Treść opublikowana przez Michał
-
[B5 APS] by czorny
Czorny podrzuć no dokładne parametry tych kółek (szerokość, et, dystanse, opony itd) bo się amerykany pytają
-
[B5 APS] by czorny
mega fota:kox:
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
jaram się Polish|Works - Audi A4 B7 Avant by H4mm3R
-
[ALL B5] Audi S4
ale na 595evo też radzę w deszczu uważać
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Kowiak, czwarta fota od końca w spojlerze galeria ;-) A jak nie wyczaisz to podrzucę Ci wieczorem. A po co Ci wlasciwie? by Note 2
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Kowi wykres jest na poczatku, w spojlerze galeria ;-) Jędrzeju postaram się to ogarnąć przez weekend, ostatnio ciężko u mnie z czasem na cokolwiek. by Note 2 ---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 20:47 ---------- a jak już wątek odgrzebany to srebrna wróciła na glebę jeśli niebawem uda się odchamić lakier i felgi to zrobię jaką sesję...
-
[B5 APS] by czorny
:polew: miszcz:kox:
-
[B5 APS] by czorny
Czorny lawete kupił Czorny pier**l, to auto lepiej stoi niż większość jeździ by Note 2
-
[ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
celowy, w ośce jaka by nie była gleba to koła stoją prosto:wink:
-
System operacyjny Android
To nie android przyspiesza tylko skraca się czas animacji by Note 2
-
System operacyjny Android
ustawienia->więcej->informacje o urządzeniu-> naciskaj kilka razy "numer wersji" aż potwierdzi włączenie opcji programistycznych:wink: ---------- Post dopisany at 20:38 ---------- Poprzedni post napisany at 20:37 ---------- nie w 4.3:wink:
-
[ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
pure porn...
-
Jakie zegarki nosicie?
.
-
[ALL B5] Audi S4
- [ALL B5] Audi S4
fotki tarmoszą cycora, jest mega:kox:- [B5 APS] by czorny
właśnie miałem mówić że majo... a brzydkie jak noc:doh:- [B5 APS] by czorny
- [B6 AVF] Avant LZ5L
i to jest największy komplement jaki właściciel b6 może usłyszeć- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
pali?- Porównanie felg mega szybko odpowiedzi szukam
zamknąć to można było wczoraj po tej wypowiedzi...- [B5 APS] by czorny
targam wszystkie Twoje zdjęcia, wątek zamykam aż zmądrzejesz- [B5 APS] by czorny
zderzak Andrzeju, zderzak:whistling:- Jakie zegarki nosicie?
Co to za model ? Rewelacyjnie wygląda Casio Edifice EFR-521D-7AVEF:whistling:- Jakie zegarki nosicie?
.- [B5 1Z] A4 TDi
- [ALL B5] Audi S4