Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michał

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michał

  1. dzięki Azunia już czytałem biorę to trzeci miesiąc... na początku wszystko ok, działanie takie jak w opisie, ale ostatnio jakoś jakby słabiej nigdzie nie znalazłem maksymalnego czasu suplementacji tego specyfiku i zastanawiam się czy nie przesadziłem chociaż jakichkolwiek skutków ubocznych nie zauważyłem
  2. tacy są najlepsi i robią tylko tzw. zestaw dyskotekowy-klatka, biceps a brał ktoś animal pump? macie opinie o tym specyfiku?
  3. ja przy 183 wzrostu ważę 85kg przez zimę mam zamiar zrobić życiówkę tj 90kg+ rekordów jako takich nie robię... klatkę na płaskiej ostatnio kończyłem chyba 110x8, barki zza głowy do karku 65x8 i takie tam... z takimi cyferkami może szału nie ma ale... nic na siłę, wszystko na masę :decayed: do tego trochę bicia w worek i jakieś wygłupy z brzuszkami tak dla zdrowotności
  4. wszystkie jak już chcesz się bawić w wymianę lamp to dawaj poliftowe. masz zamiar kupić radio aeg? nie lepiej jakiegoś alpine czy clariona z czerwonym podświetleniem? aeg to chyba lodówki robi poza tym plany na plus. ale że jak?? że asferycznie??
  5. Lepiej to nic nie kleić... Masz zbędne 100pln i chcesz poprawić wygląd auta-kup sobie porządny wosk
  6. impreza jak się patrzy na masę to najlepsze kartofle i piwo :polew: -tak mi powiedział gość od którego kiedyś brałem ANIMALA a serio to dobre podejście u Nowaka nie pić, nie palić, dobrze jeść, ćwiczyć i nie ma chooja żeby nie urosło. Sam wyznaję taka zasadę i... jak na razie trochę bida bo 85kg, ale moim celem nie jest brak szyi
  7. możesz rozwinąć? jaka jest różnica?
  8. ...przez takich ludzi forum schodzi na psy EOT fajna rzadki kolor, fajne wyposażenie felga trochę mała jak dla mnie ciekawie wyglądają pomalowane dokładki i progi
  9. :good: rób na 200hp+ i eReS body
  10. głupie pomysły Ci ostatnio przychodzą do głowy wiec myślałem że się skusisz a tak poważnie to na Twoim miejscu bym modził dalej jak już wymieniać to na jakie b7... ale to za kilka lat
  11. już spieszę z pomocą zamienimy się na zderzaki, listwy, liczniki itp, ja pokrywam koszty lakierowania, a Ty masz wtedy serię deal?
  12. niebieska wtyczka która jest nie podłączona-mogą to byc wyprowadzone wyjścia liniowe z radia np. do podłączenia wzmacniacza lub sterowanie zmieniarką wyprowadzone np na potrzeby emulatora zmieniarki, to wróżenie z fusów wyjmij radio, odepnij wtyczki i sprawdź dokładnie w którym miejscu w instalacji jest wpięta ta luźna wtyczka i będziemy wszystko wiedzieć tu jest rozpiska pinów w Twoim radiu: http://elektron.pol.lublin.pl/users/djlj24/studio24/kable/isooem.htm a co do zmieniarki to po prostu podłącz do kabla w bagażniku i sprawdź czy działa
  13. szczerze mówiąc to nie wiem czy Ci się to uda... w radiach audi z roku 2003 sygnał przesyłany jest cyfrową magistralą CAN, w b5 niestety jeszcze tej magistrali nie było. tu masz opis kostki po 2003 (z linka którego wysłałem Ci wcześniej):
  14. będzie 4300 :> a na wiosnę Eibach i avusy a na lato może zacznie jakoś jeździć tymczasem kaska idzie na coś innego, więc i mody zawieszone
  15. a ja chyba jednak uderzę w 4300 żeby nie było OT fura kozak dokładnie na taką polowałem
  16. wiesz, sam interfejs jest chyba ok, łączy się ze wszystkim, przeprowadza adaptację itd pokombinuję jeszcze z samym vag-comem, może 4.09 coś da
  17. Transformers 2 ...jezuuu to Camaro i ta Megan :slina:
  18. Co Cię skłoniło na 6000K? Mam dylemat 4300 czy 6000 i chyba na razie wygrywają te pierwsze A jeszcze jedno, soczewki masz zwykłe Valeo i hid h7, tak?
  19. popieram mam tak samo i jest dobrze
  20. :gwizdanie: wszystko będzie jasne w swoim czasie... mhmm... to i Ty o mnie pamiętaj burdel robimy, sorry Nosb :gwizdanie:
  21. nie powinno, ale jak już wymieniałeś to trzeba było założyć wszystkie nowe, 2zł/szt więc koszt nieduży a wtedy wszystko przylega i jest git [br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 18:57_________________________________________________rikokodo299 dzięki za opis, przydał się
  22. próbowałem również u ojca, również w b5 tylko '96 i to samo, ecu nie zwiększa obrotów... dokładnie ten interfejs: http://www.viaken.pl/sklep.php?lang=pl&kat=5&prodid=246 może vag jakiś nie taki?
  23. jak już się kupuje eSki na prawo i lewo, to już jest dobrze a z tego co widzę to ma być jeszcze lepiej :kox:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.