Treść opublikowana przez Michał
-
[ALL] Felgi R8 V10 prośba o VT
:naughty: mówisz o felgach tradycyjnego R8 V8? w zwykłym b6 jakoś mi nie pasują... ale ale za to w cabrio wyglądają naprawdę nieźle Norbunio może weź je pod uwagę?
-
[B5 AVG] Przewód (rurka) podciśnienia sterowania VTG (kierownicami turbiny)
http://www.re5pect.pl/index.php?cat_id=138 do AFN/AVG potrzebne są srednice 4mm i 5mm
-
[ALL] Felgi R8 V10 prośba o VT
i jeszcze takie, znalezione w necie:
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
fajne lampki Osram Diadem w tylne kierunki i będzie malyna :naughty:
-
A3 8l 1.9 TDi BigT "Biała perła"
wtrysk wody ma jakiś wpływ na moc silnika? czy ma tylko zapobiegać spalaniu stukowemu? btw mówiłem już że fajny ten Twój zapierdalacz?
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
podeślij i mnie
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
jakaś dziwna ta naklejka nad lampą :gwizdanie: ale że co w niej dziwnego?
-
[ALL] Felgi R8 V10 prośba o VT
- [B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...
śliszny wykres :kox: wiedziałem że efekt końcowy będzie fajny, ale nie myślałem że aż tak, gratuluję- Ciekawe filmy warte obejrzenia
"Prawo zemsty" /Law Abiding Citizen/ bardzo mi się podobał, co prawda zakończenie mocno średnie, ale ogólnie film dobry http://www.filmweb.pl/f475202/Prawo+zemsty,2009- [ALL B6] Felgi r8 prośba o VT
cały urok VT :decayed: później ludzie kupują 16" i się dziwią że nie wygląda jak na foto mi się akurat dalej nie podobają, ale to tylko moje zdanie :gwizdanie:- [B5 ADP] Pytanie o alufelgi
zmień wulkanizatora :gwizdanie: w A4 b5 podstawowym rozmiarem były właśnie 15" z oponami 195/65, w bogatszych opcjach były 16" z oponami (chyba) 205/55, w s4 b5 były 17" z oponami 235/45 , no i jeszcze rs4 miało felgi 18" Natomiast rzeczą oczywistą jest to, że im większa felga tym jest ona cięższa, czyli zwiększa się masa "nieresorowana" i elementy eksploatacyjne zawieszenia zużywają się nieco szybciej... ale bez przesady, różnica nie jest duża- [ALL B6] Felgi r8 prośba o VT
siwy1117 mam nadzieję że o coś takiego Ci chodziło mówiłeś jeszcze o bixenonie... ale na tej fotce to wiesz, musisz użyć wyobraźni nie znalazłem żadnego sensownego dawcy tych felg, dlatego wyszło jak wyszło, ale jakiś tam pogląd jest- [ALL B6] DOTZ Mugello Prośba o VT
nie ma sprawy tylko słuchaj Grzegorza i wkładaj najmniej 18", mniejsze nie będą wyglądały dobrze w tym wzorze... poza tym nie taka osiemnastka straszna jak ją malują- [B5 1Z] A4 TDi
- [B5 1Z] A4 TDi
no w mój gust nie trafiłeś tymi wentylkami :bag:- [ALL B6] DOTZ Mugello Prośba o VT
tak na szybko coś wyskrobałem fajnie by było gdybyś miał fotki w większej rozdzielczości- Prawdziwy Samuraj Nissan GT-R SWITZER P800
- [B6 AVF]full chrom madafaka black bitch edyszyn / juz nie moja
VT o które prosiłeś felgi podmienione na inne i pomalowane (z Twoich czarnych ciężko zrobić białe ) ramek już nie ruszałem...- [B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
LMy te z aukcji jakoś mi nie pasują do Twojego auta...- [B5 1Z] A4 TDi
to gdzie będzie ta dooopa? grawerujesz na felgach czy jak?- [B5 1Z] A4 TDi
nieźle kombinujesz- [B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
mieliśmy założyć na chwilę tą na maskę, ale napi**dalało deszczem zresztą ta na zderzaku była tylko przymierzona żeby zobaczyć jak to wygląda- [B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
kiedyś będzie niżej ...ale chyba najpierw będzie mocniej :gwizdanie:- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
no i kanada :kox: dawaj więcej fotek na avusach u siebie też muszę coś zrobić z zawiasem... będziesz zakładał dystans z tyłu? - [B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...