Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michał

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michał

  1. a jak można je zrobić? przecież ich nie pomaluję
  2. no właśnie... widziałem gdzieś czarne wężyki silikonowe do podciśnienia, to może znajdę i złączki
  3. u mnie pod maską będzie black madafaka satanedition :decayed:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 18:47_________________________________________________no chyba że nie znajdę czarnych złączek to będzie black madafaka satan edition with blue silicons
  4. kto Cię przekonał? a zasięgnąłem opinii tu i tam no i Wy i ten wykres (z FMIC'em): [br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 18:43_________________________________________________ zwłaszcza te +300 mam trochę takich opasek jak sprzedaje SID, kilka dokupię, trochę rurek i szukam czarnych silikonów...
  5. Panowie, dzięki za pomoc przekonaliście mnie że jednak FMIC, rzeźby trochę więcej a efekt dużo lepszy, pryśnie się go czarnym matem i będzie cicho-ciemny
  6. wiem, ale chciałem taką profi i polerowaną
  7. tak dokładnie taką: chciałem jeszcze ładnie wyciętą na CNC zaślepkę EGR'a na kolektor wydechowy, ale nie dało rady +100 to jeszcze się wahałem, ale jak mówisz że +300 to robię
  8. i jeszcze naklejki battalionu 2x +15, każdy wunderbaum +5 (a mam ich chyba z 5 w aucie ) ...jakby tak podliczyć to chyba już ogarniam LEVEL 2 :decayed:
  9. Sztomel chyba wspominałeś w tym wątku że masz odłączoną odmę z dolotu, możesz opisać jak to u Ciebie wygląda?
  10. typowe zegary z polifta Michał a FISa nie rezasz dokładnie, zwykłe zegary z polifta z podświetleniem ustawionym na max a co do FISa to gdyby się trafił w dobrej cenie, poliftowy to czemu nie :gwizdanie: ale teraz priorytetem jest IC... i to chyba jednak będzie FMIC Pany jak zdemontować (i nie zepsuć ) uchwyt do telefonu z podłokietnika? o tym cholerstwie mówię:
  11. a mi nie chciał zrobić
  12. sam jakiś specjalny specyfik, lakier, utwardzacz czy co to się tam jeszcze daje?
  13. zestaw dyskotekowy, klatka-biceps
  14. Mrogal sam malowałeś te felgi?
  15. to się nie zgadzaj miałem na myśli to że nie da się naprawdę hardkorowo budować masy (czytaj: zrobić z siebie świnię jak kulturyści między zawodami) i jednocześnie utrzymać kaloryfer na brzuchu zgadzam się z kolegą Kamosorem, potrzebny jest cel (tylko realny a nie +15kg do masy i rzeźba w rok ), ale też systematyka i upór, był czas że ćwiczyłem na siłowni w której temp otoczenia w zimie wynosiła ok-10st (na dworze -20), woda marzła chwilę po odkręceniu butelki ale byłem tam 5 razy w tygodniu i targałem żelastwo, bardzo ważna sprawa w tym sporcie (zresztą chyba w każdym) to psychika i upór w dążeniu do celu [br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 19:23_________________________________________________ tylko się nie
  16. wydaje mi się że kolega mówi o białym podświetleniu zegarów (jak w poliftach) a nie o białych tarczach i taka zmiana jak najbardziej na plus
  17. Jak szukałem w tamtym roku do siebie, to za regenerowana AWX krzykneli 1800zł ogólnie na temat tej firmy można duzo znaleść pozytywnych wypowiedzi słyszałem że ceny mają wysokie, ale i sprzęt który oferują też niezły ale tylko słyszałem, więc może ktoś z forum coś u nich robił i mógłby się wypowiedzieć na temat profesjonalizmu tej firmy swoją drogą dwuletnia gwarancja (chyba bez limitu kilometrów) jest kusząca
  18. Panowie, a http://www.turbo-tec.eu/pl/index.php ?? Ktoś ma z nimi jakieś doświadczenia?
  19. jeszcze nie, Jarucki dzisiaj wysłał mi flanszę ale pamiętam jak odkręcić bo czyściłem też stary
  20. specjalne klucze raczej nie, zwykły imbus (nie pamiętam dokładnie rozmiaru), tylko mówiąc zwykły mam na myśli np takie: bo grzechotkami i nasadkami nie dojdziesz, przeszkadza gruszka od turbo (przynajmniej u mnie) i radzę od razu wymienić uszczelkę, koszt ok 7zł, do dostania w każdym sklepie motoryzacyjnym
  21. profil tego drugiego już kiedyś widziałem ale mietek fajny
  22. ważne żeby nie był waniliowy doradź jakiegoś niezłego gainera, mutant mass daje radę? brałeś to? ...bo muszę Cie jakoś dogonić
  23. ooo to prawda ! i pamietajcie o takich pierdolach aby rozgrzac nadgarstki i kark... ja kiedys zapomnialem rozgrzac kark i teraz musze robic barki z mocno pochylona glowa bo inaczej cos mi strzyka w kapturze i potem 7-14 dni nie moge ruszac glowa ( pewnie nadciagam wiezadlo ... ) wiec kontuzja pewnie na lata bo tak juz mialem 3 razy. :/ u mnie podobnie, brak odpowiedniej rozgrzewki i bark wyyebany... pomyśl bardziej nad czymś takim http://www.supleshop.pl/produkt/3128/pvl-mutant-mass-6-8kg niezłą ma opinię ten gainer, sam sobie chyba coś takiego zaaplikuję
  24. dobrze prawi, słuchaj Nowaka dodałbym tylko: dobra rozgrzewka to podstawa
  25. da się fajnie zrobić furkę? da się tak trzymaj

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.