Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michał

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michał

  1. Mądrego to i dobrze posłuchać Nic mnie tak nie drażni, jak typowo polaczkowe gadanie "a temu to tata dał, a ten ma bo na ogórkach jebał całe wakacje"... Auto może i z głową pomodzone (nie licząc szczegółów), szkoda tylko że postawione w kiepskim świetle przez zachowanie właściciela 'który to ma wyjebane'.
  2. to Ty powinieneś mieć w papierach "forumowy żyd"...
  3. god bless america:lol1:
  4. tylko nie zapomnij przed zakupem wrzucić tu linka, może jeszcze ktoś szuka:dziura:
  5. Sa rozne szkoly, jednemu cos tam napylilo na opone i zdziwiony ze ciezko schodzi:D, innemu krawedzie sie strzepily przy zrywaniu... Dlatego pytam;-) Wysłane z mojego GT-I9070
  6. maskowałeś oponę przy dipowaniu?
  7. na początek będzie nawet nawet:thumbup1: nie widzę tylko glinki:whistling:
  8. Widziałem, widziałem ale też czekam na oficjalnego polskiego:wink:
  9. No no szanuj się Ragga, bo nie dość że gała dobrze zrobiona to za pół darmo:whistling:
  10. Na razie Outlaw, mam nadzieję że powoli powoli, będzie coraz wyżej Czyli że jak.. jesteś za***isty , ale nie do końca ? Jest c**jowo ale stabilnie :polew:
  11. RACEISM? No no no...
  12. Chińszczyzna na wzór Audi Nuvolari
  13. też czekam bo na SGS Advance ma się pojawić jeszcze w styczniu:kox:
  14. Mało wiesz, a próbujesz wyśmiewać, nic dziwnego że później sam zostajesz wyśmiany za S4, gejlampy, chipy itd:doh:
  15. aaaaaa to Ty masz 0,216:decayed: myślałem że na 0,205 taki wynik:doh: to bez szału...
  16. co masz do mudżynów?
  17. dwie to max na komplet 18stek dzięki za info:thumbup1: mogłeś się jeszcze skusić większe wtryski, byłoby fajne 160hp:naughty:
  18. Dżunior ile puszek PlastiDipa poszło Ci na komplet 18"? Dwie czy więcej?
  19. Michał odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    Panowie mam pytanie, co prawda jeszcze nie zaglądałem do skrzynki ECU i nie wiem jak to dokładnie wygląda, ale nie łatwiej będzie użyć takich złączek jak niżej? Dokładanie pinów do kostki jest dość kłopotliwe z tego co widzę Złącze przewodu 1mm kw. czerwone - kpl.10szt (2857317794) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  20. deal:drinks:
  21. na przetwory na zimę...
  22. zmyj te litry PLAKa i będzie jak bozia przykazuje:wink:
  23. mam ten pierwszy i z moim starym b5 łączy się bez problemu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.