Treść opublikowana przez Michał
-
[B5 AJM] 215/45/17 czy 225/45/17 jakie rady???
Cris w jakiej cenie masz Sessanty? podeślij na pw[br]Dopisany: 09 Grudzień 2009, 16:32_________________________________________________a żeby nie było OT: 225/45 będą ok trochę więcej oponki i rant felgi nie będzie tak narażony
-
[ALL] co myślicie o tych głośnikach?
myślę że to badziew
-
[ALL] Malowanie felg - jak dobrać odpowiedni kolor lakieru (zgodny z ori)?
a może to zależy też od tego czy felgi były piaskowane?
-
[ALL] Malowanie felg - jak dobrać odpowiedni kolor lakieru (zgodny z ori)?
nie? czemu?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
trochę szkoda tych popoliftów wyróżniała się z nimi +15 do lansu za kierownicę-jedna słuszna w b5 czeka Cie czyszczenie kolektora... nie zazdroszczę
-
[AUDI TT] Jaki kolor 19" RH wzor Porsche Turbo ? / ANKIETA
- [ALL B5] Wnętrze oryginalnego suba Audi Nokia - kilka pytań
dokładnie, jeśli chcesz poprawić niskie tony w aucie to radzę kupić choćby średniej klasy sub+wzmacniacz ale niech się jeszcze inni wypowiedzą...- [ALL B5] Wnętrze oryginalnego suba Audi Nokia - kilka pytań
płytka to wzmacniacz, na moją głowę głośnik jest dwucewkowy (2x3Ohm) dlatego 4 przewody, nie radzę zmieniać tego głośnika na inny-ma parametry dobrane do konkretnej obudowy i wzmacniacza-jeśli zastąpisz go innym albo spalisz wzmacniacz, albo nie będzie grał jak trzeba- [B5 ANA] 2000 r. SANTORINBLAU PERLEFFEKT
-20 i trochę sztywniejsze podobno- [B5 ANA] 2000 r. SANTORINBLAU PERLEFFEKT
tak- [B5 AJM] Szybka pomoc w doborze 17 do mojego Black Killerka, NOWE FOTKI!!!!!!!!
D?- [B5 AJM] Szybka pomoc w doborze 17 do mojego Black Killerka, NOWE FOTKI!!!!!!!!
Cristoforo szału się nie spodziewaj z tym VT bo nie bardzo miałem z czego to zrobić, zdjęcia z konfiguratora felg są w małej rozdzielczości itd. niemniej wyszło coś takiego: mam nadzieję że pomogłem ja wciąż obstawiam D- Virtual Tuning - wasze prace
tak, z czasów jak jeszcze nie miałem dziewczyny i internetu :decayed: za dużo wolnego czasu poza tym trochę trzeba by ją dopracować... ale za stary już na to jestem chyba[br]Dopisany: 06 Grudzień 2009, 22:46_________________________________________________tak przy okazji -> http://www.iacoski.com/ polski guru VT...- Virtual Tuning - wasze prace
moje, wcześniej nie publikowane, z daaaaaaawnych czasów [br]Dopisany: 06 Grudzień 2009, 22:14_________________________________________________wygrałem? :polew:- Virtual Tuning - wasze prace
Aż mi się łeza w oku zakręciła Najwyższa pora odgrzać trochę kotleta i może jakiś konkurs zrobic jak konkurs to i nagrody jaka będzie za pierwsze miejsce? :gwizdanie:- [B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
no z kolorem akurat nie pykło :gwizdanie: ale reszta wymogów spełniona- co myśłicie o tych felgach?
te ostatnie to raczej chinina...- [INNE] Pogrzewanie lusterek, problem
i wszystko jasne, dzięki Panowie do zamknięcia- co myśłicie o tych felgach?
racja, jeśli się zdecydujesz to umów się na odbiór osobisty żeby je dokładnie obejrzeć- co myśłicie o tych felgach?
17" do b6 są za małe do b5 kupiłem 17" i mimo że jeszcze ich nie zakładałem powoli zaczynam myśleć że też są za małe- co myśłicie o tych felgach?
http://moto.allegro.pl/item835418472_rh_8x18_audi_vw_5x112_okazja.html te wg mnie będą fajnie wyglądać i trzeba przyznać że dobra cena...- [INNE] Pogrzewanie lusterek, problem
tak podejrzewałem przy sprawnej macie opór powinien wynosić ~0 Ohm?- [B5 AJM] Szybka pomoc w doborze 17 do mojego Black Killerka, NOWE FOTKI!!!!!!!!
to powinno Cię ostatecznie zniechęcić do x5- [AUDI TT] Jaki kolor 19" RH wzor Porsche Turbo ? / ANKIETA
czarne albo srebrne michal_s87 pseudo Starski- [INNE] Pogrzewanie lusterek, problem
Witam, sprawa jest taka że nie grzeją lusterka w seacie toledo kumpla... Vag pokazuje błąd grzania lusterek, ale nie mówi niestety w czym problem (otwarty obwód, zwarcie itp). Błąd pojawia się za każdym razem po włączeniu grzania. Sprawdziłem zasilanie mat grzewczych i jest ok, pojawia się 12V po włączeniu grzania tylnej szyby, sprawdziłem rezystancję maty, jest ~500 Ohm i tutaj jam wątpliwości... Wnioskuję że skoro nie ma przerwy w obwodzie to mata sprawna, ale czy na pewno? (trochę skopałem bo jak już miałem wkład lusterka wyjęty to mogłem na krótko podłączyć do aku i sprawdzić czy grzeje ) Ktoś ma pomysły co jeszcze sprawdzić? może jakiś przekaźnik uwalony? - [ALL B5] Wnętrze oryginalnego suba Audi Nokia - kilka pytań