Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michał

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michał

  1. sprawdź jeszcze co jest napisane na wtyku do zapalniczki, który uciąłeś powinno być: INPUT 12V DC (czy coś w tym stylu) i OUTPUT .... DC jeżeli wartość 'output' jest niższa niż 12V to chyba znaleźliśmy odpowiedź na pytanie :gwizdanie:
  2. bezpiecznik zazwyczaj jest w tej oprawce którą wkłada się do gniazda zapalniczki, mogłeś np pojebac polaryzację (tj zamienić plus z minusem) przy podłączaniu w skrzynce bezpieczników, ale wtedy raczej nie świeciłaby się dioda ładowania, może podłącz ją na chwilę (żeby sprawdzić czy jeszcze działa) tak jak była, tzn skręć na szybko kable do tego kawałka który uciąłeś i podłącz do zapalniczki, jeśli zadziała to można będzie kombinować z podłączeniem na stałe
  3. dokładnie i w takiej sytuacji odpuściłbym całkiem spalacze, albo zasięgnął opinii lekarza na temat jakiegoś konkretnego środka ps brzuch mi urósł przez święta ;( ;(
  4. Michał odpowiedział(a) na Artureczek temat w Inne marki
    słuszna zamiana kumpel ma fiata bravo więc mam bezpośrednie porównanie ze swoim audi, powiem tak: :sick3: strasznie awaryjny i kiepsko zrobiony, ale ma też plus: tanie części :> teraz czekamy na opis Twojej a-czwórki
  5. to może kolega zamieści jakieś fotostory tego projektu (jeśli ma oczywiście)? Każdy pewnie chętnie zobaczy jak powstawało najlepiej nagłośnione audi w europie :naughty: a i przyznam że chciałem podejrzeć kilka szczegółów odnośnie zabudowy suba...
  6. Michał odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    wielki sk***ysyn w tym jeziorze nie ma małych ryb, zbiornik jest bezpośrednio powiązany z elektrownią, stąd ciepła woda i takie okazy ciekawostka: znajomy złowił tam piranię http://www.rybieoko.eu/ryby/rekordy/pirania
  7. będę wdzięczny
  8. Ja Ci pokażę następnym razem Michał na spocie jak Ci się nie spieszy. no i mosz... trza bedzie się jednak wybrać na spota :>[br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 22:34_________________________________________________no chyba że jednak ktoś mi zrobi fotkę, bo chciałem się z tym pobawić przez weekend :gwizdanie:
  9. bardzo zacna fura zmiany jak najbardziej na plus a pamiętasz może jakie wymiary ma Twój FMIC?
  10. wyrywając z kontekstu to zrobiłeś dokładnie tak jak jest napisane w instrukcji
  11. wyglądają trochę jak podróby tych OZetów, ale nie wiem niestety jaki to model
  12. na pewno? bardziej mi to wygląda na A6, w poliftowym a4 jest trochę inne podszybie
  13. dokładnie, to A6, koszt ok 30zł w ASO ciekawe czy da radę to zamontować w A4?
  14. Dokładnie moj sasiad cały czas przywozi passaty b5FL i robi przekładki, rejestruje i goni na giełdzie, wiec w innych regionach kraju mozna rejestrowac a w innych nie?? A później mówią, że passaty tak kradną. W końcu trzeba skądś mieć części do przekładki. Jak to zwykle w Polsce bywa, nie ważne, że dla mojej przekładki komuś za***ią samochód. Ważne, że ja będę mieć auto 5-10k zł taniej. jest popyt, jest i podaż...
  15. może to Ci pomoże:
  16. próbowałeś takiej synchronizacji jaką opisują w instrukcji obsługi? w prostych słowach: naciskasz guzior na pilocie i w ciągu minuty musisz normalnie przekręcić kluczykiem zamek w drzwiach u mnie po wymianie baterii pomogło, a miałem podobny problem
  17. 16cie :gwizdanie: :polew: :polew:
  18. o shit!! to jest dobre! nie moge tego oszukac kombinowalem juz na rozne sposoby i zawsze im sie udaje :polew:
  19. Julo jeśli to nie problem to pstryknij fotkę tego podświetlenia w podłokietniku... proszę :decayed:
  20. dzięki wiem że w b6/b7 ale... odrobina inwencji twórczej i będzie w b5 :> tylko jeszcze chciałem dokładnie zobaczyć jak to wygląda
  21. Panowie, szukam szukam i nie mogę znaleźć... więc odgrzeję kotleta Pstryknie mi ktoś fotkę podświetlanego podłokietnika? Jak to wygląda w dzień i w nocy Ma jakiś osobny włącznik po otwarciu klapki czy świeci się cały czas?
  22. to dopiero studnia bez dna...
  23. oszuści, zmieniają wszystkie karty :polew:
  24. a co, kryzys znudzonego rzezacza przechodzisz?
  25. szacun się człowiekowi należy tylko podpowiedz o kogo chodzi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.