Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michał

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michał

  1. jakiś dobry program graficzny np Corel Photo-Paint albo Photoshop używam tego pierwszego schwarz pakiet+większa gleba: ciężko było zrobić coś lepszego bo fotka słabej jakości tak czy inaczej mam nadzieję że pomogłem
  2. apokalipsa... mentor i ojciec Battalionu sprzedaje audi ;(
  3. Pozostawię to bez komentarza, bo to nie chat na "onecie" Nie po to ktoś założył to forum aby teraz prowadzić dyskusje na PW lub przez telefon. I jeszcze jedno w kwestii formalnej, forum jest po to aby sobie pomagać BEZINTERESOWNIE a nie po to aby szukać klientów Wiesz, stwarzasz sobie sztuczne problemy wg mnie... Gdyby nie Robert nawet byśmy nie wiedzieli że taki moduł istnieje, a o to czemu nie podał nr katalogowego możesz zapytać prywatnie. A jeśli uważasz że chciał być monopolistą to BEZINTERESOWNIE podam Ci link do podobnego modułu... http://www.a4-klub.pl/smf/all_modul_komfortowych_kierunkowskazow_i_doswietlenia_zakretu-t99411.0.html Koniec OT
  4. magiczny program do urzeczywistniania wizji tunerskich faktycznie trochę brązem daje... ale nie przykładałem się do tego jutro zrobię Ci te ramki i relingi
  5. Piotrek poproszę na priva setup lepiej tutaj są inni ciekawscy...
  6. co prawda głosowałem na czarny mat ale chyba średnio by pasowały do chromowanych ramek wokół szyb czy relingów... dlatego jednak jestem za srebrnymi zresztą sam zobacz:
  7. wlałeś LIQUI MOLY CERATEC z czystej profilaktyki czy miałeś jakieś niepokojące objawy wcześniej?
  8. Kolego twoja wypowiedź nic nie wnosi do tematu. Jeśli w przyszłości masz udzielać takich komentarzy to lepiej nic nie mów Zaoszczędzisz wszystkim czytania twojego spamu. Natomiast Twoja jak najbardziej wnosi... rtocki udostępnił na forum swoje namiary więc w czym problem? Napisz do niego maila albo zadzwoń i zapytaj.
  9. racja a jak tam progres? deska już obszyta?
  10. Michał odpowiedział(a) na BartekT81 temat w Audi A4 B5
    nie ma sprawy poza tym przyciemnianie środków przedliftowych lampek mija się z celem wg mnie
  11. Michał odpowiedział(a) na BartekT81 temat w Audi A4 B5
  12. Michał odpowiedział(a) na BartekT81 temat w Audi A4 B5
    ale tylko przy ciemnym lakierze ewentualnie jeśli ktoś robi cicho-ciemnego bandziora tj. ciemna duża felga, czarny grill, lusterka, dach, szyby itd[br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 14:37_________________________________________________Robert, do usług
  13. Michał odpowiedział(a) na BartekT81 temat w Audi A4 B5
    zajrzyj do wątku Nosb'a, on ma ciemne lampy na ciemnym aucie http://www.a4-klub.pl/smf/b5_agb_a4s4_zderzak_rs4_19_rs6_bixenon_gwint_hr_itp-t32012.0.html
  14. dzięki za opinię jestem nim poważnie zainteresowany... chyba że ktoś zna głośnik który będzie mógł konkurować z tym RF'em?
  15. ładne brewki :naughty: a tak serio to fajna, widać że ktoś o nią dbał pomyśl jeszcze nad gumowymi dywanikami na zimę, przydatna sprawa
  16. Michał odpowiedział(a) na BartekT81 temat w Audi A4 B5
    powiedzmy że są podobne do tych depo, potraktuj tą fotkę jako czysto poglądową... bo jeszcze mi się ręce trzęsą i słabo widzę [kac morderca] niemniej dalej podtrzymuje swoje zdanie że zwykłe będą wyglądać lepiej a jak już wymieniasz to może warto rozejrzeć się za czymś pod d2s? xenon ostatnio w modzie
  17. Michał odpowiedział(a) na BartekT81 temat w Audi A4 B5
    a wg mnie zwykłe lampy będą lepiej wyglądały zwłaszcza na srebrnym Kulfonie w seatach czarna lampa optycznie tworzy z wąskim grilem całość, dlatego tak fajnie wygląda, nadaje agresywności
  18. może po prostu odkręć kolektor i sprawdź czy nie było gdzieś przedmuchów, przy okazji sobie go wyczyścisz wewnątrz bo pewnie nieźle syfu się odłożyło z tym nie ma dużo roboty a rozwiejesz wątpliwości
  19. mam nadzieję że około 30l uda się wygospodarować myślałem o 10" ale jeśli później mam żałować to lepiej od razu montować coś co trochę potrzęsie budą miałeś do czynienia z tym rockford'em? słyszałeś go? bo faktycznie parametry ma odpowiednie
  20. to nie jest coś jak 1Z, to jest AFN z mocniejszą pompą wtryskową i mniejszą średnicą dyszy wtryskowych -> zamiast 0.205 jest 0.179, ale założcie 205 -tki i macie od kopa 120-130 koni AHH - to wersja albo ekologiczna albo podatkowa, tego niestety nie wiem dzięki za poprawienie czyli w takim razie w AHH jest dwumas?
  21. z tego co wiem to tak: >1Z-nieśmiertelny silnik, chyba najprostsza konstrukcja, turbo bez zmiennej geometrii, jednak 90ps to trochę mało... >AFN- ulepszona wersja 1Z, turbo VTG, jednomas z 1Z zastąpiony dwumasem, jakie takie osiągi >AHH- coś jak 1Z ale turbo VTG, tylko czemu on dalej ma 90ps? >AVG- bliźniaczy do AFN, zmiany kosmetyczne tj ECU i kilka czujników >AJM- dół silnika jak w AFN/AVG, góra poddana modyfikacjom (VP zastąpione pompowtryskami), najmocniejszy z wyżej wymienionych, niestety też najbardziej wrażliwy na jakość paliwa jeśli coś poyebałem to proszę o sprostowanie
  22. sądze ze AHH jest lepszy ze względu na możliwości rozwoju? czyt. pompę a jeśli chodzi o serię to trudno się nie zgodzić z Nowakiem, AFN/AVG rządzi
  23. Panowie, sprawa jest taka, poszukuję głośnika niskotonowego, może nie z najwyższej półki (~400zł), który będzie się przyzwoicie sprawował w dosyć małej obudowie... Taka zabudowa chodzi mi po głowie: jak widać skrzynia nie będzie miała zbyt dużej pojemności, ale za to rozwiązanie bardzo praktyczne mój pierwszy wybór padł na: http://www.essa.com.pl/oferta/index.php?id=2,230,237&kid=237&pid=1639 z tym że ma jedną zasadniczą wadę-jest dwucewkowy Cała instalacja ma się opierać na 4-kanałowym wzmacniaczu (2 kanały na przód, 2 w mostek na sub) więc zasilenie dwucewkowego głośnika odpada... Macie jakieś pomysły na głośnik który da radę i nie będzie kosztował worka pieniędzy?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.