Treść opublikowana przez Michał
-
[ALL B5] Avanat 1997 rok uszczelki pod oslonkami rynienek dachowych
ETKA nic nie mówi o tej uszczelce Prawdopodobnie jest ona w zestawie z listwą i nie da się kupić osobno (sugeruję się obrazkiem z etki). Albo tak sobie myślę że może to pod listwą to nie uszczelka a jakiś klej silikonowy, na który wklejane są listwy w rynienkach??
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
kozak :kox:
-
[B5 1Z] A4 TDi
KW od Daymoona?
-
[ALL B5] Avanat 1997 rok uszczelki pod oslonkami rynienek dachowych
mrogalski o tą listwę Ci chodzi?
-
[ALL B5] Mój szaraczek... SPRZEDANY
...ale grill RS to wyglądał lepiej niż aktualny eS
-
[B5 AJM] ........................MÓJ BLACK KILER................................
co tu tak cicho? wiem że rezasz, a nic się nie chwalisz
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
jest nieźle jak wpadną jeszcze 19" to już będzie popieram ...tylko te lusterka teraz do niczego nie pasują Będziesz coś z nimi robił?
-
[ALL] Avus II - rozmiar ? bedą pasowć?
tak przy okazji, w czym były montowane AVUS II 17"? bo 18" to S4 b6
- [B5 1Z] A4 TDi
-
[B5 1Z] A4 TDi
Czyżby gewinde?
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Karole a będziesz spawał boki tego IC?
-
Virtual Tuning - wasze prace
- Virtual Tuning - wasze prace
http://www.sportaudi.pl/forum/viewtopic.php?t=161&sid=cdccbc76c34e87c87e7f515e06324eeb- Virtual Tuning - wasze prace
fajnie że się podoba- [B5 AFN] Przegrzewanie silnika
a sprawdziłeś przy jakiej temp otwiera się termostat? Skoro mówisz że górny wąż gorący a dolny zimny to obstawiałbym właśnie termostat, albo pompę wody. Ewentualnie czujnik Cię oszukuje i zawyża temp na blacie- Virtual Tuning - wasze prace
:gwizdanie:- [B5 ABC] Czarna Perła 2,6 V6 by Arturo86r
Froger ostatnio zapodał fotki gwintu do siebie: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_aeb_audi_a4_b5_18t_quattro_od_krystyny-t125552.0.html;msg1596112#msg1596112 w Q tylne amortyzatory i springi są inne niż w ośce i te w aukcji wyglądają mi na Q tutaj przykładowa aukcja do FWD: http://moto.allegro.pl/item1028108897_zawieszenie_gwintowane_kw_inox_audi_a4_b5_95_01.html- [B5 ABC] Czarna Perła 2,6 V6 by Arturo86r
a to nie jest do Quattro?- [B5 AVG++] madafaka OEM
i co mu było?- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
tą BTW nieźle się teraz prezentuje, brakowało mu tej felgi coś Ty znowu ponawymyślał z tym malowaniem?- [ALL B5] moja druga kosztowna zona,z nowym pakietem ubran
kozak :slina:- YouTube - filmy warte obejrzenia
- [ALL B5] moja druga kosztowna zona,z nowym pakietem ubran
ja też :naughty: a jakie bbs'y nabyłeś?- Przeszukanie samochodu przez Policję
Olo ich nie broni tylko mówi świętą prawdę, całkowicie się zgadzam Natomiast Ty zachowujesz się jak dziecko, któremu zabrano zabawkę... poza tym trzymaj poziom, zdanie "I to jest żałosne, w d*pę ci zajrzą i powiedzą że gówno masz kradzione i za paserstwo masz przesrane." chyba nie bardzo pasuje do forum motoryzacyjnego? Jeśli w podobny sposób postępowałeś w trakcie rutynowej kontroli, to dziwie się że policjant nie przetrzepał Ci fury do ostatniej śrubki, tak dla przykładu, prewencyjnie- [B5 AFN] Wyciek z Odmy co wymienić??
To na pokrywie zaworów to regulator ciśnienia odmy, połączony jednym wężem z dolotem (tuż przed turbo), a drugim z blokiem silnika (po drodze jest skraplacz oleju, ta puszka na ostatnim zdjęciu), cały ten układ zwany jest odmą silnika i ma za zadanie regulować ciśnienie w skrzyni korbowej - Virtual Tuning - wasze prace