AFB] Nowe turbo -gdzie szukac
marewel nie przeczytam, nie jestem tam zalogowany, możesz wrzucić tutaj cytat?
-
[ALL B5] Carbon
http://allegro.pl/item872638876_wlokno_weglowe_maty_karbon_carbon_zestaw_z_dvd.html możesz kupić taki film a może jest już w sieci, warto poszukać
-
[ALL B5] Parówa
ale psychika działa cuda ...jak będzie chciał to usłyszy Moskal, tylko musisz bardzo chcieć
-
[B5 AVG] -----> Murzynek <----- SPRZEDAM!!!!
I jak wrażenia? Z eS kierownicą inne auto, prawda?
-
[B5 AFN] Czy taki filtr na odmę podejdzie?
znalazłem u siebie stary ochraniacz jakie obecnie stosuje się w sklepach na zaciski akumulatora z tym, że obecne ochraniające kapturki są grubsze i mają wycięte symbole + oraz - i nie nadają się z tego względu a ten stary był idealny i wpasował się w otwór króćca rury jak w masło , zaworu na pokrywie klawiatury nie likwidowałem ani nie wybebeszałem tylko podpiąłem do niego wąż i puściłem do butelki, żadnego filtra nie stosowałem aby nie ograniczać dodatkowo swobody wydostawania się wyziewów z odmy. czyli masz taki domowy oil catch tank, też chyba pójdę w tym kierunku
-
Czyszczenie / Wymiana kolektora ssącego
może i chwała mu za to :decayed: mam już prawie komplet, jeszcze tylko silikon muszę jakiś dopasować, chyba w sobotę będę działał
-
Czyszczenie / Wymiana kolektora ssącego
a mi nie chciał zrobić odwołuję swoje słowa i przy okazji szacun dla kolegi Jaruckiego za to że jednak dał radę naruchać mi zaślepkę EGR'a do kolektora wydechowego :notworthy:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
no średnicę rurek FMIC'a tak dla pewności z góry dzięki
-
AUDI CHORUS II
z tego co widzę na fotce, to wszystkie przewody wychodzą z fabrycznej wiązki, a w niej nie ma sygnału CAN jeśli ktoś doprowadził sobie sygnał z liczników to raczej te 2 kabelki byłyby osobno, tak mi się wydaje
-
AUDI CHORUS II
no ale co chcesz zrobić z k-bus? to jest pin diagnostyczny, s-kont to jedno z zasilań, GA to gala, to słoneczko to podświetlenie masz pretensje do kolegi że nie czyta dokładnie a przecież napisałem: trochę pokory nikt tutaj nie musi Ci pomóc, jedynie może...
-
[B5 AVG] Większy SMIC /prosze o pomoc tunerów
aż tak się nie grzeją ale są elastyczne więc farba odpadnie
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
i chyba tak samo zrobię jakbyś coś dłubał to zmierz mi to kiedyś przy okazji
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Somes jesteś pewien że aż 54mm? Kowi to czym wyginałeś rurki? jakieś domowe sposoby?
-
AUDI CHORUS II
w fabrycznej instalacji nie masz sygnału CAN doprowadzonego do radia, jeśli masz poliftowe zegary z fis'em to istnieje opcja podciągnięcia sygnału CAN bezpośrednio z licznika (ale musisz to sprawdzić, jest na forum temat o tym), a jeśli nie to pozostaje tylko adapter...
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
jak graty będą kompletne, jak znajdę kogoś z migiem i gientarką, jak będzie trochę cieplej, bo przy takiej temp to chooj nie robota nie pali mi się z tym aż tak, bo turbo, wtryski i strojenie będzie najszybciej po wakacjach... Tomeczku a jakie masz u siebie rurki do FMIC'a, chodzi o średnicę 50mm?
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
jak w szybkich i wściekłych :decayed: jeszcze niebieskiego neona se yebnij