Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michał

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michał

  1. miszcz!! jak na razie bezkonkurencyjny chyba bardziej zjawiskowa niż ta z pierwszego posta
  2. dzięki seba
  3. H3? :blink: skąd H3 w b5? jeśli masz lampy poliftowe tj z soczewką to szukaj H7, jeśli nie masz soczewki to daj sobie spokój z xenonem...
  4. Spanky mam pytanie śruby mocujące kolektor w awx są inne niż w afn/avg? i czy dawałeś uszczelkę między flanszą a kolektorem? w etce nie widziałem żadnej uszczelki między kolektorem a egr'em jak już zaślepię przewód podciśnienia to trzeba coś vagiem wyłączać, adaptować, kodować, modlić się itp? czy po prostu zostawić to Rogalowi?
  5. pomalowane już? bo jakoś cicho w temacie :gwizdanie: czyżby spolier?
  6. Musisz - jesli chcesz robic zgodnie z prawem te bez prawa rejestracji też trzeba gdzieś zgłaszać? ps. Ykk żeby dostać #2 Member Chrom Madafaka Klab wystarczą chromowane ramki na zegary? czy musze się bardziej postarać?
  7. Gamma nie obsługuje zmieniarki. jeśli koniecznie chcesz zmieniarkę musisz zmienić radio na Concert by Blaupunkt
  8. Już zgłosiłem do Moderatora - zaraz zmienią tytuł na: "Moja kobieta!!! A felgi na mat czy połysk?" Więc trzymaj się tematu i wrzucaj fotki, a michał sprawdzi, czy lepiej jako blond, brunetka itd... zdecydowanie blond
  9. jak dla mnie ta ostatnia opcja jest najlepsza hmm może dlatego że całą uwagę przykuwa kobieta, nie felgi [br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 10:41_________________________________________________ :polew:
  10. I tu się mylisz skoro tak to może czas na fotkę z kobietą? Somes o takie malowanie Ci chodziło?
  11. jak przyjdzie co do czego to załatwisz mi turbo za pół ceny i będzie po sprawie
  12. a mie sie nawet podobie na żywo może być naprawdę dobrze
  13. :blink: dobra, a teraz na poważnie całkiem nieźle to sobie wykombinowałeś... oczywiście chromowany czy polerowany rant na żywo będzie wyglądał lepiej, mi brakło środków stylistycznych i umiejętności ale ogólny zarys masz
  14. http://moto.allegro.pl/item778228334_a6_03_2_5tdi_lifting_nokia_sluchawka_telefon.html podejrzewam że coś takiego możesz podłaczyć
  15. a jeśli się okaże ponad moje siły? będzie kompromitacja na całe forum :decayed: jaki wzór tym razem Ci chodzi po głowie?
  16. 1BE = Sports suspension/shock absorption 2PV = Leather trimmed sports steering wheel Q1D = Sports front seats Nam nie pomoże, ale jest jasno napisane co i jak s-line to to nie jest, tylko niezłe wyposażenie tak czy inaczej fura fajna i ciekawy sposób prezentacji ps. nie sądzisz chyba że przebieg 148 tys. km jest prawdziwy? :gwizdanie:
  17. :slina: :slina: Topor, yebnij sobie od razu takie heble jak na tych fotkach
  18. Michał odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://konkurs.felgi.pl/zdjecie/Audi-A4-z-RIAL-Nogaro_78 topor chyba bana dostanie, z kim jak z kim, ale z Prezesem konkurować :polew:
  19. rewelka ale nie do Somesowego bolidu bo do czego ten biały pasuje? taki zabieg optycznie zmniejszy felgę... ps mówiłem że z VT koniec
  20. Michał odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    :polew: :polew: a ja głosowałem to może ja zostanę :polew: a to konkurs na admina czy felgi? 6 poszło
  21. powinno. ojciec miał u siebie to samo, wina-łożyska :gwizdanie: tylko u niego to już była grubsza sprawa, zagrażająca bezpieczeństwu nawet... auto na lewarek, koło w powietrzu, sprawdzamy a tam luz a do tego grzało się po dłuższej jeździe
  22. ale w ankiecie nie ma PINK ;( ;(
  23. obejrzyj dokładnie prawą lampę, skoro wymieniałeś to właśnie tam szukałbym przyczyny
  24. numerków ciąg dalszy a w zasadzie początek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.