Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michał

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michał

  1. i +3 do lansu dobrze że odpuściłeś chromy
  2. zgadzam się chyba najlepsze połączenie kolorów... piękna widzę że w planach moc, ile chcesz z niej wykrzesać?
  3. Która to będzie kratka Karolu?
  4. nie mów hop... na samochodzie mogą się prezentować kox zwłaszcza przy black madafaka edition szacun za wkład pracy, robisz jakieś fotostory z przeróbki lamp?
  5. wyglądają jak ori, mają bite numery katalogowe które zgadzają się z ETKą , ale wątpię żeby były ori... gryzę się czy je zakładać zobaczę jeszcze czy dorwę gdzieś podstopnicę i gaz -> wtedy zapadnie decyzja czy montować
  6. http://www.re5pect.pl/index.php?cat_id=138
  7. całkiem przyjemna furka tylko tak jak mówi Mrogal odblaski ze zderzaka do wyjebania
  8. dzisiaj przyszły nowe pierdoły :> zastanawiam się jeszcze czy kombinować coś z tymi pedałami... hmm czas pokaże
  9. racja, na forum jest pełno informacji na ten temat :gwizdanie:W przedliftach kierownica jest na małym wieloklinie, możesz jednak zastosować przejściówkę i zamontować kierę z polifta (w poliftach wieloklin jest duży, nie pamiętam dokładnie, ok 26mm), niestety też taśmy poduszki różnią się i szczerze mówiąc nie wiem jak koledzy rozwiązują ten problem. http://moto.allegro.pl/item857533211_audi_a4_kierownica_poduszka_98_rok.html <-ta powinna być p&p do Twojej furki, warto jednak odkręcić poduszkę i sprawdzić, nie ma z tym dużo roboty (dwa torxy) a przynajmniej będziesz pewien to jest przykład kierownicy poliftowej: a to przedlift:
  10. Michał odpowiedział(a) na biahh11 temat w Audi A4 B5
    dokładnie, folia jaka by nie była to i tak tylko folia nigdy nie będzie się mienić, nigdy nie będzie miała takiej głębi, nigdy nie będzie tak szczegółowa jak prawdziwy karbon, a mówimy tu tylko o walorach estetycznych, nie o odchudzaniu furki Z tego na filmie może wyjść ciekawy efekt, panowie jak już coś wyrezacie to nie zapomnijcie się pochwalić
  11. tak, dokładnie tą wlot do IC też ma fi 51 jak dobrze widzę?
  12. mówił... :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2010, 16:50_________________________________________________Kowi pamiętasz może jakiej średnicy masz rurkę do IC? Chodzi mi o tą prawą, od turbo do IC
  13. może próbuj kombinować ze sterownikami do visty? Albo zainstaluj drugi system
  14. prawda? jeszcze tylko kosmetyczne poprawki i będzie bosko
  15. bo jeżeli ma uwalony termostat i otwarty duży obieg to nigdy się nie zagrzeje przy temperaturach otoczenia o jakich mówimy niezależnie od tego czy zasłoni kartonem czy nie, ale tak jak mówisz warto spróbować na tak krótkich odcinkach
  16. Straszę? Ależ w żadnym wypadku... co najwyżej oferuję swoją bezinteresowną pomoc w temacie zagadnienia o którym jest ten wątek no i ewentualnie jako "gówniarz" proponuję intensywną lekcję kultury w iście prostackim, ale jakże skutecznym wydaniu a żeby nie robić OT to koledzy (bez arusia) proponuję przy sprawdzaniu układu podgrzewania zadbać o warunki konieczne do tego aby ten układ zadziałał
  17. kolego polecam przeczytać ten wątek od początku' date=' na pewno się dowiesz kiedy i w jaki sposób załączają się te świece... a co do podłączania na krótko przez przełącznik to stanowczo odradzam [br']Dopisany: 11 Styczeń 2010, 19:54_________________________________________________a na lekcję kultury zapraszam na południe... EOT
  18. Michał odpowiedział(a) na maicke82 temat w Audi A4 B5
    spore znaczenie ma też jakie paliwo lejesz, jeśli ma jakieś domieszki organiczne to ma to wpływ na zapach spalin
  19. tak, ale chyba koledze chodzi o to że cała komora silnika jest chłodzona tym -15 stopniowym powietrzem
  20. Te świece nagrzewają płyn do tego stopnia, że skrobanie lodu z przedniej szyby jest dużo łatwiejsze... i to po ok 40 sekundach, także jednak jest to wyczuwalne

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.