Treść opublikowana przez Michał
-
Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
dzięki Azunia już czytałem biorę to trzeci miesiąc... na początku wszystko ok, działanie takie jak w opisie, ale ostatnio jakoś jakby słabiej nigdzie nie znalazłem maksymalnego czasu suplementacji tego specyfiku i zastanawiam się czy nie przesadziłem chociaż jakichkolwiek skutków ubocznych nie zauważyłem
-
Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
tacy są najlepsi i robią tylko tzw. zestaw dyskotekowy-klatka, biceps a brał ktoś animal pump? macie opinie o tym specyfiku?
-
Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
ja przy 183 wzrostu ważę 85kg przez zimę mam zamiar zrobić życiówkę tj 90kg+ rekordów jako takich nie robię... klatkę na płaskiej ostatnio kończyłem chyba 110x8, barki zza głowy do karku 65x8 i takie tam... z takimi cyferkami może szału nie ma ale... nic na siłę, wszystko na masę :decayed: do tego trochę bicia w worek i jakieś wygłupy z brzuszkami tak dla zdrowotności
-
[ALL B5] Moja -=Green MAMBA=- :D SPRZEDAM ! :(
wszystkie jak już chcesz się bawić w wymianę lamp to dawaj poliftowe. masz zamiar kupić radio aeg? nie lepiej jakiegoś alpine czy clariona z czerwonym podświetleniem? aeg to chyba lodówki robi poza tym plany na plus. ale że jak?? że asferycznie??
-
[B5 ALL] Chromowane obramówki szyb - sedan - (już wykonane...)
Lepiej to nic nie kleić... Masz zbędne 100pln i chcesz poprawić wygląd auta-kup sobie porządny wosk
-
Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
impreza jak się patrzy na masę to najlepsze kartofle i piwo :polew: -tak mi powiedział gość od którego kiedyś brałem ANIMALA a serio to dobre podejście u Nowaka nie pić, nie palić, dobrze jeść, ćwiczyć i nie ma chooja żeby nie urosło. Sam wyznaję taka zasadę i... jak na razie trochę bida bo 85kg, ale moim celem nie jest brak szyi
-
[ALL B5] Jak zlikwidować bardzo mocne parowanie szyb
możesz rozwinąć? jaka jest różnica?
-
[B5 AEB] Moja ślicznotka.
...przez takich ludzi forum schodzi na psy EOT fajna rzadki kolor, fajne wyposażenie felga trochę mała jak dla mnie ciekawie wyglądają pomalowane dokładki i progi
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
:good: rób na 200hp+ i eReS body
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
głupie pomysły Ci ostatnio przychodzą do głowy wiec myślałem że się skusisz a tak poważnie to na Twoim miejscu bym modził dalej jak już wymieniać to na jakie b7... ale to za kilka lat
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
już spieszę z pomocą zamienimy się na zderzaki, listwy, liczniki itp, ja pokrywam koszty lakierowania, a Ty masz wtedy serię deal?
-
[B5 ALL] Chromowane obramówki szyb - sedan - (już wykonane...)
dołóż do felg
-
[ALL B5] Czy da się to podłączyć?
niebieska wtyczka która jest nie podłączona-mogą to byc wyprowadzone wyjścia liniowe z radia np. do podłączenia wzmacniacza lub sterowanie zmieniarką wyprowadzone np na potrzeby emulatora zmieniarki, to wróżenie z fusów wyjmij radio, odepnij wtyczki i sprawdź dokładnie w którym miejscu w instalacji jest wpięta ta luźna wtyczka i będziemy wszystko wiedzieć tu jest rozpiska pinów w Twoim radiu: http://elektron.pol.lublin.pl/users/djlj24/studio24/kable/isooem.htm a co do zmieniarki to po prostu podłącz do kabla w bagażniku i sprawdź czy działa
-
[ALL B5] NIE ORI RADIO A RDS NA FISIE
szczerze mówiąc to nie wiem czy Ci się to uda... w radiach audi z roku 2003 sygnał przesyłany jest cyfrową magistralą CAN, w b5 niestety jeszcze tej magistrali nie było. tu masz opis kostki po 2003 (z linka którego wysłałem Ci wcześniej):
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
będzie 4300 :> a na wiosnę Eibach i avusy a na lato może zacznie jakoś jeździć tymczasem kaska idzie na coś innego, więc i mody zawieszone
-
[ALL B5] OOOO A4 Nowka
a ja chyba jednak uderzę w 4300 żeby nie było OT fura kozak dokładnie na taką polowałem
-
[ALL] Problem z logowaniem basic settings
wiesz, sam interfejs jest chyba ok, łączy się ze wszystkim, przeprowadza adaptację itd pokombinuję jeszcze z samym vag-comem, może 4.09 coś da
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Transformers 2 ...jezuuu to Camaro i ta Megan :slina:
-
[ALL B5] OOOO A4 Nowka
Co Cię skłoniło na 6000K? Mam dylemat 4300 czy 6000 i chyba na razie wygrywają te pierwsze A jeszcze jedno, soczewki masz zwykłe Valeo i hid h7, tak?
-
Miejsce na nawigację
popieram mam tak samo i jest dobrze
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
:gwizdanie: wszystko będzie jasne w swoim czasie... mhmm... to i Ty o mnie pamiętaj burdel robimy, sorry Nosb :gwizdanie:
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Somes czyżby wnętrze?
-
[All B5] Wymiana dolnej listwy w przednich drzwiach od pasażera
nie powinno, ale jak już wymieniałeś to trzeba było założyć wszystkie nowe, 2zł/szt więc koszt nieduży a wtedy wszystko przylega i jest git [br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 18:57_________________________________________________rikokodo299 dzięki za opis, przydał się
-
[ALL] Problem z logowaniem basic settings
próbowałem również u ojca, również w b5 tylko '96 i to samo, ecu nie zwiększa obrotów... dokładnie ten interfejs: http://www.viaken.pl/sklep.php?lang=pl&kat=5&prodid=246 może vag jakiś nie taki?
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
jak już się kupuje eSki na prawo i lewo, to już jest dobrze a z tego co widzę to ma być jeszcze lepiej :kox: