Treść opublikowana przez adrianus
-
Spoty Olsztyńskie
dobrze Michas, dobrze:), ale w come inie to manieczki krolowaly, swoista ewoluacja disco polo do come ina to smigalem na konceerty hiphopowe i 3 razy bylem na piana party ale do strefy 51 to smigalem, pare dziewczyn sie poznalo :gwizdanie: , pare szklanek na glowie sie rozbilo i pare na glowe sie zgarnelo no a flesz to legenda, tez smigalem tam czesto, ale falowo, bo niestety bywaly rozroby, potem bramkarze nas nie chcieli wpuszczac jakis czas,a potem znowu wpuszczali i tak w kolo macieju:) ale starowka noca jak sie mialo 16-17 lat miala zupelnie inny klimat niz teraz:)
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
nie kumam z czego brecht, z tego ze 9s do sety? czy co to za brzeczenie,komornik?
-
Plz o głos na bryke nr.3 ............Dzieki wielkie cyce :)
387 glosow
-
Spoty Olsztyńskie
taaa jasssne , Ty sie nie bawiles nigd przy disco polo jacha! mnostwo domowek sie przy disco polo rozkrecalo, to co Ty wtedy robiles? wychodziles, czy zatykales uszy?
-
[ALL] ciekawe auta, ktore mijales na trasie
wpadlem na pomysl zalozenia takiego watku jesli widziales dzis na trasie/w miescie/wsi/chodniku/polu itd jakies ciekawe auto, zrob fotke i opisz, mam nadzieje, ze temat sie przyjmie, bo wiadomo ze sporo nietuzinkowych aut smiga po drogach,a nie kazdemu jest dane je ustrzelic. zaczne od siebie: -ja dzis minalem nowego mitsubishi asx, calkiem fajne autko i nie takie male w rzeczywistosci, w odrozieniu od tego jak go opisuja w prasie, next byl passat b5 fl kombi 4.0 w8 4motion za***isty, 275km! 6.0s do sety, na allegro kolo 30k pln chodza
-
Spoty Olsztyńskie
brecht, wlasnie puscilem na yt shazze mojej psinie i o malo nie zwariowala z wscieklosci, zaczela szczekac i szczerzyc kly Shazza - Bierz co chcesz
-
Muzyka w naszych autkach
i said a hip hop the hippie the hippie to the hip hip hop, a you dont stop the rock it to the bang bang boogie say up jumped the boogie to the rhythm of the boogie, the beat [br]Dopisany: 02 Luty 2011, 17:36_________________________________________________no i moj klasyk
-
Spoty Olsztyńskie
dobra zaleq nie placz, nie placz, kupie ci chechlacz watku o kalendarzach nie czytalem, ale luz, jak mus czekac to mus, poczekam a song, heh beton, wole polski hh z okresu 95-05
-
Spoty Olsztyńskie
daj se panie spokoj, ten kawalek jest przec**jowy[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 17:24_________________________________________________aa zaleq, zamiast jakihs gowniarzy w pozyczonych samochodach wklejac powiedzialbys co z kalendarzami bo znowu styczen k**wa minal
-
Strefa Śmiechu
jeblem
-
Strefa Śmiechu
bylo! mistrz z mojego miasta
-
Strefa Śmiechu
Prawdziwe życie na Brooklynie HIT INTERNETU ! SUPER SALTO
-
[INNE] Szara SZCZAŁA ;]
pochwal sie ile dales za ten wehikuł
-
Spoty Olsztyńskie
no ni ma, ni ma, a czemu Ciebie cwaniaczku nie bylo?
-
Spoty Olsztyńskie
niedlugo bede jak De-De reporter, fotorelacja i nick na fioletowo
-
Spoty Olsztyńskie
ooo jaaaa pany, juz wieczor i nikt sie nie odzywa w koncu odbyl sie prawdziwy spot , ktory swa osoba zaszczycili: -taktus -kwiatko -maxym83 -mayhem z ewa -segment -marianb -kolega z niebieskiego b6 sedan + budzacy strach zazdrosnicki pies -ja -potem zalecial tomkom1 i jeszcze jakis kolega z bialego b4 avant
-
Pytanko Passat 1.8i 1990r
uderzaj do Pawla (Pawel69), jestes ze szczytna to spokojnie tym paskiem dojedziesz, a fure bedziesz mial naprawiona na tiptop!
-
Spoty Olsztyńskie
żartowałem jesli juz to czytasz to chyba postradałes zmysły ze Załek sie zakochał. Załek robi melanz i sie nie przyzwyczaja, poker face i do przodu haha dobre
-
Spoty Olsztyńskie
wlasnie, koszalek, opalek, Załek gdzie kalendarze, miiesiac sie konczy?
-
[B5 AFN] Snake'owe Audi A4 (Gewinde AKTUALIZACJA)
nie mam pojecia jak Ci moga te swiatla swiecic po tym jak pomazales odblysniki na czarno tez sobie przyciemnilem lampki, ale wymalowalem jedynie ramke, nie ruszajac odblysnika i wyglada tez spoko, kierunku nie rozkleisz, nie ma bata, sam probowalem i sie mordowalem w ch#$ czasu, podgrzewanie, pilowanie, podwazanie i nic, zostawilem serie zanim nie wrzuce poliftow, chcialem na allegro kupic takie juz czarne cleary te kierunki, ale mimo zamowienia i mnostwa telefonow typ nie wysylal ich i dostal negatywa
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
troche za pozno dopisales ta przestroge! juz obejrzalem za***iste obrzydlistwo!!
-
Spoty Olsztyńskie
siemano, Michal daj znac jak trasa, bo widze ze makabroza, z Markiem 50km/h nie przekroczylismy, zaraz spadam, bo jednak egzam na 8.50 a nie 8.00 dzieki Pany za spota, kto nie byl temu muka! :bicz3: :drunk:posiedzenie zarzadu a4-klub.pl/olsztyn swa osoba zaszczycili: -Taktus -Pawel69 -Czaja77 + Monika i kolezanka, hmm Iwona propably -Gruby1983 -Zaleczeq -Adrianus albo grubo, albo wcale, ogien w szopie, cocojambo i do przodu, nie ma opierdalania sie itd !! :a4fan:
-
Spoty Olsztyńskie
dawac, dawac, nie zamulac:)
-
Muzyka w naszych autkach
laska super, ale co to qwa za gej?? z ruskiego r&b to nastja kamiensky wymiata, ne para i jazda, hhe z 3 lata juz mam plyte w aucie
-
Spoty Olsztyńskie
ee, ale jezdzi, a po co hamowac, tylko sie predkosc wytraca jak bedziesz kupowal czesci to daj znac, mam interes!