Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ferdek77

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ferdek77

  1. Mi mechanik te bolce przełożył ze starego...
  2. ferdek77 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam, przy okazji naprawy po stłuczce bliżej przyglądam się autu, a może to na wiosnę mnie tak wzięło Jak myślicie, to normalna praca silnika? Wszystko ok, bo mi się wydaje jakby jakaś rolka się hałasowała ?
  3. Muszę zmienić 2 opony( przebite za granicą) myślę nad michelin primacy4, albo continental PC6 w rozmiarze 205/55/16 jakieś doświadczenia? Przy okazji odradzam dunlopy blue response, jakieś krzywe od początku, jakieś bicie, ciężko wyważyć itp. Przy okazji, nowe na przód tak? w poradnikach piszą że na tył
  4. Witam, mam prośbę, jakby mógł ktoś zerknąć, czy wszystko jest ok, auto w sumie jedzie, ale chciałbym się upewnić przed trasą, bo później nie będę miał za bardzo gdzie ewentualnie coś poprawić, nie wiem czy na logach będzie to widać, silnik czasem zatrzęsie i czasem jakby dźwięk pracy jest inny, albo coś ze słuchem już mam Co prawda próbowałem sam zerknąć, ale nie bardzo to ogarniam, jedyne co, to chyba wtryski ok. Podziękował Statyczny: Grupa 023: http://vaglogi.pl/log-023_jTl04.html Grupa 018: http://vaglogi.pl/log-018_P2F31.html Grupa 013: http://vaglogi.pl/log-013_tTfNbL.html Grupa 004: http://vaglogi.pl/log-004_lkfcO21.html Grupa 003: http://vaglogi.pl/log-003_01Rb27.html Grupa 001: http://vaglogi.pl/log-001_g7v9Eg6.html Basic settings: Grupa 011: http://vaglogi.pl/log-011_J4vmgc.html Grupa 003: http://vaglogi.pl/log-003_kI94eKe.html Dynamiczny: Grupa 011: http://vaglogi.pl/log-011_GHRypir.html Grupa 010: http://vaglogi.pl/log-010_COz3Sa2.html Grupa 008: http://vaglogi.pl/log-008_k3W95.html Grupa 004: http://vaglogi.pl/log-004_yg67QN.html Grupa 003: http://vaglogi.pl/log-003_96AI0.html Grupa 001: http://vaglogi.pl/log-001_SV13rx.html 13 się nie zapisała na dniach dorzucę, kąt wtrysku 2.2-2.8 lepiej będzie jak ustawie w okolicach 0? Dynamicznie grupa 011 jest lekkie niedoładowanie? czy to norma?
  5. Wychodzi na że u mnie jest ok, na odpalonym nie stuka, tylko burczy jak skręcę kierownicę, ale chyba to normalne? niestety nie mam porównania, czyli muszę szukać w zawieszeniu.
  6. Mój pacjent też stuka puka podczas jazdy na nierównościach, takie głuche stuknięcia, najbardziej charakterystyczne stuki-rzężenie jest jak jadę po kostce brukowej, ewidentnie coś po lewej stronie ''grzechocze' . puka tez jak pokręcę kierą na postoju, na zgaszonym silniku, od czego zacząć ? Jedyne co wiem, to że prawdopodobnie mam tylny amor do wymiany, bo jest wylany. Te stukanie jak na filmiku to krzyżak ? 20190406_102821[1].mp4 Głos_024[1].m4a
  7. Dlaczego odradzasz Monroe?
  8. Witam, chcę wymienić amory na razie na tył, z tego co się zorientowałem to sachs, albo bardziej monroe, tylko jaki model konkretnie?, w kodach mam 1ba zawieszenie komfort na gorsze drogi. Po opisach widzę trzy rodzaje, standart, wzmocnione (tych są 2 rodzaje) i sportowe, mniemam że te wzmocnione były by dobre, ale jak to sprawdzić, po vin ?
  9. ferdek77 odpowiedział(a) na ferdek77 temat w Audi A4 B6/B7
    Dzwoniłem, tak jak mówisz alcantara droga 600pln za m2 , robocizna 100, chyba będę szukał zamiennika jakiegoś tylko nie wiem jak dokładnie się mój kolor nazywa, w którym miejscu na naklejce jest podany?
  10. Koła 16, buda jakby się wychylała no i tłucze, amor jeden z tyłu mokry. Ostatnio brat mnie powoził fordem 3 lata młodszym i tam cicho na dziurach, ale on twierdzi że fordy są miększe ?
  11. Po czym poznać czy amory trzeba wymienić, czy coś innego? Na przeglądzie niby wszystko ok, na wydruku 50% reszta też w porządku, a auto mam wrażenie ''ucieka, pływa'' na miejskich dziurawych zakrętach.
  12. Wymieniał zbiornik sprysków, intercooler, zderzak, błotnik.
  13. ferdek77 odpowiedział(a) na ferdek77 temat w Audi A4 B6
    Może oddaj ten pas i kup inny
  14. Po wymianie zrobiłem około 30-50km po czym dałem auto do naprawy, nie wiem czy podczas grzebania coś mu nie wyciekło, bo się pytał czy mam płyn,bo musi dolać, teraz jest prawie pełny zbiorniczek.
  15. Mechanik dolał płynu, dużo ponad stan, może zostać, czy lepiej odciągnąć ?
  16. Pod pasował ten ze zdjęcia 8e9 955 451 AH , ważne żeby były 2 pompki
  17. ferdek77 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam, mam pół-skóry z alcantarą, na swoim wytarłem dziurę, można to jakoś obszyć-naprawić, regenerował ktoś? Jeśli tak, to jaki jest koszt i gdzie najlepiej?
  18. Ciężko taki znaleźć, rozumiem, że można zaadaptować inny zbiornik, byle by miał 2 pompki, jedną do wycieraczek, a drugą do spryskiwaczy xenonów i mocowania w odpowiednim miejscu?
  19. Mam auto po stłuczce, na razie nie mam warunków żeby rozebrać, ale jak zaglądam, to jest dodatkowy zbiorniczek tak jak zaznaczyłem na zdjęciu.
  20. Kojarzy ktoś może jaki ma numer ten zbiorniczek którego nie ma , a jest zaznaczony na żółto i do czego on właściwie jest ?
  21. Ok dzięki a kolorowy to tylko wymiana licznika, czy trzeba jeszcze coś rzeźbić?
  22. Jaki jest koszt tego kompletu z b8, skomplikowana przeróbka?
  23. MOżna fis odblokować, aktualizować do pełnego? gdzie mogę o tym poczytać ? Z tego co się zorientowałem, to prawdopodobnie mam pełen fis, ale temp. oleju nigdy nie widziałem, trzeba jakoś ekstra włączyć?
  24. Jak sprawdzić temp. oleju, vagiem ?
  25. Klasa te fotele, dzięki za fotki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.