Treść opublikowana przez Michał
-
[ALL B6] BBS ch 19 - czarne czy srebrne?
jakiś dobry program graficzny np Corel Photo-Paint albo Photoshop używam tego pierwszego schwarz pakiet+większa gleba: ciężko było zrobić coś lepszego bo fotka słabej jakości tak czy inaczej mam nadzieję że pomogłem
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
apokalipsa... mentor i ojciec Battalionu sprzedaje audi ;(
-
[ALL B5] Zestaw doposażenia "komfortowe kierunkowskazy" - 3-krotne błyśnięcie
Pozostawię to bez komentarza, bo to nie chat na "onecie" Nie po to ktoś założył to forum aby teraz prowadzić dyskusje na PW lub przez telefon. I jeszcze jedno w kwestii formalnej, forum jest po to aby sobie pomagać BEZINTERESOWNIE a nie po to aby szukać klientów Wiesz, stwarzasz sobie sztuczne problemy wg mnie... Gdyby nie Robert nawet byśmy nie wiedzieli że taki moduł istnieje, a o to czemu nie podał nr katalogowego możesz zapytać prywatnie. A jeśli uważasz że chciał być monopolistą to BEZINTERESOWNIE podam Ci link do podobnego modułu... http://www.a4-klub.pl/smf/all_modul_komfortowych_kierunkowskazow_i_doswietlenia_zakretu-t99411.0.html Koniec OT
-
[ALL B6] BBS ch 19 - czarne czy srebrne?
magiczny program do urzeczywistniania wizji tunerskich faktycznie trochę brązem daje... ale nie przykładałem się do tego jutro zrobię Ci te ramki i relingi
-
[ALL B5] CZARNA PADLINA 1.9 TDI 216KM i 426Nm GT22- AL-2DIN itd.. + QUATTRO
Piotrek poproszę na priva setup lepiej tutaj są inni ciekawscy...
-
[ALL B6] BBS ch 19 - czarne czy srebrne?
co prawda głosowałem na czarny mat ale chyba średnio by pasowały do chromowanych ramek wokół szyb czy relingów... dlatego jednak jestem za srebrnymi zresztą sam zobacz:
-
[ALL] Wymiana oleju w zimie plus wlanie LIQUI MOLY - CERATEC
wlałeś LIQUI MOLY CERATEC z czystej profilaktyki czy miałeś jakieś niepokojące objawy wcześniej?
-
[ALL B5] Zestaw doposażenia "komfortowe kierunkowskazy" - 3-krotne błyśnięcie
Kolego twoja wypowiedź nic nie wnosi do tematu. Jeśli w przyszłości masz udzielać takich komentarzy to lepiej nic nie mów Zaoszczędzisz wszystkim czytania twojego spamu. Natomiast Twoja jak najbardziej wnosi... rtocki udostępnił na forum swoje namiary więc w czym problem? Napisz do niego maila albo zadzwoń i zapytaj.
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
racja a jak tam progres? deska już obszyta?
-
[B5 ADR] Lampy przednie
nie ma sprawy poza tym przyciemnianie środków przedliftowych lampek mija się z celem wg mnie
-
[B5 ADR] Lampy przednie
- [B5 ADR] Lampy przednie
ale tylko przy ciemnym lakierze ewentualnie jeśli ktoś robi cicho-ciemnego bandziora tj. ciemna duża felga, czarny grill, lusterka, dach, szyby itd[br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 14:37_________________________________________________Robert, do usług- [B5 ADR] Lampy przednie
zajrzyj do wątku Nosb'a, on ma ciemne lampy na ciemnym aucie http://www.a4-klub.pl/smf/b5_agb_a4s4_zderzak_rs4_19_rs6_bixenon_gwint_hr_itp-t32012.0.html- [ALL] Proszę o pomoc w doborze suba
dzięki za opinię jestem nim poważnie zainteresowany... chyba że ktoś zna głośnik który będzie mógł konkurować z tym RF'em?- [B5 AHU] Moje sreberko: -40/-30 16"
ładne brewki :naughty: a tak serio to fajna, widać że ktoś o nią dbał pomyśl jeszcze nad gumowymi dywanikami na zimę, przydatna sprawa- [B5 ADR] Lampy przednie
powiedzmy że są podobne do tych depo, potraktuj tą fotkę jako czysto poglądową... bo jeszcze mi się ręce trzęsą i słabo widzę [kac morderca] niemniej dalej podtrzymuje swoje zdanie że zwykłe będą wyglądać lepiej a jak już wymieniasz to może warto rozejrzeć się za czymś pod d2s? xenon ostatnio w modzie- [B5 ADR] Lampy przednie
a wg mnie zwykłe lampy będą lepiej wyglądały zwłaszcza na srebrnym Kulfonie w seatach czarna lampa optycznie tworzy z wąskim grilem całość, dlatego tak fajnie wygląda, nadaje agresywności- [ALL B5] Zawieszenie standardowe + sportowe sprerzyny dobry pomysł czy nie?????
