Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michał

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michał

  1. Michał odpowiedział(a) na FAFAL temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    VT o które prosiłeś, poźniej pokombinuję jeszcze z czarnymi [br]Dopisany: 16 Luty 2010, 20:44_________________________________________________
  2. ja oczywiście jeśli mówimy o krótkich dystansach rzędu 10km, przy temp otoczenia -10*
  3. nie powie, uparł się
  4. takie opinie idą później w świat i się słyszy że np AJM z quattro na trasie 160km/h mieści się w 4 litrach Panowie, no bez jaj... te silniki są oszczędne, ale w granicach rozsądku a w porównaniu z AFN są też żwawsze (przez różnicę w Nm) i bardziej rozwojowe
  5. nowy gadżet, grill eReS od wczoraj na furce niby pierdółka a tyle radości, uśmiech dookoła głowy jak na nią patrze :kox: fotki cyknięte telefonem na szybkości:
  6. a kiedy montaż gratów? Gdzie będziesz robił strojenie? Rogal?
  7. no przecie mówię
  8. moicz planujesz może resztę eSowego body?
  9. jutro Ci pokaże jak grill eReS wygląda przy srebrnym madafaka lakierze :naughty:
  10. hmm jakoś bardziej mi się podobała satynowa ramka grilla... fajnie wyszły boczki
  11. zagadaj na gg albo mail w niedzielę zamawiałem u kolegi opony, nie ma problemu z kontaktem
  12. odgrzeję kotleta http://moto.allegro.pl/item923017317_lowtec_zawieszenie_gwintowane_audi_a4_b5.html Panowie miał ktoś do czynienia z tymi gwintami? W aukcji akurat wersja do b5, ale mniejsza o to. Zastanawiam się jak to się ma do ta-technixów i tym podobnych Ostatnio naszły mnie dziwne myśli i kombinuję czy np zamiast sprężyn eibach pro-kit nie założyć jakiegoś gwintu...
  13. o cholera, spojrzałem jeszcze raz na schematy i źle Ci powiedziałem, sorry trzeci pin to wyjście +12V z radia w starszych modelach tutaj masz porównanie ISO z pierwszych modeli i z polifta:
  14. jaja se robisz czy posty nabijasz? jeszcze trzeba było dodać "było" lub jak Ci nie pasi pytanie to nic nie pisz trafiłeś w sedno sprawy kolego podobno za 1300 postów jest do wygrania używana opona do stara A w temacie to w starszych instalacjach napięcie "po stacyjce" było na trzecim pinie kostki zasilania, natomiast w nowszych na czwartym, to dlatego radio się nie włącza
  15. paradoks polega na tym, ze nie musialby, a gra wszystko i wszedzie. daje dupska no co Ty gadasz? przez ostatnie 5 lat grał w 11 filmach, widziałem 6 z nich i twierdzę że jego kreacje były bardzo przyzwoite :gwizdanie: no może poza ostatnim Terminatorem, ale cały ten film to nieporozumienie...
  16. oglądałeś to w 3D? bo nie ukrywam że liczę tylko na efekty w tym filmie
  17. spoko znasz tego gamonia? -> http://www.a4-klub.pl/smf/b5_aeb_b5_aeb_a4_by_tommy_ver_usa_rs4_17_i_40-t41141.0.html jeździ na włoskich replikach już jakiś czas i nie narzeka
  18. Nie śledzę tak dokładnie kariery Bale'a, a wszystkie filmy z nim jakie widziałem były całkiem całkiem nie ma go co porównywać do Kilmera i szanuję go za to jak podszedł do tej roli, bo niewiele jest osób w "holiłudzie" które zrobiłyby coś takiego:
  19. :polew: leżę...
  20. po tym odróżnia się aktorów od "aktorów" ciekawostka:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.