Treść opublikowana przez Michał
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
takie małe VT sobie yebłem :decayed:
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
przecież to Ty zacząłeś o gwałtach :decayed: a wiesz że tutaj niewiele trzeba :gwizdanie:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
może powalczę coś w weekend z tym boostem ale to była konstruktywna krytyka
-
RS4 B5 Dyno Day
też mi się wydaje że była na alledrogo ...powiem tak: jeśli marzenie może mieć cztery koła to to jest moje
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Tomeczku ale Ty miałeś parcie na szkło i za dużo wolnego czasu
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
prawdopodobnie z listwy przekaźnikowej pod kierownicą, ewentualnie ze skrzynki bezpieczników, zobaczę jak to wszystko porozbieram
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
kratka wycięta, obudowa wskaźnika schnie po malowaniu teraz tylko czekać na cieplejsze dni żeby wrzucić go do auta, bo nawet najwięksi rezacze nie rezają w takich temperaturach
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
a przymiarka kółek już była?
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
na razie jeden, na środku jak zegarek w mondeo z czasem może coś dorezam bo przydałoby się np ciśnienie oliwy
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
zobaczymy jak się będzie sprawdzać w kratkach jak nie będzie efektu to spróbuję rozwiązania frogera
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Pogodoodporny Zubilewicz obiecał mi że już nie będzie śniegu ...tylko ku**a nic nie mówił że będzie tak zimno no Bo ta felga jest koxik :> oj jest [br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 22:30_________________________________________________ a jest lepsze miejsce?
-
[B5 AFN] Jaka długość i średnica wężyków podciśnienia
przy EGR owszem, ale przy turbo w AFN/AVG? nie spotkałem się jeszcze
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
turbo jest, kolektor jest, map sensor jest, IC będzie zamawiany w przyszłym tygodniu prawdopodobnie, wtryski i soft będą później, między czasie jeszcze chłodniczka oleju, nadkole od eSy i pewnie jakieś pierdoły sprzęgło mi bierze dosyć wysoko już, także chyba przed modami trzeba będzie wymienić na jakiego Radzika no i na lato zawieszenie... gwint mógłby być dobrym rozwiązaniem dla mnie bo na lato powiedzmy -50, a na zimę max do góry bo niestety ale 200m dojazdu do domu mam takie że zimą na seryjnym zawiasie było ciężko dojechać
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
oj dziewczyny dziewczyny więc wskaźnik będzie na środku i w skórze chyba (to i tak lepiej bo na początku miał być w słupku) Turbo na razie nie będzie zakładane, bo nie ma sensu, pozbieram wszystkie graty i dopiero pojadę na montaż i strojenie :gwizdanie: a z zawieszeniem jeszcze się zastanawiam czy jakieś -30 czy gwint...[br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 20:05_________________________________________________aaaa no i zapomniałbym, zrobi się cieplej to megłajers pójdzie w ruch i jakąś sesyjkę się trzaśnie, a nie fotki z telefonu
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Madafaka allroad edition 2010 :decayed: ...i spy foto z małego rezania :gwizdanie: w którą kratkę walnąć boosta? na razie myślę że centralnie w środkowej będzie elegancko
-
[B5 AJM] Problem z radiem Concert
wyłącz funkcję AS albo TP (nie pamiętam dokładnie)
-
[ALL] Co myślicie o takim malowaniu felg?
te drugie takie rzeczy robi "zwykły" lakiernik? czy masz jakieś namiary na specjalistów?
-
[ALL] Napis 3d :) co sądzicie??
numer buta i dokładna data rozprawiczenia też mogłaby być niezła :naughty:
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
mówisz że zły?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Kiedy montaż?
-
[B5 AFN] Jaka długość i średnica wężyków podciśnienia
ja mam ten z Samco i nie narzekam :gwizdanie: kilka groszy droższy ale +5 do lansu
-
[B5 AEB] A4 by !Tommy - ver. USA / +BRA / +CHIP + 18" S-line white / + DRL
Z tego co wiem to plany ma ambitne... ale niestety nie związane z tym B5
-
[ALL B5] Szerokość / profil
ale wtedy całe koło będzie o prawie centymetr mniejsze niż przy 225/45R17 :gwizdanie:
-
[ALL B5] Szerokość / profil
:polew: bierz 225/45 rant felgi będzie lepiej chroniony niż przy 215/50
-
ALL B5] Lusterko wsteczne samościemniające fotochrom
no właśnie też się nad tym zastanawiam, ale nie zlokalizowałem nic innego oprócz tych fototranzystorów w lusterku wewnętrznym stąd wniosek że boczne ściemniane są sygnałem z wewnętrznego[br]Dopisany: 07 Marzec 2010, 10:46_________________________________________________poza tym schemat który wkleiłeś jest chyba z B6, bo z tego co wiem to B5 nie miało sensora deszczu