Treść opublikowana przez Michał
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
hajs się nie zgadza, poza tym nie wiem czy odważyłbym się do daily wrzucić aira:wink: ile ludzi tyle opinii, jak się samemu nie sprawdzi to niczego się nie dowiesz
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
oj chciałoby się aira...
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Nie da się ukryć ---------- Post dopisany 30-01-2014 at 13:38 ---------- Poprzedni post napisany 27-12-2013 at 17:03 ---------- got photoshop?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
to zostaw ori:wink: a polerka też nie jest łatwa w utrzymaniu:whistling:
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
dziwny zabieg z tymi śrubkami, bo widzę że ori CCW nie mają tyle śrubek/otworów:eusathink: tak czy inaczej fajne kółko, niech Ci nie przyjdzie do głowy malowanie rotorów na jaki grafit czy coś
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
matko bosko... ideał
-
[ALL B5] Audi S4
o, jest i miszcz cytowania:grin:
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
To akurat są podjebki ROTY IK-R, nazywają się Japan Racing JR3:wink: Na allegrze do wyboru, do koloru.
-
[ALL B5] Audi S4
Wszystko wiem, jakby hajs się zgadzał to też bym nie jeździł na mono, powoli się nudzą
-
[ALL B5] Audi S4
koło samo w sobie jest mega, ale w Twojej eSce trza czegoś z pazurem, to jest za grzeczne:wink:
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
nie miałem foty koła pod odpowiednim kątem, dlatego tył wygląda jakby miał 13J, ale jakiś tam pogląd masz:wink:
-
System operacyjny Android
margaryna z internetu? http://s10.postimg.org/l6f9it9f9/DSC03348.jpg to już lepsza by była margaryna
-
Fotografia - dyskusja ogólna
dzięki za radę, jednak skusiłem się na nówkę, nie żałuję
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
żółty albo czerwony mat:naughty:
-
[B5 APS] by czorny
szału ni ma...
-
System operacyjny Android
kliknij ją, a później na ekranie poniżej odblokuj:wink:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Więc skoro takie wycieczki na śląsku to może zrobimy latem jakiego mini spota na którymś MOPie?
-
[ALL B5] Audi S4
I teraz to się pogubiłem... z jednej strony madafaker z klatką i szelkami, a z drugiej koła od krawata:kwasny: Parametry, spas itd - pięknie, ale wzór nijak ma się do ogólnego charakteru auta, podzielam zdanie przedmówców, sportec lepszy.
-
[ALL B5] Audi S4
to znajdź
-
[ALL B5] Audi S4
szkoda by było, świetnie to koło pasuje do charakteru auta:kwasny:
-
[ALL B5] Audi S4
Ja bym zrobił tak: zdjąć zacisk i przymierzyć felgę na piastę, co by sprawdzić czy 9,5J zmieści się w nadkole, czy nie oprze się o zwrotnicę itd. Jak wejdzie to kombinować z heblami, bo może się okazać że obejdziesz jakoś hamulce, a koło i tak nie wejdzie:kwasny:
-
[ALL B5] Audi S4
to jak już nie ma tajemnicy...
-
System operacyjny Android
to właściwie czemu go nie weźmiesz?
-
[ALL B5] Audi S4
wpadnę obejrzeć koło to i lusterka porównamy, może też mnie najdzie na zmianę trójkąta:wink:
-
[ALL B5] Audi S4
EU trójkąt + GB lusterko:wink: chociaż jeżdżę na prawym angolu i jakoś niespecjalnie narzekam na widoczność