Treść opublikowana przez Michał
-
[ALL] Problem z logowaniem basic settings
u siebie mam to samo Może magicy vaga mają jakieś pomysły dlaczego? dodam że vag-com 3.11 i interfejs Viakena na usb
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
"Adrenalina 2" beznadziejna... jedynka sporo lepsza
-
Polecane opony letnie
Ktoś jeździł, słyszał coś na temat Vredestein Ultrac Sessanta? Czytałem dużo dobrych opinii na jej temat...
-
[B5 ALL] Mrugające oświetlenie wnętrza
a szukane było? :gwizdanie: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_mruga_oswietlenie_wnetrza-t83007.0.html tak jak mówi Daimos mikrostyk (a w zasadzie dwa) w zamku do sprawdzenia
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
to napraw wreszcie klamke w przednich drzwiach :polew: :polew:
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
to jeszcze sobie "pussy-van" naklej na klapę :naughty:
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
:polew: chyba najlepszy pomysł do tej pory
-
[ALL B5] NIE ORI RADIO A RDS NA FISIE
http://elektron.pol.lublin.pl/users/djlj24/studio24/kable/isooem.htm
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
też bym chciał, ale takich rzeczy to nawet w erze nie mieli Rafal87 może wpadnę, tylko trochę podrezam tą serie, poza tym zarobiony jestem...
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
.
-
[B5 AVG] moja silver niunia ;) B5 TDI 00r - nowe zmiany - str. 3
też mi się tak wydaje wystarczy przejrzeć dział "Wykresy po modyfikacjach, projekty modyfikowanych aut" niemniej furka fajna prawie jak moja :>
-
[ALL B5] Części podłokietnika
Panowie, szybkie pytanie Ta podrapana część na pierwszym zdjęciu to ta sama, która jest zaznaczona w ETCE? Na pierwszy rzut oka wydawało mi się że tak, ale im dłużej na to patrzę tym mam więcej wątpliwości...
-
Ciekawe kawałki Trance'owe (aktualizacja)
- Ciekawe kawałki Trance'owe (aktualizacja)
http://www.youtube.com/watch?v=Eseeryfpbgw- [B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
i co to robi? bo nie znalazłem w katalogu żadnego opisu- [ALL B5] Co sądzicie o tej kierownicy??
ochu.jeli z tymi cenami... udało mi się wyrwać es kierownicę z poduszką do polifta za 240zł raggaman będziem coś myśleć- [ALL] Pokrowce szyte na miarę co o tym sądzicie
kwestia gustu, ale jak dla mnie... porażka- [ALL] Montaż kolektora AWX/AVF do słabszych TDI - pomysł na przejściówkę
trochę odgrzeję kotleta jaro padło już pytanie o produkcję na sprzedaż, to wciąż aktualne? jeśli tak to ile kosztowałaby u Ciebie gotowa flansza? sam się miałem za to brać ale z materiałem ciężko...- [B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
- Muzyka w naszych autkach
http://www.youtube.com/watch?v=9VHvaOGgWvk- Ciekawe filmy warte obejrzenia
zgadzam się, shit ale przynajmniej dupeczka niezła Jennifer Connelly-lubię ją za to jak wygląda dzisiaj natomiast widziałem "Siedem dusz", dobry film, trochę ciężki i smutny ale dobry, godny polecenia- [B5 AVG++] madafaka OEM
eee też mi się ciorny nie widzi tak jak mówi mrogal gdyby był szwartz pakiet to ok... a przecież na przyszły sezon felgi masz polerować, będą pasowały do znaczka w chromie- Ciekawe filmy warte obejrzenia
też słyszałem że daje radę trzeba będzie się wybrać Terminator: Ocalenie ktoś widział? jak dla mnie najgorszy z serii terminatorów, pokręcona fabuła+żenująca przewidywalność, Bale nijak mi nie pasował do tej roli, muzyka też raczej słaba... chociaż efekty na plus- [B6 AWX] Termostat czy pompa wody ?
termostat kupujemy ori w aso ok 100zł- [B6 AWX] Termostat czy pompa wody ?
termostat i niżej o-ring do niego - Ciekawe kawałki Trance'owe (aktualizacja)