Treść opublikowana przez Michał
-
[ALL B5] Proszę o pomoc w sprawie dystansów
niestety przyznaję rację A masz może gdzieś foto tych amerykańców? Bo nie bardzo umiem sobie wyobrazić rozwiązania o którym mówisz Może istniałaby możliwość przerobienia standardowych na takie jak z USA. Czas mam jak najbardziej, nie śpieszy mi się z tym. Bardziej zależy mi na cenie, bo zakładać dystanse warte powiedzmy 500zł za oś do felg wartych 1000zł (avus s4) to delikatnie mówiąc przesada
-
[B6 AVF] Czy można w Quattro założyć 235/40/r18 przód , a tył 255/35/r18 tył???
W quattro ze względu na napęd wszystkie koła muszą być takie same. tutaj masz wymiary obydwu kół:
-
[ALL B5] Proszę o pomoc w sprawie dystansów
Podejrzewam że te z USA zabijają ceną? :gwizdanie: a grubszy odpada bo opona będzie tarła o błotnik rozważałem dwie opcje: -przetoczyć dystans od wewnątrz tak żeby pierścień piasty wchodził głębiej, ale zrezygnowałem bo wtedy pierścień centrujący dystansu byłby zwyczajnie za cienki, co mogłoby być niebezpieczne -albo druga opcja nad którą się jeszcze zastanawiam, mianowicie na tokarce zebrać lekko kołnierz piasty tak żeby nie blokował dystansu Wtedy cały dystans oprze się solidnie o piastę, centrowanie w dystansie zostanie nienaruszone i wszystko powinno być ok
-
[ALL B5] Proszę o pomoc w sprawie dystansów
no właśnie chciałem żeby było et30
-
[ALL B5] Proszę o pomoc w sprawie dystansów
Otóż niedawno zakupiłem komplet aluminiowych dystansów 15mm z pierścieniem centrującym i okazało się że nie pasują aukcja podobnych-> http://allegro.pl/item1100978986_dystanse_do_felg_ze_srubami_z_centrowaniem_15mm.html Oczywiście oddałem je. Problem narysowałem, mam nadzieję że dość czytelnie. w prostych słowach kołnierz piasty za bardzo wystaje, przez co dystans opiera się na nim (zielone kropki) i nie przylega do płaszczyzny piasty... wg sprzedawcy dzieje się tak zazwyczaj przy grubościach 15mm (pomijam to że średnica całego dystansu jest mniejsza od średnicy piasty, co nie wyglądałoby dobrze) I tutaj właśnie potrzebuję pomocy. Szukam jakiś sprawdzonych sprzedawców i pasujących dystansów 15mm do B5, a jeśli nie da rady 15mm to jakie byłyby odpowiednie do felg 17" 7,5J et 45?
-
[ALL B5] Prośba o VT
jakże trafna i przydatna uwaga, pave na pewno z niej skorzysta i będzie Ci niezmiernie wdzięczny... na VT jest jakieś -40 może -45mm, dla porównania Reniu ma -35 w avancie i wygląda tak: PS Reniu nie gniewaj się że pożyczyłem fotkę
-
[ALL B5] Prośba o VT
może nie tak spektakularnie jak Maciek, ale chyba o coś takiego Ci chodziło?
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
złoty no Slepy ale 18" to to nie są
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Co Ty masz w końcu za lampy?
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
no no
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
fajne to koło tylko trochę małe moim zdaniem mogłeś już iść w 18" :gwizdanie:
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
chwal się lepiej co za gewinde montujesz
-
[ALL B5] Felgi 16'' do avanta - ankieta
a na jakim profilu ta opona?
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
eeeeeee... to ja pie*dole taki tuning słuchaj tego codziennie przed snem -> http://w630.wrzuta.pl/audio/1KBT8diS6Ym/gleba
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Karolek ale nie mów że kratek nie będzie
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
a ta Twoja KIA-lakiernia? :gwizdanie:
-
[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
ciekawie moim skromnym zdaniem jeszcze znaczek OOOO i lusterka w kolor felg i będzie kosa ...ewentualnie dach na perłowo to są 18" czy 19"? da radę upchnąć tam jeszcze jakiś dystans? bo faktycznie trochę schowane
-
[INNE] [100 C4] Kolor felg
a niby czemu nie? patrz tutaj, sam chętnie bym założył takie koła Fakt faktem potrzebna jest meeeeeega gleba i słuszny rozmiar felgi, czego w C4 autora wątku niestety brakuje
-
[INNE] [100 C4] Kolor felg
tutaj tak tutaj nie
-
[ALL B5] Felgi 17 a licznik
Więc jak już mówiłem wcześniej nie będzie różnicy we wskazaniach licznika między 195/65r15 a 225/45r17, oba koła mają praktycznie tę samą średnicę
-
[B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...
dzięki za info a ten aktualny LUK to zupełna seria dedykowana do AHH, tak?
-
[ALL B5] Felgi 17 a licznik
A o co dokładnie pytasz? Bo koledzy wyżej mówią o przekłamaniu licznika względem gps'a (które jest zawsze, nawet na ori kołach), a ja mam wrażenie że chodziło bardziej o coś w stylu "mam ori koła 195/65 R15, przesiadłem się na 225/45 R17, czy licznik będzie teraz oszukiwał? (względem starych kół)" Jeśli szukasz odpowiedzi na to drugie pytanie, to nie będzie różnicy we wskazaniach.
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
w temacie napisałeś że masz AWX, a AWX to silnik tdi 130km
-
[B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...
No i jak tam się sprawuje nowe sprzęgło przy takiej mocy? Czym ono się różni od "zwykłego" sachsa? Mocniejszy docisk, inne okładziny czy co? Wiesz może jak to się ma do sprzęgła od Radzikowskiego? Pytam bo wujek google nie chce mi nic powiedzieć
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
a nie przyjadą czasem dwa?