Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michał

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michał

  1. ETKA nic nie mówi o tej uszczelce Prawdopodobnie jest ona w zestawie z listwą i nie da się kupić osobno (sugeruję się obrazkiem z etki). Albo tak sobie myślę że może to pod listwą to nie uszczelka a jakiś klej silikonowy, na który wklejane są listwy w rynienkach??
  2. Michał odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    KW od Daymoona?
  3. mrogalski o tą listwę Ci chodzi?
  4. ...ale grill RS to wyglądał lepiej niż aktualny eS
  5. co tu tak cicho? wiem że rezasz, a nic się nie chwalisz
  6. jest nieźle jak wpadną jeszcze 19" to już będzie popieram ...tylko te lusterka teraz do niczego nie pasują Będziesz coś z nimi robił?
  7. tak przy okazji, w czym były montowane AVUS II 17"? bo 18" to S4 b6
  8. Michał odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    a jakie?
  9. Michał odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Czyżby gewinde?
  10. Karole a będziesz spawał boki tego IC?
  11. http://www.sportaudi.pl/forum/viewtopic.php?t=161&sid=cdccbc76c34e87c87e7f515e06324eeb
  12. fajnie że się podoba
  13. a sprawdziłeś przy jakiej temp otwiera się termostat? Skoro mówisz że górny wąż gorący a dolny zimny to obstawiałbym właśnie termostat, albo pompę wody. Ewentualnie czujnik Cię oszukuje i zawyża temp na blacie
  14. Froger ostatnio zapodał fotki gwintu do siebie: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_aeb_audi_a4_b5_18t_quattro_od_krystyny-t125552.0.html;msg1596112#msg1596112 w Q tylne amortyzatory i springi są inne niż w ośce i te w aukcji wyglądają mi na Q tutaj przykładowa aukcja do FWD: http://moto.allegro.pl/item1028108897_zawieszenie_gwintowane_kw_inox_audi_a4_b5_95_01.html
  15. a to nie jest do Quattro?
  16. i co mu było?
  17. tą BTW nieźle się teraz prezentuje, brakowało mu tej felgi coś Ty znowu ponawymyślał z tym malowaniem?
  18. ja też :naughty: a jakie bbs'y nabyłeś?
  19. Olo ich nie broni tylko mówi świętą prawdę, całkowicie się zgadzam Natomiast Ty zachowujesz się jak dziecko, któremu zabrano zabawkę... poza tym trzymaj poziom, zdanie "I to jest żałosne, w d*pę ci zajrzą i powiedzą że gówno masz kradzione i za paserstwo masz przesrane." chyba nie bardzo pasuje do forum motoryzacyjnego? Jeśli w podobny sposób postępowałeś w trakcie rutynowej kontroli, to dziwie się że policjant nie przetrzepał Ci fury do ostatniej śrubki, tak dla przykładu, prewencyjnie
  20. To na pokrywie zaworów to regulator ciśnienia odmy, połączony jednym wężem z dolotem (tuż przed turbo), a drugim z blokiem silnika (po drodze jest skraplacz oleju, ta puszka na ostatnim zdjęciu), cały ten układ zwany jest odmą silnika i ma za zadanie regulować ciśnienie w skrzyni korbowej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.