Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michał

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michał

  1. :naughty: mówisz o felgach tradycyjnego R8 V8? w zwykłym b6 jakoś mi nie pasują... ale ale za to w cabrio wyglądają naprawdę nieźle Norbunio może weź je pod uwagę?
  2. http://www.re5pect.pl/index.php?cat_id=138 do AFN/AVG potrzebne są srednice 4mm i 5mm
  3. i jeszcze takie, znalezione w necie:
  4. fajne lampki Osram Diadem w tylne kierunki i będzie malyna :naughty:
  5. wtrysk wody ma jakiś wpływ na moc silnika? czy ma tylko zapobiegać spalaniu stukowemu? btw mówiłem już że fajny ten Twój zapierdalacz?
  6. podeślij i mnie
  7. jakaś dziwna ta naklejka nad lampą :gwizdanie: ale że co w niej dziwnego?
  8. śliszny wykres :kox: wiedziałem że efekt końcowy będzie fajny, ale nie myślałem że aż tak, gratuluję
  9. "Prawo zemsty" /Law Abiding Citizen/ bardzo mi się podobał, co prawda zakończenie mocno średnie, ale ogólnie film dobry http://www.filmweb.pl/f475202/Prawo+zemsty,2009
  10. cały urok VT :decayed: później ludzie kupują 16" i się dziwią że nie wygląda jak na foto mi się akurat dalej nie podobają, ale to tylko moje zdanie :gwizdanie:
  11. zmień wulkanizatora :gwizdanie: w A4 b5 podstawowym rozmiarem były właśnie 15" z oponami 195/65, w bogatszych opcjach były 16" z oponami (chyba) 205/55, w s4 b5 były 17" z oponami 235/45 , no i jeszcze rs4 miało felgi 18" Natomiast rzeczą oczywistą jest to, że im większa felga tym jest ona cięższa, czyli zwiększa się masa "nieresorowana" i elementy eksploatacyjne zawieszenia zużywają się nieco szybciej... ale bez przesady, różnica nie jest duża
  12. siwy1117 mam nadzieję że o coś takiego Ci chodziło mówiłeś jeszcze o bixenonie... ale na tej fotce to wiesz, musisz użyć wyobraźni nie znalazłem żadnego sensownego dawcy tych felg, dlatego wyszło jak wyszło, ale jakiś tam pogląd jest
  13. nie ma sprawy tylko słuchaj Grzegorza i wkładaj najmniej 18", mniejsze nie będą wyglądały dobrze w tym wzorze... poza tym nie taka osiemnastka straszna jak ją malują
  14. Michał odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    osłony?
  15. Michał odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    no w mój gust nie trafiłeś tymi wentylkami :bag:
  16. tak na szybko coś wyskrobałem fajnie by było gdybyś miał fotki w większej rozdzielczości
  17. VT o które prosiłeś felgi podmienione na inne i pomalowane (z Twoich czarnych ciężko zrobić białe ) ramek już nie ruszałem...
  18. LMy te z aukcji jakoś mi nie pasują do Twojego auta...
  19. Michał odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    to gdzie będzie ta dooopa? grawerujesz na felgach czy jak?
  20. Michał odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    nieźle kombinujesz
  21. mieliśmy założyć na chwilę tą na maskę, ale napi**dalało deszczem zresztą ta na zderzaku była tylko przymierzona żeby zobaczyć jak to wygląda
  22. kiedyś będzie niżej ...ale chyba najpierw będzie mocniej :gwizdanie:
  23. no i kanada :kox: dawaj więcej fotek na avusach u siebie też muszę coś zrobić z zawiasem... będziesz zakładał dystans z tyłu?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.