Treść opublikowana przez Michał
-
[A4 B5] Prosba o VT
spoko
-
[B5 AFN] Moja Niunia A4 Avant
i +3 do lansu dobrze że odpuściłeś chromy
-
[A4 B5] Prosba o VT
- M3 E46 Supercharged ASA TM-20 ESS!!
zgadzam się chyba najlepsze połączenie kolorów... piękna widzę że w planach moc, ile chcesz z niej wykrzesać?- [B5 AVG++] madafaka OEM
Która to będzie kratka Karolu?- Nimbus Grau Perl Effekt
nie mów hop... na samochodzie mogą się prezentować kox zwłaszcza przy black madafaka edition szacun za wkład pracy, robisz jakieś fotostory z przeróbki lamp?- [B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
wyglądają jak ori, mają bite numery katalogowe które zgadzają się z ETKą , ale wątpię żeby były ori... gryzę się czy je zakładać zobaczę jeszcze czy dorwę gdzieś podstopnicę i gaz -> wtedy zapadnie decyzja czy montować- [B5 AJM] Sposób na rozruszanie sztangi "gruchy" turbiny.
http://www.re5pect.pl/index.php?cat_id=138- [B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
całkiem przyjemna furka tylko tak jak mówi Mrogal odblaski ze zderzaka do wyjebania- [B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
dzisiaj przyszły nowe pierdoły :> zastanawiam się jeszcze czy kombinować coś z tymi pedałami... hmm czas pokaże- [ALL B5] Prośba o segregację info dotyczacych zmiany kierownic
racja, na forum jest pełno informacji na ten temat :gwizdanie:W przedliftach kierownica jest na małym wieloklinie, możesz jednak zastosować przejściówkę i zamontować kierę z polifta (w poliftach wieloklin jest duży, nie pamiętam dokładnie, ok 26mm), niestety też taśmy poduszki różnią się i szczerze mówiąc nie wiem jak koledzy rozwiązują ten problem. http://moto.allegro.pl/item857533211_audi_a4_kierownica_poduszka_98_rok.html <-ta powinna być p&p do Twojej furki, warto jednak odkręcić poduszkę i sprawdzić, nie ma z tym dużo roboty (dwa torxy) a przynajmniej będziesz pewien to jest przykład kierownicy poliftowej: a to przedlift:- [ALL B5] Carbon
dokładnie, folia jaka by nie była to i tak tylko folia nigdy nie będzie się mienić, nigdy nie będzie miała takiej głębi, nigdy nie będzie tak szczegółowa jak prawdziwy karbon, a mówimy tu tylko o walorach estetycznych, nie o odchudzaniu furki Z tego na filmie może wyjść ciekawy efekt, panowie jak już coś wyrezacie to nie zapomnijcie się pochwalić- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
dzięki- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
tak, dokładnie tą wlot do IC też ma fi 51 jak dobrze widzę?- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
mówił... :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2010, 16:50_________________________________________________Kowi pamiętasz może jakiej średnicy masz rurkę do IC? Chodzi mi o tą prawą, od turbo do IC- [B5 AJM] ........................MÓJ BLACK KILER................................
mi też tak doradzono- [B5 AJM] ........................MÓJ BLACK KILER................................
widzę że po całości jakie turbo planujesz?- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
może próbuj kombinować ze sterownikami do visty? Albo zainstaluj drugi system- [B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
prawda? jeszcze tylko kosmetyczne poprawki i będzie bosko- [B6 AVF] Czy zasłonić wlot powietrza?
bo jeżeli ma uwalony termostat i otwarty duży obieg to nigdy się nie zagrzeje przy temperaturach otoczenia o jakich mówimy niezależnie od tego czy zasłoni kartonem czy nie, ale tak jak mówisz warto spróbować na tak krótkich odcinkach- [B5 AFN] Świece żarowe podgrzewające płyn chłodzący
Straszę? Ależ w żadnym wypadku... co najwyżej oferuję swoją bezinteresowną pomoc w temacie zagadnienia o którym jest ten wątek no i ewentualnie jako "gówniarz" proponuję intensywną lekcję kultury w iście prostackim, ale jakże skutecznym wydaniu a żeby nie robić OT to koledzy (bez arusia) proponuję przy sprawdzaniu układu podgrzewania zadbać o warunki konieczne do tego aby ten układ zadziałał- [B5 AFN] Świece żarowe podgrzewające płyn chłodzący
kolego polecam przeczytać ten wątek od początku' date=' na pewno się dowiesz kiedy i w jaki sposób załączają się te świece... a co do podłączania na krótko przez przełącznik to stanowczo odradzam [br']Dopisany: 11 Styczeń 2010, 19:54_________________________________________________a na lekcję kultury zapraszam na południe... EOT- [B5 1Z] Zapach spalin
spore znaczenie ma też jakie paliwo lejesz, jeśli ma jakieś domieszki organiczne to ma to wpływ na zapach spalin- [B6 AVF] Czy zasłonić wlot powietrza?
tak, ale chyba koledze chodzi o to że cała komora silnika jest chłodzona tym -15 stopniowym powietrzem- [B5 AFN] Przekaźnik podgrzewaczy płynu chłodniczego
Te świece nagrzewają płyn do tego stopnia, że skrobanie lodu z przedniej szyby jest dużo łatwiejsze... i to po ok 40 sekundach, także jednak jest to wyczuwalne - M3 E46 Supercharged ASA TM-20 ESS!!