Treść opublikowana przez Michał
-
[B5 AFN] Czy taki filtr na odmę podejdzie?
Coś temat umarł marii15 możesz wyjaśnić do końca co miałeś na myśli mówiąc że bo mnie to nurtuje
-
[ALL B6] Koszt podłokietnika.
do b6: Numer kat Nazwa Cena netto Cena brutto 8E0864207D1DH PODŁOKIETNIK 749.13 913.94 8E0864245A17C POKRYWKA 170.47 207.97 8E0864283A MOCOWANIE 135.23 164.98 do tego jeszcze jakieś pierdoły typu śrubki, wiązka kabli, zaślepki itp całkowicie nieopłacalne
-
[ALL B5] Parówa
nieee , ta wojna dawno sie skończyła , chlopaki cały czas mają żal , że nie mozna założyć elpidżi pałer do ich gnojowozów i tu sie mylisz dokładnie, dobry traktor pod maską nie jest zły
-
Elektryczne webasto?? Ktoś korzysta ??
całkiem ciekawy wynalazek... ...żeby puścić furę z dymem :decayed:
-
Czyszczenie / Wymiana kolektora ssącego
bez tego czujnika co tam idzie po drodze nie bardzo pójdzie też nad tym kombinowałem Tomeczku ale ja nie mówię żeby go wywalić, tylko żeby zamienić rurki, tak żeby mieć pole manewru i ewentualnie wyśrodkować rurkę względem flanszy, dokładnie tak jak to zrobił Spetsu
-
Czyszczenie / Wymiana kolektora ssącego
po obrazkach w ETCE nie bardzo coś widać, jak będę montował u siebie kolektor to rozbiorę też auto ojcu i się przyjrzę co i jak :gwizdanie:
-
[INNE] Problem z wyborem hid pomocy
slim mieści się pod lampę, w miejscu na ori przetwornice?
-
Czyszczenie / Wymiana kolektora ssącego
z którego roku AFN? 96'
-
Czyszczenie / Wymiana kolektora ssącego
a orientuje się ktoś czy oprawka na czujnik ciśnienia w tej rurze jest taka sama w AFN i AVG? pytam bo jakby nie dało rady zrobić przejściówki w osi z moją rurą, to zamieniłbym ją na AFN'a z auta ojca
-
[ALL B5] Parówa
zaraz będzie wojna: gnojowozy vs kuchenki gazowe :decayed:
-
Czyszczenie / Wymiana kolektora ssącego
elegancko w AFNie jest ten plus że można przedłużyć tą plastikową rurę, w AVG już nie ale zobaczymy jak to wyjdzie u mnie... że tak zapytam... co to za turbo?
-
[ALL B5] Parówa
jak tak czytam ten wątek... kur.wa myślałem że u Somesa jest spam, ale to co się tutaj dzieje :kox:
-
[B5 AFN] Czy podejdzie turbo od AWX?
http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_wymiana_turbiny_na_awx-t80069.0.html tutaj masz wszystko
-
Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
świnia w żadnym wypadku mój cel przy 186cm wzrostu i 86 w pasie a w klacie i barach ???? 150 ??? niekoniecznie, teraz ważę ok 85kg a nie wydaje mi się żebym był jakimś przerośniętym sk***ysynem wręcz przeciwnie, mam wrażenie że jestem chudy... dlatego myślę że te 10kg więcej, sensownie i proporcjonalnie rozłożone po całym ciele będzie akurat
-
Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
świnia w żadnym wypadku mój cel przy 186cm wzrostu i 86 w pasie
-
Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
męska waga zaczyna się od 95kg :decayed:
-
Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
zaden proch nie bedzie zamiennikiem odpowiedniej diety , moze być tylko uzupełnieniem amen
-
[B5 APU] Problem z centralnym zamkiem
spróbuj jeszcze synchronizacji: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_zmiana_bateri_pilot_nie_dziala-t106140.0.html;msg1281247#msg1281247 a jeśli to nic nie da to musisz udać się do magika z vagiem żeby dopasować pilot do centralki http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_dopasowanie_pilotow_centralnego_zamka_i_alarmu-t74077.0.html
-
Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
w czasach świetności miałem 12kg w pół roku a mówimy o legalnych środkach? :decayed: a na serio to wszystko zależy od organizmu, ja np żeby złapać 15kg potrzebowałbym chyba ze 3 lata ;(
-
Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
ni chooja
-
[B5 APU] Problem z centralnym zamkiem
a do tej pory działały? jeśli nie, a tak jak mówisz, pompka+moduł centralnego były wymieniane to chyba odpowiedź jest jasna :gwizdanie:
-
Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
15kg masy mięśniowej w rok? nie da rady hmb+białko to zestaw raczej do budowania suchej masy mięśniowej (hmb częściowo spala tłuszcz), więc o mega przyrosty wagi będzie ciężko
-
[B5 AFN] Czy taki filtr na odmę podejdzie?
Pożyteczne? cały czas myślałem że to tylko durny wymóg ekologiczny (podobnie jak egr)... Możesz rozwinąć swoją myśl? W jaki sposób mgła olejowa i opary ze skrzyni korbowej podawane, poprzez turbo, spowrotem do cylindrów wpływa korzystnie na pracę silnika?
-
[B5 AFN] Czy taki filtr na odmę podejdzie?
ale nikt tu nie mówi o uszkadzaniu odmy, zastanawiam się raczej jak w sensowny sposób oczyścić z oleju powietrze podawane do turbo
-
[B5 AFN] Czy taki filtr na odmę podejdzie?
Nie twierdziłem że się zapycha, co najwyżej pytałem. Dzięki za wyjaśnienie zasady działania i budowy Czemu uważasz że ten filterek to absurd?