Treść opublikowana przez Michał
-
Strefa Śmiechu
trochę klasyki jeśli było to sorry
-
[ALL B5] Zaślepienie EGRa, montaż ssaka AWX dwa pytania
chyba chodzi o to żeby zamontować kolektor z awx+egr z awx+rurę dolotu z awx+dorobić rurkę między kolektorem wydechowym a egrem, to wszystko w silniku ajm, a później zaślepić świeżo zamontowany egr z awx i cieszyć się że ma się tyle zbędnych pieniędzy :kox: czy nie? BTW myślę że wątek nadaje się do kosza
- [ALL B5] Parówa
-
[ALL B5] Najlepsza opcja na CD w B5
racja, sorry trochę nieprecyzyjnie się wyraziłem, już poprawiłem
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
za***iście wygląda
-
Pomoc w "Posadź drzewo" - klik w link
a co wygrała? aju oczywiście poszło i ode mnie
-
[B6 ALT] Co sądzicie o tym wzorze alu
za małe, za miękkie
-
[ALL B5] Najlepsza opcja na CD w B5
Podesłałem Ci już link do postu w którym jest odpowiedź, a wciąż pytasz :wallbash:
-
[ALL B5] Zaślepienie EGRa, montaż ssaka AWX dwa pytania
dokładnie, a później zaślepiasz EGR tak jak jest to opisane w wątku który podesłał Kowi i po robocie pytanie tylko po co montować EGR i go zaślepiać? nie lepiej kupić przejściówkę i złączkę elastyczną?
-
[ALL B5] Zaślepienie EGRa, montaż ssaka AWX dwa pytania
z tego co wiem w AJM/ATJ nie ma możliwości żeby założyć kolektor z AWX i zostawić ori egr, jeśli tak bardzo zależy Ci na zaworze recyrkulacji to musisz założyć ten z AWX plus kilka innych gratów żeby to wszystko pasowało o ile pamiętam to Cristoforo robi tak u siebie :gwizdanie:
-
[ALL] Zmiana BOSE na standard w Concert I (VAG i Radio)
poszukaj tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_najlepsza_opcja_na_cd_w_b5-t116812.0.html;msg1395728#msg1395728
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
przecie to samo mówię
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
tak ale ja mówię o porównaniu Avusa II z Avusem I S6, chodzi mi o to skąd stwierdzenie że: Avus II 8j i et45 jest równo z błotnikiem przednim, skoro Avus I z S6 8j i et35 też jest równo z błotnikiem to pewnie kwestia podejścia, dla niektórych jest bardziej równo, dla innych mniej osobiście twierdzę że et45 przy 7,5j w B5 z przodu jest ok, z tyłu trochę za bardzo schowane, powinno być et35
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
no tak ale Topor chyba miał s4 z tego co pamiętam
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
To dlaczego poprzedni avus też 8'' szer. ale et35 jest równo z błotnikami? tu jest et45 więc? poprzedni avus to 7,5j i et45
-
[B5 AFN] Czarny avant by Clinque, czarna skóra, xenon, gwint, AWX/216/FMIC A5/SOFT
za***iste fotki
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Karole a jarucki robi Ci już orurowanie do fmica?
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
ok, dzięki już wyczaiłem gdzie zrobiłem błąd
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
Panowie, podłączyłem dzisiaj u siebie wskaźnik doładowania, wszystko śmiga jak należy, ale... wskaźnik który mam ma tzw "ceremonię otwarcia" no i z tym jest problem, bo po przekręceniu kluczyka owszem wskazówka zapitala po całej skali i z powrotem, ale podczas zapalania ceremonia się powtarza (prawdopodobnie przez spadek napięcia podczas rozruchu) i teraz pytanie: U Was jest tak samo?
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Toporowe nie są takie złe powiedziałbym że nawet za***iste ale u mnie zostają 17", przynajmniej w tym sezonie... Dopisany: 11 Marzec 2010, 10:54_________________________________________________ Troszkę dzisiaj porezałem i oto efekty: co prawda nie podłączyłem jeszcze wężyka ciśnieniowego, bo muszę dorwać odpowiedni króciec żeby się wmontować w dolot, ale i tak jest kox :kox:
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
zaraz powiesz że wracasz do AVUSów :decayed:
-
Chorus, a wzmacniacz i skrzynia basowa
da radę prosta przejściówka przy radiu+przeciągnięcie kabli sygnałowych+przeciągnięcie kabli zasilania przez w/w przejściówkę w miejsce starego wzmacniacza [br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 22:28_________________________________________________BTW aju ma rację, było już na forum :gwizdanie:
-
[ALL B5] Lampy tył do B5. Zdjęcie, proszę o VT.
miałem to zrobić wieczorem bo teraz jestem w pracy, Reniu dzięki że mnie wyręczyłeś
-
Virtual Tuning - wasze prace
a ja delikatnie "stjuningowałem" swoje
-
[ALL] Obszycie kierownicy i nowy mieszek ze skóry
Panowie a ma ktoś namiary na godnego polecenia speca na śląsku?