Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michał

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michał

  1. no to tylko jechać i obszywać :> a do tego zrób sobie jeszcze mieszek z tej samej pikowanej skóry i będzie http://moto.allegro.pl/item777685843_usluga_kierownica_audi_a4_s4_a6_s6_a8_s8_98_00.html to obszycie jest mega, może kiedyś i ja się skusze +mieszek+obszycie ręcznego
  2. Tak marudziłem o to zawieszenie, bo na przyszły sezon szykuje u siebie taką zmianę Podoba mi się w Twoim aucie że ta gleba nie jest przesadzona i dlatego chciałem wiedzieć czy to jest -30 względem 1ba czy 1be. Masz może jakieś namiary na te Eibachy?
  3. nr 1 19" będzie ale bardziej mi się widzi tak jak na fotce, bez żadnych czarnych środków itp
  4. gdyby nie dawało Ci to spokoju to zawsze możesz sprawdzić na naklejce w bagażniku, obok zapasu dobrze mówi
  5. mają rozmach skurwisyny :polew:
  6. ładna, mimo tego że avant tych felg bym nie malował na czarno, teraz jest A milicja się nie czepia przyciemnionego przodu? Ile masz %?
  7. A w temacie to rtocki tez wydłubał coś kolo 170km i 350Nm na seryjnej pompie z tego co pamiętam
  8. tył lepszy niż ori, popieram
  9. wyposażenie :kox: te Eibachy to tylko sprężyny? Amortyzatory zostawiłeś seryjne? Ori miałeś 1ba czy 1be?
  10. Droga taka przyjemność? Bo nie powiem, cieszy oko
  11. Zostałem przewieziony i jak dla mnie trochę za twardo :gwizdanie: Ale przynajmniej nieźle się prezentuje tylko ten chrom na metry chrom madafaka ps. ta fotka idzie na mistrza :polew:
  12. :gwizdanie: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t81855.0.html;highlight=concert+serwisowe
  13. Z pinem 6 (podświetlenie w starym radiu jest na 6 pinie, wpinasz kabelek w kostke, nie w gniazdo radia) i wówczas wszystko gra. Może jakoś wybrnę A zaoszczędzone 250zł dołożę do nowych wtrysków czy większej turbiny kwestia podejścia, każdy ma inne
  14. wiesz, wlutowanie kabelka od podświetlenia to 10min, a can-adapter to ponad 200zł :gwizdanie: a czytałem gdzieś że te całe adaptery nawet gdy radio jest wyłączone pobierają sporo prądu a idzie zima więc rozładowany akumulator to nic dobrego
  15. dokładnie ten kabelek masz uciąć regulacja podświetlenia przycisków będzie działać razem ze wszystkimi w aucie (pokrętłem w liczniku), a dodatkowo concert II automatycznie reguluje sobie podświetlenie wyświetlacza w zależności od ilości światła w kabinie:) jedyne czego nie będziesz miał bez can adaptera to wyłączanie i włączanie radia po przekręceniu kluczyka. No i jeszcze concert II będzie sie wyłączał co godzinę, ale to chyba nie jest takie straszne :gwizdanie:
  16. jaki dobrze mówi, musisz uciąć kabel z pierwszego pinu zasilania. Starsze radia audi mają na tym pinie GALE, a concert CD ma na nim sygnał BOSE. (o ile dobrze pamiętam to u mnie ten kabel był biało-niebieski, ale nie ma reguły) tu masz link, zobaczysz o który pin chodzi http://elektron.pol.lublin.pl/users/djlj24/studio24/kable/isooem.htm a tutaj link do instrukcji montażu podświetlenia bez can-adaptera http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic230940.html kabelek wyprowadzasz na zewnątrz obudowy radia i wpinasz się w pin 6 kostki zasilania, sprawdzone, działa:)
  17. no nie licho :kox:
  18. Jeśli SwirlX lub Plast-X to masz na myśli ręczną czy mechaniczną polerkę? Efekt widoczny na zdjęciu jest tylko przy zapalonych światłach, gdy są zgaszone prawie nie widać tych odprysków/zmatowień. Szczerze mówiąc trochę boje się użyć papieru ściernego...
  19. Panowie, a może Meguiar's ma jakiś środek do polerki tworzyw sztucznych? Chodzi mi konkretnie o lampy przednie...
  20. Szybki ten Twój kulfon Pochwal się lepiej z jakiego dokładnie silnika (alfy) wziąłeś IC, może rozpoczniesz nowy trend na forum... :gwizdanie:
  21. więc wystarczy że kupię kierownicę "s" z polifta i taśma z mojej aktualnej poduszki będzie pasowała?
  22. 100zl to i tak sporo jak za kawałek tworzywa :> w a4 ten uchwyt ma nr 8d0 862 534 A w a6 4b0 862 534 C więc raczej są inne. Chociaż na obrazku w ETCE wyglądają identycznie
  23. no to zgłupiałem na tych dwóch aukcjach jest taka sama taśma a poduszki różne http://moto.allegro.pl/item754105799_komplet_poduszek_air_bag_audi_a6_97.html http://moto.allegro.pl/item744012282_audi_a6_poduszki_komplet.html chyba trzeba będzie znaleźć chwilę i to rozebrać
  24. ETKA mówi że uchwyt na kubek to jeden element. koszt w ASO ok 220zl
  25. Nie chcę zakładać osobnego tematu, więc zapytam tutaj. taśma poduszki będzie pasowała z takiej kierownicy: do takiej?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.