Treść opublikowana przez Michał
-
RS4 B5
jak już mówiono w tym wątku RS4 to inwestycja, za 15lat warte będzie 2x tyle, a to s8 20tys zł
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
ten czerwony silikon trochę mi bruździ, ale ogólnie robota profi
-
RS4 B5
teraz nie, ale myślę że za jakieś 5-8 lat to będą już tylko rosły
-
[B5 1Z] A4 TDi
http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_czyszczeniewymiana_kolektora_ssacego-t97038.0.html[br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 22:25_________________________________________________Slepy sorry za OT
-
[B5 AEB ] Czy te felgi mi podejdą?
Zbyszek pokaż jeśli możesz fotki tych felg, zwłaszcza napisy pod kapslami i od wewnątrz na ramionach. nie chce nikogo bronić, ale czy np nie było tak że s4 miało et45 i 7,5J a np s6 czy s8 miało inną szerokość i et przy tym samym wzorze felgi?
-
[ALL B5] CZARNA PADLINA 1.9 TDI 216KM i 426Nm GT22- AL-2DIN itd.. + QUATTRO
ale chyba nie ma źle, co?
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
taka życiowa prawda :decayed:
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Daje, ale na trasie turla sie jak sa te zaspy i ogólnie droga biała wiesz.. nie napęd a technika zrobi z ciebie zawodnika heheh w driftowaniu moze i tak, ale nie w przemieszczaniu sie z punktu A do B w trudnych warunkach, tu niestety napęd zadecyduje kto szybciej przejedzie dany odcinek w trudnych warunkach nie ważne kto szybciej, ważne kto cało i tutaj niestety muszę się zgodzić, Q bezpieczniejsze
-
[ALL B5] Radio CD firmowe jakie?
gdzie? [br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 19:58_________________________________________________ zapewne chodziło mu o to że ciągnąc CAN z zegarów radio będzie działało jak należy (nie będzie się wyłączało co godzinę, będzie logika zapłonu, podświetlenie) w zegarach z 1/2fisa nie ma możliwości wyświetlania info z radia, po prostu nie ma na to miejsca
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
wg mnie przeciętny ...ale audi s8 było mega
-
[AFN+] Keżorowóz
a może czarny dach? prosiaki 17" powinny być git tylko planujesz je w połysk czy mat walnąć?
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
a ja dzisiaj polecam film, który niedawno leciał w TV (dlatego sobie o nim przypomniałem ), wg mnie dobrze zagrany, z ciekawym scenariuszem, zaskakujący bardzo mi się podoba, mimo że nie najnowszy "Prestiż" http://prestiz.filmweb.pl/
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
siła spokoju, ciągle czeka
-
[B5 AFN] Świece żarowe podgrzewające płyn chłodzący
kolega dobrze prawi a co do tego że przy -15 od razu nie poleci ciepłe to chyba oczywiste, ale po np minucie już łatwiej skrobać lód z przedniej szyby. Tak jak mówisz, osad na świecach może spowolnić cały proces nagrzewania, w połączeniu np z zasyfioną nagrzewnicą efekt może być taki że ciężko będzie odczuć działanie całego układu, mimo że będzie on pracował jak trzeba
-
[B5 AFN] Zawór zwrotny recyrkulacji spalin
sprawdzałeś wszystkie przewody podciśnienia? pytam bo skoro pokombinowałeś przy zaworku zwrotnym i na chwilę była poprawa to ruszałeś też przy tym przewody podciśnienia. Może jest gdzieś załamany?
-
[ALL B5] Radio CD firmowe jakie?
Skoro masz 1/2 fisa to nie będziesz miał info z radia na wyświetlaczu między zegarami, niezależnie czy z CAN adapterem czy bez niego
-
Zima kontra nasze niunie:)
zima kontra MPK
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
tzn dokładnie chodziło mi o to że próba ściemniania razem z deską może nie wyjść zbyt dobrze, ale jestem za tym żeby regulować natężenie wskaźnika osobno
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
no niby tak ale takie rozwiązanie ma jeden minus wg mnie, tzn jeśli podświetlenie wskaźnika jest dużo jaśniejsze niż reszty deski to nawet jeśli go podłączymy pod którąś z żarówek (np zapalniczki) to efekt może być taki, że pokrętłem przy liczniku 'przyciszymy' podświetlenie na minimum a wskaźnik i tak będzie świecił za jasno i wtedy mamy taką sytuację że deska jest za słabo podświetlona, a wskaźnik za mocno dlatego też osobna regulacja dla samego wskaźnika bardziej do mnie przemawia, a przecież taki potencjometr można bez problemu gdzieś ukryć
-
[B5 AHU] Moje sreberko: -40/-30 16"
Od razu lepiej
-
[B5 AVG] Wskaźnik temperatury cieczy
raczej nie kupisz tego osobno, jak już to cały licznik :gwizdanie:
-
Co powiecie o tych felgach?
felgi kapitalne a nie myślicie że opony z aukcji będą trochę za duże? ori koło B5 195/65/15 ma wys 635mm, a 225/55/17 680mm, nie będzie obcierać?
-
[B5 AFN] Olej na łączeniach intercollera z turbo
wyczyść i dokręć mocniej opaskę zaciskową
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Karolu a co Jarucki będzie Ci spawał przy fmicu? Orurowanie?
-
Virtual Tuning - wasze prace
znalazłem jeszcze na dysku takie wypociny (chociaż jak tak patrzę, po tym czasie to zderzak w c2 to niezła porażka )