Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michał

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michał

  1. takie małe VT sobie yebłem :decayed:
  2. przecież to Ty zacząłeś o gwałtach :decayed: a wiesz że tutaj niewiele trzeba :gwizdanie:
  3. może powalczę coś w weekend z tym boostem ale to była konstruktywna krytyka
  4. też mi się wydaje że była na alledrogo ...powiem tak: jeśli marzenie może mieć cztery koła to to jest moje
  5. Tomeczku ale Ty miałeś parcie na szkło i za dużo wolnego czasu
  6. prawdopodobnie z listwy przekaźnikowej pod kierownicą, ewentualnie ze skrzynki bezpieczników, zobaczę jak to wszystko porozbieram
  7. kratka wycięta, obudowa wskaźnika schnie po malowaniu teraz tylko czekać na cieplejsze dni żeby wrzucić go do auta, bo nawet najwięksi rezacze nie rezają w takich temperaturach
  8. na razie jeden, na środku jak zegarek w mondeo z czasem może coś dorezam bo przydałoby się np ciśnienie oliwy
  9. zobaczymy jak się będzie sprawdzać w kratkach jak nie będzie efektu to spróbuję rozwiązania frogera
  10. Pogodoodporny Zubilewicz obiecał mi że już nie będzie śniegu ...tylko ku**a nic nie mówił że będzie tak zimno no Bo ta felga jest koxik :> oj jest [br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 22:30_________________________________________________ a jest lepsze miejsce?
  11. przy EGR owszem, ale przy turbo w AFN/AVG? nie spotkałem się jeszcze
  12. turbo jest, kolektor jest, map sensor jest, IC będzie zamawiany w przyszłym tygodniu prawdopodobnie, wtryski i soft będą później, między czasie jeszcze chłodniczka oleju, nadkole od eSy i pewnie jakieś pierdoły sprzęgło mi bierze dosyć wysoko już, także chyba przed modami trzeba będzie wymienić na jakiego Radzika no i na lato zawieszenie... gwint mógłby być dobrym rozwiązaniem dla mnie bo na lato powiedzmy -50, a na zimę max do góry bo niestety ale 200m dojazdu do domu mam takie że zimą na seryjnym zawiasie było ciężko dojechać
  13. oj dziewczyny dziewczyny więc wskaźnik będzie na środku i w skórze chyba (to i tak lepiej bo na początku miał być w słupku) Turbo na razie nie będzie zakładane, bo nie ma sensu, pozbieram wszystkie graty i dopiero pojadę na montaż i strojenie :gwizdanie: a z zawieszeniem jeszcze się zastanawiam czy jakieś -30 czy gwint...[br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 20:05_________________________________________________aaaa no i zapomniałbym, zrobi się cieplej to megłajers pójdzie w ruch i jakąś sesyjkę się trzaśnie, a nie fotki z telefonu
  14. Madafaka allroad edition 2010 :decayed: ...i spy foto z małego rezania :gwizdanie: w którą kratkę walnąć boosta? na razie myślę że centralnie w środkowej będzie elegancko
  15. wyłącz funkcję AS albo TP (nie pamiętam dokładnie)
  16. te drugie takie rzeczy robi "zwykły" lakiernik? czy masz jakieś namiary na specjalistów?
  17. numer buta i dokładna data rozprawiczenia też mogłaby być niezła :naughty:
  18. mówisz że zły?
  19. Kiedy montaż?
  20. ja mam ten z Samco i nie narzekam :gwizdanie: kilka groszy droższy ale +5 do lansu
  21. Z tego co wiem to plany ma ambitne... ale niestety nie związane z tym B5
  22. ale wtedy całe koło będzie o prawie centymetr mniejsze niż przy 225/45R17 :gwizdanie:
  23. :polew: bierz 225/45 rant felgi będzie lepiej chroniony niż przy 215/50
  24. no właśnie też się nad tym zastanawiam, ale nie zlokalizowałem nic innego oprócz tych fototranzystorów w lusterku wewnętrznym stąd wniosek że boczne ściemniane są sygnałem z wewnętrznego[br]Dopisany: 07 Marzec 2010, 10:46_________________________________________________poza tym schemat który wkleiłeś jest chyba z B6, bo z tego co wiem to B5 nie miało sensora deszczu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.