Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michał

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michał

  1. Coś temat umarł marii15 możesz wyjaśnić do końca co miałeś na myśli mówiąc że bo mnie to nurtuje
  2. Michał odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    do b6: Numer kat Nazwa Cena netto Cena brutto 8E0864207D1DH PODŁOKIETNIK 749.13 913.94 8E0864245A17C POKRYWKA 170.47 207.97 8E0864283A MOCOWANIE 135.23 164.98 do tego jeszcze jakieś pierdoły typu śrubki, wiązka kabli, zaślepki itp całkowicie nieopłacalne
  3. nieee , ta wojna dawno sie skończyła , chlopaki cały czas mają żal , że nie mozna założyć elpidżi pałer do ich gnojowozów i tu sie mylisz dokładnie, dobry traktor pod maską nie jest zły
  4. całkiem ciekawy wynalazek... ...żeby puścić furę z dymem :decayed:
  5. bez tego czujnika co tam idzie po drodze nie bardzo pójdzie też nad tym kombinowałem Tomeczku ale ja nie mówię żeby go wywalić, tylko żeby zamienić rurki, tak żeby mieć pole manewru i ewentualnie wyśrodkować rurkę względem flanszy, dokładnie tak jak to zrobił Spetsu
  6. po obrazkach w ETCE nie bardzo coś widać, jak będę montował u siebie kolektor to rozbiorę też auto ojcu i się przyjrzę co i jak :gwizdanie:
  7. slim mieści się pod lampę, w miejscu na ori przetwornice?
  8. z którego roku AFN? 96'
  9. a orientuje się ktoś czy oprawka na czujnik ciśnienia w tej rurze jest taka sama w AFN i AVG? pytam bo jakby nie dało rady zrobić przejściówki w osi z moją rurą, to zamieniłbym ją na AFN'a z auta ojca
  10. zaraz będzie wojna: gnojowozy vs kuchenki gazowe :decayed:
  11. elegancko w AFNie jest ten plus że można przedłużyć tą plastikową rurę, w AVG już nie ale zobaczymy jak to wyjdzie u mnie... że tak zapytam... co to za turbo?
  12. jak tak czytam ten wątek... kur.wa myślałem że u Somesa jest spam, ale to co się tutaj dzieje :kox:
  13. http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_wymiana_turbiny_na_awx-t80069.0.html tutaj masz wszystko
  14. świnia w żadnym wypadku mój cel przy 186cm wzrostu i 86 w pasie a w klacie i barach ???? 150 ??? niekoniecznie, teraz ważę ok 85kg a nie wydaje mi się żebym był jakimś przerośniętym sk***ysynem wręcz przeciwnie, mam wrażenie że jestem chudy... dlatego myślę że te 10kg więcej, sensownie i proporcjonalnie rozłożone po całym ciele będzie akurat
  15. świnia w żadnym wypadku mój cel przy 186cm wzrostu i 86 w pasie
  16. męska waga zaczyna się od 95kg :decayed:
  17. zaden proch nie bedzie zamiennikiem odpowiedniej diety , moze być tylko uzupełnieniem amen
  18. spróbuj jeszcze synchronizacji: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_zmiana_bateri_pilot_nie_dziala-t106140.0.html;msg1281247#msg1281247 a jeśli to nic nie da to musisz udać się do magika z vagiem żeby dopasować pilot do centralki http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_dopasowanie_pilotow_centralnego_zamka_i_alarmu-t74077.0.html
  19. w czasach świetności miałem 12kg w pół roku a mówimy o legalnych środkach? :decayed: a na serio to wszystko zależy od organizmu, ja np żeby złapać 15kg potrzebowałbym chyba ze 3 lata ;(
  20. a do tej pory działały? jeśli nie, a tak jak mówisz, pompka+moduł centralnego były wymieniane to chyba odpowiedź jest jasna :gwizdanie:
  21. 15kg masy mięśniowej w rok? nie da rady hmb+białko to zestaw raczej do budowania suchej masy mięśniowej (hmb częściowo spala tłuszcz), więc o mega przyrosty wagi będzie ciężko
  22. Pożyteczne? cały czas myślałem że to tylko durny wymóg ekologiczny (podobnie jak egr)... Możesz rozwinąć swoją myśl? W jaki sposób mgła olejowa i opary ze skrzyni korbowej podawane, poprzez turbo, spowrotem do cylindrów wpływa korzystnie na pracę silnika?
  23. ale nikt tu nie mówi o uszkadzaniu odmy, zastanawiam się raczej jak w sensowny sposób oczyścić z oleju powietrze podawane do turbo
  24. Nie twierdziłem że się zapycha, co najwyżej pytałem. Dzięki za wyjaśnienie zasady działania i budowy Czemu uważasz że ten filterek to absurd?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.