Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michał

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michał

  1. podzielam zdania szanownych kolegów, jeszcze nie założyłem 17" a już wydają mi się za małe
  2. głośnik zestawu głośnomówiącego, który prawdopodobnie masz lub miałeś zainstalowany w aucie :gwizdanie:
  3. piękne były :slina: te które masz teraz też nie są złe, zwłaszcza w 19"
  4. na pewno nie ten :!: on jest do wtryskiwaczy, a nie pompowtryskiwaczy
  5. 215/45/17?? jaką masz szerokość felgi? 7,5j?
  6. obrazki w ETCE są takie same ale chłodnice inne AJM-028117021H AVF, AWX-038117021B
  7. Tomeczku miałem na myśli wtryski, fmic, chłodniczke oleju i inne pierdoły
  8. BRD 170km tak właśnie :kox:
  9. dzięki Pany jutro prawdopodobnie dostanę komplet nowych opon letnich na AVUSy zima odpuszcza więc trzeba będzie od razu założyć [br]Dopisany: 19 Luty 2010, 16:08_________________________________________________ Dzisiaj doszła do mnie mega za***ista rzecz Przy okazji wielkie podziękowania dla Irka (jaro4444) za ogarnięcie tematu :notworthy: Niestety montaż przesunie się trochę w czasie, trzeba skompletować resztę gratów, poza tym pojawiły się inne wydatki... nie związane z autem ;(
  10. nie polecam najlepsze rozwiązanie w tym przypadku to wymiana radia na jakieś 4-kanałowe i drobna przeróbka instalacji
  11. potrzebny będzie Ci dodatkowy wzmacniacz, tak jak kolega wyżej napisał, tył jest aktywny i nie podłączysz głośników bezpośrednio do radia
  12. słuchaj i się ucz bo dziewczyny dobrze mówią ja właśnie jestem po przymiarce swoich 17" i... powiem Ci że trochę żałuję że nie kupiłem 18", ale nie ma tego złego
  13. dokładnie te prosił nawet o VT: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_navyblue_nowe_shooty_str_154-t38043.0.html;msg1402523#msg1402523
  14. prawda? wszyscy krzyczą tylko gleba, gleba, duuużo gleby, a ja wymyśliłem to trochę inaczej :gwizdanie:
  15. miała być przesadzona, od tego jest VT [br]Dopisany: 20 Luty 2010, 20:34_________________________________________________a'propos przesadzania jedno z moich pierwszych:
  16. robi wrażenie :oklaski:[br]Dopisany: 19 Luty 2010, 22:06_________________________________________________
  17. działasz coś w temacie tych felg? ...bo takie ładne VT zrobiłem, że szkoda żeby poszło na marnację :decayed:
  18. u mnie to samo, temp na zewnątrz ok 4*C, nawiew na minimum i po 7km (tyle mam do pracy) 90 stopni na blacie, a EGRa nie mam :gwizdanie:
  19. wszystko w normie, olej w dolocie pojawia się za sprawą odmy jeśli chcesz sprawdzić kondycję swojej turbiny najlepiej zrób logi, lub ewentualnie odkręć wąż i sprawdź luzy wzdłużne i poprzeczne na wirniku turbo czyszczenie kolektora na pewno nie zaszkodzi, a możesz być pewien że trochę syfu już się tam zebrało wiem bo kolektor z AWX, który montowałem u siebie miał sporo nagaru... co do EGRa to masz zaślepiony przewód podciśnieniowy sterujący zaworem recyrkulacji spalin, czyli w prostych słowach N18 nie jest w stanie sterować tym zaworem i (chyba?) cały czas jest on w pozycji zamkniętej, skutkiem czego silnik otrzymuje tylko świeże powietrze
  20. Michał odpowiedział(a) na FAFAL temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    nie ma za co brałbym srebrne, 17" to za mała felga żeby dobrze wyglądała w czerni
  21. tak dla ścisłości, nie pytałem po co podłączać napięcie po stacyjce, bo to akurat wiem pytałem po co takie rozwiązanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.