Treść opublikowana przez Michał
-
Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
zgadzam sie w 100% dlatego bardzo rzadko zaglądam na fora kulturystyczne, te wszystkie wspaniałe wyniki działają demotywująco ale dalej uważam że 8x110kg przy 85kg jest wykonalne... własnymi rencami tak zrobiłem
-
1.9 TDi ATD (seria 100 KM 240 Nm) 228,7 KM 418.8 Nm [MR Motors]
szacun... pewnie ma spore problemy z trakcją
-
Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
hmmm a więc to wątek do imponowania innym? Twoim zdaniem np 8x110kg na płaskiej przy wadze 85kg to jakieś niewykonalne brednie? Powiem tak... gdybym nie widział na własne oczy jak gość ważący 52kg podnosi na klatkę niecałe 100kg, w życiu bym nie uwierzył. Także kto wie, może forum roi się od takich właśnie przypadków...
-
Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
określ sobie cel i dopasuj do niego jakiś plan z sfd, tam jest sporo kumatych ludzi ewentualni skonsultuj go z kimś kto ma większy staż i zmodyfikuj pod kątem Twoich problemów z kręgosłupem
-
Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
a co jest nie tak z trenerem na Twojej siłce? powinien Ci ułożyć jakiś przyzwoity plan, za to mu płacą przecie
-
[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
ale ta felga lepiej wygląda jasna :gwizdanie:
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
ja bym do tego dołożył jeszcze mocniejsze sprzęgło i jak już się bawić z kolektorem to AWX'a wrzucić
-
[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
proszę
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
i jak wrażenia? głośniej? nagraj jaki film jak to gwizda
-
[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
VT Ci chodzi po głowie? napisz co byś chciał dokładnie, może się wieczorem pobawię
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
gwint do 17" to chyba przerost formy nad treścią, mi wystarczy -30 ps przyjmę podłokietnik, ori ...Somes
-
Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
5x10 w szerokim do klatki? no nie każdy potrafi... ja też czasami nie dam rady, wtedy ktoś pomoże. Zastanawiam się tylko jaki w tym powód do śmiechu
-
Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
jeśli ktoś nie daje rady pociągnąć sie na drążku np 10-12 razy to nie musi od razu odpuszczać tego ćwiczenia. Wystarczy pomoc drugiej osoby, lub zwykłe krzesło. Wieszamy się na drążku, nogi zgięte w kolanach i zaplecione. W zależności od tego co mamy, albo opieramy je na krześle, albo ktoś je podtrzymuje i pomaga się podciągać ...i jazda do 12 razy z czasem odstawia się krzesło czy pomocnika
-
[B5 AVG] Sprzęgło z kołem jednomasowym, wrażenia
rtockiego już chwilę nie ma na forum, więc zapytam Ciebie Seba, wiesz czemu zrezygnował z jednomasa?
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
powolutku zaczynam kompletować graty do AVG++ :> rozglądam się teraz za większym IC... w tym temacie spodobało mi się rozwiązanie rtockiego i będę się starał zrobić to samo u siebie. No chyba że fmic jest lepszym pomysłem, jak sądzicie?
-
Polecane opony letnie
zdecydowany :>
-
Zakup podróbki na Allegro
devastation dojedź oszusta
-
Polecane opony letnie
Bieniek te 15tys to nie dosłownie zastanawiam się po prostu czy przy normalnym użytkowaniu wytrzymają ~50tys te opony mają indeks XL a więc są wzmacniane, stąd mój wniosek że są raczej odporne na uszkodzenia mechaniczne (oczywiście w ramach rozsądku). Tylko mieszanka mnie zastanawia... Bo np słyszałem opinie że TOYO T1R to bardzo dobra opona, ale wystarcza na jeden/dwa sezony Tak z ciekawości, ile km fura Twoich rodziców zrobiła na Sessantach? I w jakim są stanie po tym przebiegu?
-
Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
o 1,5 miesiaca za długo :doh1: całe życie się człowiek uczy... Panowie... i Pani a słyszał ktoś o diecie dobieranej pod konkretną grupę krwi? przykładowy link: http://www.twojadieta.info/diety/grupa_krwi
-
Polecane opony letnie
dzięki za dotychczasowe opinie a jak ze ścieralnością? wystarczą jakiś czas czy 15tys i po oponach?
-
Zakup podróbki na Allegro
pochwal się jak już zrobisz
-
Zakup podróbki na Allegro
http://www.allegro.pl/item831200848_tag_heuer_carrera_calibre_17_okazja.html na aukcji nie jest napisane że zegarek ori... tylko zaznaczył że pudełko jest ori sk***ysyństwo :gwizdanie:
-
Zakup podróbki na Allegro
no to zdobył mistrza pytam bo miałem kiedyś incydent ze sklepem internetowym, kupiłem towar grubo poniżej ceny rynkowej, a sklep odmówił realizacji zamówienia. Do akcji wkroczyła Pani rzecznik praw konsumenta i po kilku pismach, telefonach itd stwierdziła że sprawa nie do wygrania, powód-> ewidentna pomyłka sklepu przy wystawianiu ceny. Odpuściłem... mimo że w regulaminie sklepu widniał punkt: "Ceny wyrażone w pln ...bla bla bla i są wiążące w chwili złożenia zamówienia." skonsultuj się z prawnikiem, jeśli ten uzna że da radę to targaj gościa
-
Zakup podróbki na Allegro
tak, TAG HEUER CARRERA CALIBRE 17 piękny... A nie jest tak że gość się może wyprzeć niewiedzą? śpiewka w sądzie typu: "byłem przekonany że jest oryginalny, przecież mam papiery itd"
-
Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
no właśnie mówię że słabiej