Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michał

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michał

  1. hajs się nie zgadza, poza tym nie wiem czy odważyłbym się do daily wrzucić aira:wink: ile ludzi tyle opinii, jak się samemu nie sprawdzi to niczego się nie dowiesz
  2. oj chciałoby się aira...
  3. Nie da się ukryć ---------- Post dopisany 30-01-2014 at 13:38 ---------- Poprzedni post napisany 27-12-2013 at 17:03 ---------- got photoshop?
  4. to zostaw ori:wink: a polerka też nie jest łatwa w utrzymaniu:whistling:
  5. dziwny zabieg z tymi śrubkami, bo widzę że ori CCW nie mają tyle śrubek/otworów:eusathink: tak czy inaczej fajne kółko, niech Ci nie przyjdzie do głowy malowanie rotorów na jaki grafit czy coś
  6. matko bosko... ideał
  7. o, jest i miszcz cytowania:grin:
  8. To akurat są podjebki ROTY IK-R, nazywają się Japan Racing JR3:wink: Na allegrze do wyboru, do koloru.
  9. Wszystko wiem, jakby hajs się zgadzał to też bym nie jeździł na mono, powoli się nudzą
  10. koło samo w sobie jest mega, ale w Twojej eSce trza czegoś z pazurem, to jest za grzeczne:wink:
  11. nie miałem foty koła pod odpowiednim kątem, dlatego tył wygląda jakby miał 13J, ale jakiś tam pogląd masz:wink:
  12. margaryna z internetu? http://s10.postimg.org/l6f9it9f9/DSC03348.jpg to już lepsza by była margaryna
  13. dzięki za radę, jednak skusiłem się na nówkę, nie żałuję
  14. żółty albo czerwony mat:naughty:
  15. szału ni ma...
  16. kliknij ją, a później na ekranie poniżej odblokuj:wink:
  17. Więc skoro takie wycieczki na śląsku to może zrobimy latem jakiego mini spota na którymś MOPie?
  18. I teraz to się pogubiłem... z jednej strony madafaker z klatką i szelkami, a z drugiej koła od krawata:kwasny: Parametry, spas itd - pięknie, ale wzór nijak ma się do ogólnego charakteru auta, podzielam zdanie przedmówców, sportec lepszy.
  19. to znajdź
  20. szkoda by było, świetnie to koło pasuje do charakteru auta:kwasny:
  21. Ja bym zrobił tak: zdjąć zacisk i przymierzyć felgę na piastę, co by sprawdzić czy 9,5J zmieści się w nadkole, czy nie oprze się o zwrotnicę itd. Jak wejdzie to kombinować z heblami, bo może się okazać że obejdziesz jakoś hamulce, a koło i tak nie wejdzie:kwasny:
  22. to jak już nie ma tajemnicy...
  23. to właściwie czemu go nie weźmiesz?
  24. wpadnę obejrzeć koło to i lusterka porównamy, może też mnie najdzie na zmianę trójkąta:wink:
  25. EU trójkąt + GB lusterko:wink: chociaż jeżdżę na prawym angolu i jakoś niespecjalnie narzekam na widoczność

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.