Treść opublikowana przez Michał
-
Czego słuchacie w swoim aucie ?
tak mi się przypomniała pewna sentencja na temat jazz'u... Jazz to muzyka grana dla czarnych, przez czarnych, którzy byli za słabi żeby grać w kosza :decayed:
-
[B5 ADR] 4 wheel by seb2sjc ,nowe foty 2 str.
z zewnątrz nawet nawet za to wnętrze zupełnie do mnie nie przemawia... (delikatnie mówiąc)
-
Czego słuchacie w swoim aucie ?
:>
-
[B6 AVF] Problem z ESP
co masz na mysli,ze sie zapytalem,czy po sniegu jezdzil? nie nie, to akurat trafne pytanie bardziej chodziło mi o poczynania Ykk'a :gwizdanie: EOT [mod]ten OT tez mogles sobie darowac :gwizdanie:[/mod]
-
[B6 AVF] Problem z ESP
mało szczegółów podałeś kolego, jeśli możesz to przybliż nam trochę problem... ale jak na razie jestem tego samego zdania co Pucek ...a Modowie widzę szaleją :gwizdanie:
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
napisz do viakena i zapytaj
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
pokrywa jak pokrywa przejechałem się, pogoniłem go trochę (niestety warunki nie pozwalają na wiele) i mam wrażenie że na tym kolektorze lepiej reaguje na gaz ale też potrzebuje jakieś 2km więcej żeby osiągnąć 90stopni... teraz kolej na FMIC
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Cholera, szybki będzie ten szarak pojeździłem dzisiaj trochę swoją w zimowych warunkach i... jak ja Ci zazdroszczę Q
-
[B5 AFN] Przekaźnik podgrzewaczy płynu chłodniczego
a skąd masz pewność że był uwalony?
-
[B5 AFN] Przekaźnik podgrzewaczy płynu chłodniczego
są dwa przekaźniki, dużej i małej mocy grzewczej. najłatwiej sprawdzić je vagiem select->engine->output test (przekaźnik J359 - małej mocy grzewczej, J360 - dużej mocy grzewczej) w czasie testu przekaźniki będą się cyklicznie załączać, będzie słychać charakterystyczne kliknięcie pod kierownicą, lampka w podsufitce będzie lekko przygasać A skoro prąd nie dochodzi do świec to może warto sprawdzić też przewody?
-
Czyszczenie / Wymiana kolektora ssącego
nie ma sprawy może nie jest super profi (ciężko się cięło ten plastik) ale swoją rolę spełnia jak będę dłubał przy IC to pewnie zrobię tak jak Somes, kwasówkę zamiast tego węża
-
Czyszczenie / Wymiana kolektora ssącego
zaraz skocze do garażu coś pstryknąć, opis co zrobiłem jest u mnie w wątku [br]Dopisany: 10 Styczeń 2010, 12:34_________________________________________________
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Kowi, na tej widać: zdjąłem ją z ori uchwytu, wyjąłem gumową podkładkę, uciąłem trochę plastiku bo stykał się z pokrywą silnika, wywierciłem dziurę, podłożyłem gumową podkładkę i przykręciłem do ori uchwytu węże nigdzie się nie ocierają a rura jest w osi z wlotem kolektora
-
Czyszczenie / Wymiana kolektora ssącego
full gratis :decayed: Kowi fundował [br]Dopisany: 07 Styczeń 2010, 17:05_________________________________________________a więc jestem po zabiegu zmiany kolektora na AWX co prawda nie obyło się bez problemów, ale mniejsza o to... lekko przerobiłem mocowanie plastikowej rury i udało się ustawić ją w osi z kolektorem tak to wygląda u mnie:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
bardzo chętnie bym wpadł, ale w takim stanie jak była wczoraj furka to nie wiem czy bym dojechał... na szczęście dzisiaj zdiagnozowałem usterkę, mianowicie rozłączyłem niechcący przewód podciśnienia idący z trójnika do N75, wczoraj tego nie zauważyłem bo było już ciemno Nieszczelności przy kolektorze raczej nie ma, przegazowałem go zdrowo i nic nie puszczało. Zobaczymy jeszcze jak pod obciążeniem, ale jak na razie warunki nie pozwalają żeby coś popróbować, napierdala śniegiem tak to wygląda: gumowy łącznik jak na razie ori, ale już zamówiłem silikon u SID'a ps dzięki wszystkim za zainteresowanie tematem
-
[B5 AFN] Moja Niunia A4 Avant
http://dido.win.pl/sklep2/-c-2_43.html <-ja mam z tego sklepu, całkiem przyjemne, fotkę możesz zobaczyć w moim wątku
-
[B5 AFN] Wysokie obroty po odpaleniu.. Prośba o diagnozę
całkiem możliwe, kumpel miał to samo w toledo, przy odpalaniu od razu wchodził mu na 2k obrotów, po sekundzie wracał do normy podłącz vaga
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
nie zdążyłem, zaślepiłem tylko w miejscu gdzie był EGR, ale Kowi mówił że miał tak samo i śmigał bez problemu
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
cholera no nie wiem, nie daje mi to spokoju najbardziej mnie zastanawia czemu zgasł mi silnik... sprawdzę szczelność, chociaż wymieniłem uszczelkę pod kolektorem, a na łączeniu z rurą dałem opaski nie do zajebania, więc nie wiem stawiam bardziej na instalację podciśnienia
-
[ALL] Przód nie gra, po przełączeniu na telefon volume gra
może to Ci pomoże
-
[B5 ABC] Czeka mnie jeszcze rejestracja.wrrrrrrrr
będę pierwszy i powiem tak: DRAMAT
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
ok, jutro będę działał
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
jechałem tylko kawałek, więc ciężko o jakieś szczegóły, ale na postoju wolno się wkręca na obroty, reakcja na gaz nie jest taka jak być powinna, turbo słychać ale jakby nie było doładowania nieszczelności raczej nie ma... nie wiem, może gdzieś załamałem jakiś wężyk podciśnienia
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
no to mnie nie pocieszyłeś...
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
kurcze, właśnie dobrze nie jeździ... wkręciłeś śrubkę w wężyk który dochodził do egr'a czy tego co dochodzi do n18? N18 jest niepotrzebny jak nie ma egr'a http://www.a4-klub.pl/smf/b5_ahu_jak_zaslepic_egr-t90995.0.html;msg1068862#msg1068862