Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michał

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michał

  1. tak mi się przypomniała pewna sentencja na temat jazz'u... Jazz to muzyka grana dla czarnych, przez czarnych, którzy byli za słabi żeby grać w kosza :decayed:
  2. z zewnątrz nawet nawet za to wnętrze zupełnie do mnie nie przemawia... (delikatnie mówiąc)
  3. Michał odpowiedział(a) na wronka temat w Audi A4 B6/B7
    co masz na mysli,ze sie zapytalem,czy po sniegu jezdzil? nie nie, to akurat trafne pytanie bardziej chodziło mi o poczynania Ykk'a :gwizdanie: EOT [mod]ten OT tez mogles sobie darowac :gwizdanie:[/mod]
  4. Michał odpowiedział(a) na wronka temat w Audi A4 B6/B7
    mało szczegółów podałeś kolego, jeśli możesz to przybliż nam trochę problem... ale jak na razie jestem tego samego zdania co Pucek ...a Modowie widzę szaleją :gwizdanie:
  5. napisz do viakena i zapytaj
  6. pokrywa jak pokrywa przejechałem się, pogoniłem go trochę (niestety warunki nie pozwalają na wiele) i mam wrażenie że na tym kolektorze lepiej reaguje na gaz ale też potrzebuje jakieś 2km więcej żeby osiągnąć 90stopni... teraz kolej na FMIC
  7. Cholera, szybki będzie ten szarak pojeździłem dzisiaj trochę swoją w zimowych warunkach i... jak ja Ci zazdroszczę Q
  8. a skąd masz pewność że był uwalony?
  9. są dwa przekaźniki, dużej i małej mocy grzewczej. najłatwiej sprawdzić je vagiem select->engine->output test (przekaźnik J359 - małej mocy grzewczej, J360 - dużej mocy grzewczej) w czasie testu przekaźniki będą się cyklicznie załączać, będzie słychać charakterystyczne kliknięcie pod kierownicą, lampka w podsufitce będzie lekko przygasać A skoro prąd nie dochodzi do świec to może warto sprawdzić też przewody?
  10. nie ma sprawy może nie jest super profi (ciężko się cięło ten plastik) ale swoją rolę spełnia jak będę dłubał przy IC to pewnie zrobię tak jak Somes, kwasówkę zamiast tego węża
  11. zaraz skocze do garażu coś pstryknąć, opis co zrobiłem jest u mnie w wątku [br]Dopisany: 10 Styczeń 2010, 12:34_________________________________________________
  12. Kowi, na tej widać: zdjąłem ją z ori uchwytu, wyjąłem gumową podkładkę, uciąłem trochę plastiku bo stykał się z pokrywą silnika, wywierciłem dziurę, podłożyłem gumową podkładkę i przykręciłem do ori uchwytu węże nigdzie się nie ocierają a rura jest w osi z wlotem kolektora
  13. full gratis :decayed: Kowi fundował [br]Dopisany: 07 Styczeń 2010, 17:05_________________________________________________a więc jestem po zabiegu zmiany kolektora na AWX co prawda nie obyło się bez problemów, ale mniejsza o to... lekko przerobiłem mocowanie plastikowej rury i udało się ustawić ją w osi z kolektorem tak to wygląda u mnie:
  14. bardzo chętnie bym wpadł, ale w takim stanie jak była wczoraj furka to nie wiem czy bym dojechał... na szczęście dzisiaj zdiagnozowałem usterkę, mianowicie rozłączyłem niechcący przewód podciśnienia idący z trójnika do N75, wczoraj tego nie zauważyłem bo było już ciemno Nieszczelności przy kolektorze raczej nie ma, przegazowałem go zdrowo i nic nie puszczało. Zobaczymy jeszcze jak pod obciążeniem, ale jak na razie warunki nie pozwalają żeby coś popróbować, napierdala śniegiem tak to wygląda: gumowy łącznik jak na razie ori, ale już zamówiłem silikon u SID'a ps dzięki wszystkim za zainteresowanie tematem
  15. http://dido.win.pl/sklep2/-c-2_43.html <-ja mam z tego sklepu, całkiem przyjemne, fotkę możesz zobaczyć w moim wątku
  16. całkiem możliwe, kumpel miał to samo w toledo, przy odpalaniu od razu wchodził mu na 2k obrotów, po sekundzie wracał do normy podłącz vaga
  17. nie zdążyłem, zaślepiłem tylko w miejscu gdzie był EGR, ale Kowi mówił że miał tak samo i śmigał bez problemu
  18. cholera no nie wiem, nie daje mi to spokoju najbardziej mnie zastanawia czemu zgasł mi silnik... sprawdzę szczelność, chociaż wymieniłem uszczelkę pod kolektorem, a na łączeniu z rurą dałem opaski nie do zajebania, więc nie wiem stawiam bardziej na instalację podciśnienia
  19. będę pierwszy i powiem tak: DRAMAT
  20. ok, jutro będę działał
  21. jechałem tylko kawałek, więc ciężko o jakieś szczegóły, ale na postoju wolno się wkręca na obroty, reakcja na gaz nie jest taka jak być powinna, turbo słychać ale jakby nie było doładowania nieszczelności raczej nie ma... nie wiem, może gdzieś załamałem jakiś wężyk podciśnienia
  22. no to mnie nie pocieszyłeś...
  23. kurcze, właśnie dobrze nie jeździ... wkręciłeś śrubkę w wężyk który dochodził do egr'a czy tego co dochodzi do n18? N18 jest niepotrzebny jak nie ma egr'a http://www.a4-klub.pl/smf/b5_ahu_jak_zaslepic_egr-t90995.0.html;msg1068862#msg1068862

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.