Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michał

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michał

  1. postępy Panie Nowak robisz niezłe ...normalnie zazdroszczę ;( [br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 21:28_________________________________________________ musisz się zdecydować, nie da się budować masy jednocześnie rzeźbiąc, to niewykonalne
  2. Ok, więc kończąc temat i podsumowując: założenie takie jak mówił Sztomel, zawór na pokrywie głowicy jest unicestwiony (jest tam przelot) to rozwiązanie jak na fotce: -nie będzie miało żadnych ujemnych skutków dla smarowania silnika, -będzie należycie odprowadzało nadciśnienie ze skrzyni korbowej -i nie zakłóci pracy jednostki napędowej -a przede wszystkim uwolnimy dolot od syfu Czy tak? Jakieś minusy oprócz ewentualnego smrodu?
  3. a chcesz przykręcić głośniki do boczków jak w oryginale czy dystans i do ramy drzwi?
  4. fajny bandyta ramkę tak jak chłopaki mówią, czarny albo grafitowy mat i będzie git, może pomyśl jeszcze nad symetrycznymi lusterkami :naughty: co to za żarówki w kierunkach?
  5. to w takim wypadku maty nie mają sensu wygłuszanie drzwi matami a później "zamykanie" ich otworów konstrukcyjnych (również matami, ale nieco sztywniejszymi) ma na celu stworzenie głośnikowi jak najlepszego środowiska pracy, przybliżonego konstrukcyjnie do kolumny głośnikowej jaką masz w domu. zauważ że w takim rozwiązaniu (fotka pożyczona od kolegi Dżejms) wnętrze drzwi spełnia właśnie rolę kolumny i ciśnienia po obu stronach membrany głośnika znacząco się różnią, wtedy głośnik jakoś zagra
  6. dokładnie o to mi chodziło Sztomel, to możliwe że w AFN/AVG nie ma separatora oleju o którym mówisz? Jeśli tak to co spełnia jego zadanie? w ETCE go nie widać:
  7. moja madafaka seria dostanie kolejny gadżet tzw carrington, lub jak kto woli podłokietnik, wreszcie można będzie przyjąć odpowiednią do jazdy pozycję półśrodkowo-podpartą jaką nagminnie stosują kierowcy tuningowanych golfów III
  8. dokładnie, ale nie zgodzę się tylko z jednym nie da się "przerobić" masy tłuszczowej w mięśniową
  9. Wydaje mi się że to bardziej względy ekologiczne, żadna norma EURO4, EURO152 czy jak one się tam nazywają nie dopuściła by do produkcji auta, które wydala, oprócz tradycyjnych spalin, śmierdzące gazy i mgłę olejową... Podsumowując, modyfikacja o której mówimy (uwolnienie dolotu od gazów z odmy), czysto teoretycznie ma takie plusy: -czyste powietrze podawane do cylindrów -prawdopodobnie nieco chłodniejsze powietrze w dolocie -mniejsze dymienie? -czysty kolektor ssący, kanały głowicy no i minusy: -marginalnie mniejsze ciśnienie w rurze ssącej przed turbo -szał ekologów
  10. jak najbardziej, chętnie poczytam A odnosząc się do tego co powiedziałeś, że nadciśnienie ze skrzyni korbowej jest wykorzystane do zwiększenia ciśnienia w kolektorze ssącym, to w tdi chyba wąż z odmy doprowadzony jest do rury ssącej przed turbo, a więc ma raczej marginalne znaczenie w doładowaniu, czy się mylę?
  11. Cris pisałem w tej sprawie do ASO alfy przed świętami, jeszcze nie odpowiedzieli... Ale nie liczę na to za bardzo, pewnie będzie już niedostępny [br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 09:12_________________________________________________ Kowi a robiłeś pomiary temp w dolocie przed zamontowaniem FMIC'a i po?
  12. jest jeszcze http://www.kretyn.com/najlepsze :>
  13. chyba nie było: http://www.yafud.pl/najlepsze/ :polew:
  14. to Z to pewnie 2 http://der-b5.de/Au%C3%9Fenfarben_nach_Modelljahr_und_Lackcode.html#Modelljahr_1997[br]Dopisany: 03 Styczeń 2010, 22:15_________________________________________________albo 7 :>
  15. dzięki podłokietnik jak tylko wyrezam coś przy nim no i musi się troszkę ocieplić bo przy takiej temp plastiki się łamią...
  16. wywnioskowałem to po rozpisce pinów chorusa i concerta cd, niestety mam za stare auto żeby Ci to potwierdzić na 100%
  17. Pucek widzisz, właśnie chodzi o to że FMIC jakoś do mnie nie przemawia gdybym miał zrobić powiedzmy 220KM z 1.9tdi to nie zastanawiałbym się ani minuty, ale przy ~170KM nie wykorzystam jego potencjału... Poza tym koszty: IC ok 170pln, przespawanie ok 150pln, opaski od sid'a mam, nadkole od eSy ok 90pln i trochę własnej pracy Już jestem prawie zdecydowany, tylko prosiłbym żeby w jednej kwestii wypowiedzieli się zawodowi tunerzy, tudzież osoby mające doświadczenie w tej dziedzinie: Czy IC o wymiarach rdzenia 295x202x62 będzie miał wystarczającą sprawność żeby wymodzić ~170KM? Ori ma 420 cm2 powierzchni , ten o którym myślę niecałe 600 cm2
  18. noo... ładny ten chrom :decayed:
  19. może po prostu kolega przedmuchał wtedy kata i pojawił się gwizd turbo przez odetkany wydech
  20. no co Ty gadasz ja mam wywalonego kata i podobny dźwięk do Twojego
  21. nie jest to czasem taki dźwięk? Somes, pozwolę sobie pożyczyć Twój filmik
  22. 170KM i prawie 400Nm z czystej serii?? mistrz :kox:
  23. chyba sam sobie odpowiedziałeś ten dźwięk nie przypomina gwizdu? masz katalizator? jaki przebieg? turbo seryjne?
  24. Z tego co wiem, to w b6 nie ma osobnego (analogowego) sygnału GALA, informacje o prędkości (jak również podświetlenie przycisków, info na fis itd) przesyłane jest cyfrową magistralą CAN
  25. czasem nie umiem wyjść z podziwu...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.