Treść opublikowana przez Michał
-
[B5 AFN] Czy felgi 18-stki w a4 b5 avant to coś strasznego
podzielam zdania szanownych kolegów, jeszcze nie założyłem 17" a już wydają mi się za małe
-
[B5 AFN] Czarna puszka po stronie pasażera
głośnik zestawu głośnomówiącego, który prawdopodobnie masz lub miałeś zainstalowany w aucie :gwizdanie:
-
[ALL B5] ATJ Montaż rur z FMIC- kilka pytań
776.91zł brutto
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
piękne były :slina: te które masz teraz też nie są złe, zwłaszcza w 19"
-
[B6 AVF] Który uszlachetniacz LM do czyszczenia pompowtrysków?
na pewno nie ten :!: on jest do wtryskiwaczy, a nie pompowtryskiwaczy
-
Odp: [B5 AHH] Biala Parowka A4 Avant ;> -40/40, nowe kolo 18" str 7
215/45/17?? jaką masz szerokość felgi? 7,5j?
-
[ALL B5] ATJ Montaż rur z FMIC- kilka pytań
obrazki w ETCE są takie same ale chłodnice inne AJM-028117021H AVF, AWX-038117021B
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Tomeczku miałem na myśli wtryski, fmic, chłodniczke oleju i inne pierdoły
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
BRD 170km tak właśnie :kox:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
dzięki Pany jutro prawdopodobnie dostanę komplet nowych opon letnich na AVUSy zima odpuszcza więc trzeba będzie od razu założyć [br]Dopisany: 19 Luty 2010, 16:08_________________________________________________ Dzisiaj doszła do mnie mega za***ista rzecz Przy okazji wielkie podziękowania dla Irka (jaro4444) za ogarnięcie tematu :notworthy: Niestety montaż przesunie się trochę w czasie, trzeba skompletować resztę gratów, poza tym pojawiły się inne wydatki... nie związane z autem ;(
-
[ALL B5] Pytanie o dobór głośników
nie polecam najlepsze rozwiązanie w tym przypadku to wymiana radia na jakieś 4-kanałowe i drobna przeróbka instalacji
-
[ALL B5] Pytanie o dobór głośników
potrzebny będzie Ci dodatkowy wzmacniacz, tak jak kolega wyżej napisał, tył jest aktywny i nie podłączysz głośników bezpośrednio do radia
-
[ALL B5] OOOO A4 Nowka
słuchaj i się ucz bo dziewczyny dobrze mówią ja właśnie jestem po przymiarce swoich 17" i... powiem Ci że trochę żałuję że nie kupiłem 18", ale nie ma tego złego
-
Odp: [B6 BBK] Czarny S4 Avant 4.2 v8 tip /nowe fotki przed sprzedażą/ str.7
pomyśl jeszcze nad takim zastawieniem
-
Virtual Tuning - wasze prace
- Prośba o VT - kto umie photoszopowac :D
a taki setup?- [ALL B5] OOOO A4 Nowka
dokładnie te prosił nawet o VT: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_navyblue_nowe_shooty_str_154-t38043.0.html;msg1402523#msg1402523- Virtual Tuning - wasze prace
prawda? wszyscy krzyczą tylko gleba, gleba, duuużo gleby, a ja wymyśliłem to trochę inaczej :gwizdanie:- Virtual Tuning - wasze prace
miała być przesadzona, od tego jest VT [br]Dopisany: 20 Luty 2010, 20:34_________________________________________________a'propos przesadzania jedno z moich pierwszych:- Virtual Tuning - wasze prace
robi wrażenie :oklaski:[br]Dopisany: 19 Luty 2010, 22:06_________________________________________________- [ALL B5] OOOO A4 Nowka
działasz coś w temacie tych felg? ...bo takie ładne VT zrobiłem, że szkoda żeby poszło na marnację :decayed:- [B5 AFN] Zaślepiony EGR ,a duże mrozy
u mnie to samo, temp na zewnątrz ok 4*C, nawiew na minimum i po 7km (tyle mam do pracy) 90 stopni na blacie, a EGRa nie mam :gwizdanie:- Czyszczenie / Wymiana kolektora ssącego
wszystko w normie, olej w dolocie pojawia się za sprawą odmy jeśli chcesz sprawdzić kondycję swojej turbiny najlepiej zrób logi, lub ewentualnie odkręć wąż i sprawdź luzy wzdłużne i poprzeczne na wirniku turbo czyszczenie kolektora na pewno nie zaszkodzi, a możesz być pewien że trochę syfu już się tam zebrało wiem bo kolektor z AWX, który montowałem u siebie miał sporo nagaru... co do EGRa to masz zaślepiony przewód podciśnieniowy sterujący zaworem recyrkulacji spalin, czyli w prostych słowach N18 nie jest w stanie sterować tym zaworem i (chyba?) cały czas jest on w pozycji zamkniętej, skutkiem czego silnik otrzymuje tylko świeże powietrze- [B5 AHL] FAFAL
nie ma za co brałbym srebrne, 17" to za mała felga żeby dobrze wyglądała w czerni- Wymiana radia na nie fabryczne w Audi A4 B5
tak dla ścisłości, nie pytałem po co podłączać napięcie po stacyjce, bo to akurat wiem pytałem po co takie rozwiązanie: - Prośba o VT - kto umie photoszopowac :D