Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michał

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michał

  1. u siebie mam to samo Może magicy vaga mają jakieś pomysły dlaczego? dodam że vag-com 3.11 i interfejs Viakena na usb
  2. "Adrenalina 2" beznadziejna... jedynka sporo lepsza
  3. Ktoś jeździł, słyszał coś na temat Vredestein Ultrac Sessanta? Czytałem dużo dobrych opinii na jej temat...
  4. a szukane było? :gwizdanie: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_mruga_oswietlenie_wnetrza-t83007.0.html tak jak mówi Daimos mikrostyk (a w zasadzie dwa) w zamku do sprawdzenia
  5. to napraw wreszcie klamke w przednich drzwiach :polew: :polew:
  6. to jeszcze sobie "pussy-van" naklej na klapę :naughty:
  7. :polew: chyba najlepszy pomysł do tej pory
  8. http://elektron.pol.lublin.pl/users/djlj24/studio24/kable/isooem.htm
  9. też bym chciał, ale takich rzeczy to nawet w erze nie mieli Rafal87 może wpadnę, tylko trochę podrezam tą serie, poza tym zarobiony jestem...
  10. też mi się tak wydaje wystarczy przejrzeć dział "Wykresy po modyfikacjach, projekty modyfikowanych aut" niemniej furka fajna prawie jak moja :>
  11. Panowie, szybkie pytanie Ta podrapana część na pierwszym zdjęciu to ta sama, która jest zaznaczona w ETCE? Na pierwszy rzut oka wydawało mi się że tak, ale im dłużej na to patrzę tym mam więcej wątpliwości...
  12. http://www.youtube.com/watch?v=Eseeryfpbgw
  13. i co to robi? bo nie znalazłem w katalogu żadnego opisu
  14. ochu.jeli z tymi cenami... udało mi się wyrwać es kierownicę z poduszką do polifta za 240zł raggaman będziem coś myśleć
  15. kwestia gustu, ale jak dla mnie... porażka
  16. trochę odgrzeję kotleta jaro padło już pytanie o produkcję na sprzedaż, to wciąż aktualne? jeśli tak to ile kosztowałaby u Ciebie gotowa flansza? sam się miałem za to brać ale z materiałem ciężko...
  17. http://www.youtube.com/watch?v=9VHvaOGgWvk
  18. zgadzam się, shit ale przynajmniej dupeczka niezła Jennifer Connelly-lubię ją za to jak wygląda dzisiaj natomiast widziałem "Siedem dusz", dobry film, trochę ciężki i smutny ale dobry, godny polecenia
  19. eee też mi się ciorny nie widzi tak jak mówi mrogal gdyby był szwartz pakiet to ok... a przecież na przyszły sezon felgi masz polerować, będą pasowały do znaczka w chromie
  20. też słyszałem że daje radę trzeba będzie się wybrać Terminator: Ocalenie ktoś widział? jak dla mnie najgorszy z serii terminatorów, pokręcona fabuła+żenująca przewidywalność, Bale nijak mi nie pasował do tej roli, muzyka też raczej słaba... chociaż efekty na plus
  21. termostat kupujemy ori w aso ok 100zł
  22. termostat i niżej o-ring do niego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.