to czemu chcesz wymienić na pro-kit?- [B5 AVG] Proszę o ocenę logów - twarda praca i telepanie budą na jałowym biegu
może po prostu odkręć kolektor i sprawdź czy nie było gdzieś przedmuchów, przy okazji sobie go wyczyścisz wewnątrz bo pewnie nieźle syfu się odłożyło z tym nie ma dużo roboty a rozwiejesz wątpliwości- [ALL] Proszę o pomoc w doborze suba
mam nadzieję że około 30l uda się wygospodarować myślałem o 10" ale jeśli później mam żałować to lepiej od razu montować coś co trochę potrzęsie budą miałeś do czynienia z tym rockford'em? słyszałeś go? bo faktycznie parametry ma odpowiednie- Najlepszy motor - statystycznie
to nie jest coś jak 1Z, to jest AFN z mocniejszą pompą wtryskową i mniejszą średnicą dyszy wtryskowych -> zamiast 0.205 jest 0.179, ale założcie 205 -tki i macie od kopa 120-130 koni AHH - to wersja albo ekologiczna albo podatkowa, tego niestety nie wiem dzięki za poprawienie czyli w takim razie w AHH jest dwumas?- I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
u mnie też :> eS się kryje- Najlepszy motor - statystycznie
z tego co wiem to tak: >1Z-nieśmiertelny silnik, chyba najprostsza konstrukcja, turbo bez zmiennej geometrii, jednak 90ps to trochę mało... >AFN- ulepszona wersja 1Z, turbo VTG, jednomas z 1Z zastąpiony dwumasem, jakie takie osiągi >AHH- coś jak 1Z ale turbo VTG, tylko czemu on dalej ma 90ps? >AVG- bliźniaczy do AFN, zmiany kosmetyczne tj ECU i kilka czujników >AJM- dół silnika jak w AFN/AVG, góra poddana modyfikacjom (VP zastąpione pompowtryskami), najmocniejszy z wyżej wymienionych, niestety też najbardziej wrażliwy na jakość paliwa jeśli coś poyebałem to proszę o sprostowanie- Najlepszy motor - statystycznie
sądze ze AHH jest lepszy ze względu na możliwości rozwoju? czyt. pompę a jeśli chodzi o serię to trudno się nie zgodzić z Nowakiem, AFN/AVG rządzi- [ALL] Proszę o pomoc w doborze suba
Panowie, sprawa jest taka, poszukuję głośnika niskotonowego, może nie z najwyższej półki (~400zł), który będzie się przyzwoicie sprawował w dosyć małej obudowie... Taka zabudowa chodzi mi po głowie: jak widać skrzynia nie będzie miała zbyt dużej pojemności, ale za to rozwiązanie bardzo praktyczne mój pierwszy wybór padł na: http://www.essa.com.pl/oferta/index.php?id=2,230,237&kid=237&pid=1639 z tym że ma jedną zasadniczą wadę-jest dwucewkowy Cała instalacja ma się opierać na 4-kanałowym wzmacniaczu (2 kanały na przód, 2 w mostek na sub) więc zasilenie dwucewkowego głośnika odpada... Macie jakieś pomysły na głośnik który da radę i nie będzie kosztował worka pieniędzy? - [B5 ADR] Lampy przednie