Treść opublikowana przez ferdek77
-
Osuszacz, dławik - kompletny spis części
Mi mechanik te bolce przełożył ze starego...
-
[b6 AVF] Praca silnika
Witam, przy okazji naprawy po stłuczce bliżej przyglądam się autu, a może to na wiosnę mnie tak wzięło Jak myślicie, to normalna praca silnika? Wszystko ok, bo mi się wydaje jakby jakaś rolka się hałasowała ?
-
Polecane opony letnie
Muszę zmienić 2 opony( przebite za granicą) myślę nad michelin primacy4, albo continental PC6 w rozmiarze 205/55/16 jakieś doświadczenia? Przy okazji odradzam dunlopy blue response, jakieś krzywe od początku, jakieś bicie, ciężko wyważyć itp. Przy okazji, nowe na przód tak? w poradnikach piszą że na tył
-
Avf Logi do oceny po wymianie walniętego intercoolera
Witam, mam prośbę, jakby mógł ktoś zerknąć, czy wszystko jest ok, auto w sumie jedzie, ale chciałbym się upewnić przed trasą, bo później nie będę miał za bardzo gdzie ewentualnie coś poprawić, nie wiem czy na logach będzie to widać, silnik czasem zatrzęsie i czasem jakby dźwięk pracy jest inny, albo coś ze słuchem już mam Co prawda próbowałem sam zerknąć, ale nie bardzo to ogarniam, jedyne co, to chyba wtryski ok. Podziękował Statyczny: Grupa 023: http://vaglogi.pl/log-023_jTl04.html Grupa 018: http://vaglogi.pl/log-018_P2F31.html Grupa 013: http://vaglogi.pl/log-013_tTfNbL.html Grupa 004: http://vaglogi.pl/log-004_lkfcO21.html Grupa 003: http://vaglogi.pl/log-003_01Rb27.html Grupa 001: http://vaglogi.pl/log-001_g7v9Eg6.html Basic settings: Grupa 011: http://vaglogi.pl/log-011_J4vmgc.html Grupa 003: http://vaglogi.pl/log-003_kI94eKe.html Dynamiczny: Grupa 011: http://vaglogi.pl/log-011_GHRypir.html Grupa 010: http://vaglogi.pl/log-010_COz3Sa2.html Grupa 008: http://vaglogi.pl/log-008_k3W95.html Grupa 004: http://vaglogi.pl/log-004_yg67QN.html Grupa 003: http://vaglogi.pl/log-003_96AI0.html Grupa 001: http://vaglogi.pl/log-001_SV13rx.html 13 się nie zapisała na dniach dorzucę, kąt wtrysku 2.2-2.8 lepiej będzie jak ustawie w okolicach 0? Dynamicznie grupa 011 jest lekkie niedoładowanie? czy to norma?
-
Stuki w kolumnie magiel do regenaracji ?
Wychodzi na że u mnie jest ok, na odpalonym nie stuka, tylko burczy jak skręcę kierownicę, ale chyba to normalne? niestety nie mam porównania, czyli muszę szukać w zawieszeniu.
-
Stuki w kolumnie magiel do regenaracji ?
Mój pacjent też stuka puka podczas jazdy na nierównościach, takie głuche stuknięcia, najbardziej charakterystyczne stuki-rzężenie jest jak jadę po kostce brukowej, ewidentnie coś po lewej stronie ''grzechocze' . puka tez jak pokręcę kierą na postoju, na zgaszonym silniku, od czego zacząć ? Jedyne co wiem, to że prawdopodobnie mam tylny amor do wymiany, bo jest wylany. Te stukanie jak na filmiku to krzyżak ? 20190406_102821[1].mp4 Głos_024[1].m4a
-
amortyzatory b6 avf avant
Dlaczego odradzasz Monroe?
-
amortyzatory b6 avf avant
Witam, chcę wymienić amory na razie na tył, z tego co się zorientowałem to sachs, albo bardziej monroe, tylko jaki model konkretnie?, w kodach mam 1ba zawieszenie komfort na gorsze drogi. Po opisach widzę trzy rodzaje, standart, wzmocnione (tych są 2 rodzaje) i sportowe, mniemam że te wzmocnione były by dobre, ale jak to sprawdzić, po vin ?
-
Alcantara
Dzwoniłem, tak jak mówisz alcantara droga 600pln za m2 , robocizna 100, chyba będę szukał zamiennika jakiegoś tylko nie wiem jak dokładnie się mój kolor nazywa, w którym miejscu na naklejce jest podany?
-
Amortyzatory? Zawieszenie? B6
Koła 16, buda jakby się wychylała no i tłucze, amor jeden z tyłu mokry. Ostatnio brat mnie powoził fordem 3 lata młodszym i tam cicho na dziurach, ale on twierdzi że fordy są miększe ?
-
Amortyzatory? Zawieszenie? B6
Po czym poznać czy amory trzeba wymienić, czy coś innego? Na przeglądzie niby wszystko ok, na wydruku 50% reszta też w porządku, a auto mam wrażenie ''ucieka, pływa'' na miejskich dziurawych zakrętach.
-
Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
Wymieniał zbiornik sprysków, intercooler, zderzak, błotnik.
-
Wymiana pasa przedniego
Może oddaj ten pas i kup inny
-
Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
Po wymianie zrobiłem około 30-50km po czym dałem auto do naprawy, nie wiem czy podczas grzebania coś mu nie wyciekło, bo się pytał czy mam płyn,bo musi dolać, teraz jest prawie pełny zbiorniczek.
-
Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
Mechanik dolał płynu, dużo ponad stan, może zostać, czy lepiej odciągnąć ?
-
Zbiornik spryskiwaczy raz jeszcze
Pod pasował ten ze zdjęcia 8e9 955 451 AH , ważne żeby były 2 pompki
-
Alcantara
Witam, mam pół-skóry z alcantarą, na swoim wytarłem dziurę, można to jakoś obszyć-naprawić, regenerował ktoś? Jeśli tak, to jaki jest koszt i gdzie najlepiej?
-
Zbiornik spryskiwaczy raz jeszcze
Ciężko taki znaleźć, rozumiem, że można zaadaptować inny zbiornik, byle by miał 2 pompki, jedną do wycieraczek, a drugą do spryskiwaczy xenonów i mocowania w odpowiednim miejscu?
-
Zbiornik spryskiwaczy raz jeszcze
Mam auto po stłuczce, na razie nie mam warunków żeby rozebrać, ale jak zaglądam, to jest dodatkowy zbiorniczek tak jak zaznaczyłem na zdjęciu.
-
Zbiornik spryskiwaczy raz jeszcze
Kojarzy ktoś może jaki ma numer ten zbiorniczek którego nie ma , a jest zaznaczony na żółto i do czego on właściwie jest ?
-
[ALL TDI PD] Jaki macie przebieg ?
Ok dzięki a kolorowy to tylko wymiana licznika, czy trzeba jeszcze coś rzeźbić?
-
Odbłyśniki bixenon a4 b6
Jaki jest koszt tego kompletu z b8, skomplikowana przeróbka?
-
[ALL TDI PD] Jaki macie przebieg ?
MOżna fis odblokować, aktualizować do pełnego? gdzie mogę o tym poczytać ? Z tego co się zorientowałem, to prawdopodobnie mam pełen fis, ale temp. oleju nigdy nie widziałem, trzeba jakoś ekstra włączyć?
-
[ALL TDI PD] Jaki macie przebieg ?
Jak sprawdzić temp. oleju, vagiem ?
-
A4B6 1.8T BEX 190KM/220KM by gregor10
Klasa te fotele, dzięki za fotki