Treść opublikowana przez adrianus
-
Spoty Olsztyńskie
siemano! mayhem- gratuluje prawka!! tym razem walcz o nie i nie oddawaj za predko taktus- ja wpadne na 2 piwka i coca-cole, bo w sobote szkole koncze o 19.00, a w niedziele na 8.00 i egzamin jakis mayhem-a co piardlo w aucie? pawcio69- powrotu do zdrowka!
-
Muzyka w naszych autkach
Luka3s -!za analogsow i starego peje piatka! kowi87-!za run dmc! 8lat temu sam sobie koszulki robilem z okladkami plyt
-
Strefa Śmiechu
gosciu, ktory to robi jest niesamowity! obejrzyjcie reszte jego przeróbek, tutaj pocahontas, smietanka naszych filmow i nawet tomasz lis sie zalapal, enjoy!
-
Spoty Olsztyńskie
byc takim kierowca testowym to praca marzen [br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 20:45_________________________________________________chociaz nie robte marzen to maja clarkson, hammond i may z top gear. najlepsze zajecie jakie moge sobie wyobrazic, robia wszystko
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
ale fajera super!
-
Spoty Olsztyńskie
- Strefa Śmiechu
wrzucilem tez do silowni, ale dabl blasta, nie ma lipy! robert jest za***isty! http://www.wykop.pl/ramka/592761/duck-sauce-barbra-streisand-robert-burneika-remix/- Siłownia
nie wiem, czy wy macie swojego idola, ale ja mam a teraz nawet do "jak oni spiewaja" sie zakwalifikowal http://www.wykop.pl/ramka/592761/duck-sauce-barbra-streisand-robert-burneika-remix/- Spoty Olsztyńskie
heeej, hooo, niech spamuje caly swiat- Spoty Olsztyńskie
ale ja jestem tralalalala, spamowanie nadal trwa!- Spoty Olsztyńskie
siemmma panny!! chwile przykoksilem i juz 2 strony doszly, ale leszcze jestescie bo kasujecie posty, ja wszystko widzialem, tralalala :gwizdanie: :bicz3: :bicz2 pol roku minelo i 100 stron, jestesmy zajebisci, mega pompa do 1000 damy rade, nie ma uja!- Spoty Olsztyńskie
siema, pany! [br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 19:11_________________________________________________bede tyle spamowal ze dojde do 500:D[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 19:11_________________________________________________awrrr[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 19:11_________________________________________________no to zaczne od pozdrowien taktus! widziany dzis rano na skrzyzowaniu sikoraka/pstrowskiego![br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 19:12_________________________________________________czajka!! widziany przed 16.00 na tym skrzyzowaniu co to nie pamietam jakich to ulic:D chyba mickiewicza z ketrzynskiego:D yO!! [br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 19:13_________________________________________________Carlos! ! ! ! ! ! Ty wiesz co, bede trabil do znudzenia [br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 19:14_________________________________________________Załeq, Załeq bożyszcze małych pałek [br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 19:16_________________________________________________no to porapuje: yO, yO, yO, ciekierap, aaha, aahaa, strona pićset juz niedaleko a mi zaraz wykipi mleko, yo, yo, aha, aha, czekdyzałt, woja wena dzis malenka, strona 500 na forum nam peka, nie mam czasu juz spamowac, bo musze isc pakowac! rakjet fjuel, dabyl blasta, nie jedz nigdy zakalca z ciasta!! [br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 19:20_________________________________________________fuck f*ck f*ck a myslalem ze juz peknie [br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 19:21_________________________________________________ [br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 19:24_________________________________________________dobra, juz serio sie musze zwijac, osoba, ktora rozpocznie 500 strone stawia chlanie!!!!! (nie ma kasowania wiadomosci cwaniaki)!!- Spoty Olsztyńskie
miszczu dzidy a nie dzedaj kiedy na Złotą zalecicie cupra ?- Spoty Olsztyńskie
za sobota jestem za! i mam nadzieje ze reszta ekipy tez dopisze! bo jak nie to sie buly posypia- Spoty Olsztyńskie
WIELKIE BRAWO GAMONIE!!! :oklaski: :oklaski: :oklaski: spot swa szanowna obecnoscia zaszczyclii: -Piotrek- gruby1983 -Adrianus cala reszta ma rowno pojechane, lanie na gole dupska, przypalanie zapalniczka itp. :bicz3: ekipa mocnego pierdolniecia z warm-maz rosnie w sile, nie ma co :facepalm:- Spoty Olsztyńskie
kto jutro jedzie pod uranie? ja bede!- Spoty Olsztyńskie
chwila zawachania, haha dobre! KAAARRROOOOOLLLL!!!!- [ALL B5] a4 tuning
f*ck, kilka tylko dni i juz 9 stron w temacie Brzezin - posluchaj sie "starszych" kolegow,a beda z Ciebie ludzie i nie bedzie sie a4 kojarzyla z golfem 3 z Bartoszyc . na maksa ciekawi mnie wyglad z bliska tych Twoich obklejonych felg, zarzuc foty i opisz jak Ty to robiles, bo domyslam sie ze kleiles to z jakichs malych kawaleczkow jak jakas wyklejanke w przedszkolu:/ i nie kumam, czemu od razu nie pomalowales ich na czarny mat bo bylo by od razu za***iście ! odnosnie tarcz: nawiercane, nacinane mikody masz tez z tylu? jak sie spisuja? bo tez chce takie wrzucic i pytanko jeszcze mam, bo chyba jak dobrze widze to malowales na czarno przednie lampy, spoko, ale powiedz jak przyciemniles kierunek? kierunek w blotniku tez zmien z pomaranczowego na jakis dymiony najlepiej poza tym to co inni juz powtorzyli, progi i zderzak tyl, grill, wydech wywal, wstrzymaj sie od czarnej maski i dachu bo nie masz 400km w furze, poogladaj inne ciekawe projekty i mam nadzieje ze autko zaprezentujesz w edition2, makeover:)- Spoty Olsztyńskie
nie ma bata, zadnej kaletki ie poswiecisz, jak juz sie z kasy spluczesz to sie zrzute dla Ciebie zrobi:] a co do kaletki to ciekawe jak sie nasz vip na to zapatruje, bo ogolnopolski jakos w podobnym terminie wypada. mi sie kaletka marzy taka, ze w piatek wpadamy, zakwaterowanie, odcinka,w sobote chillout, gry zabawy i odcinka,a w niedziele chillout i spadowa na lody do ostrody- Spoty Olsztyńskie
Michale, PW poszlo rowniez i do Ciebie Michale, cwicze to za duzo powiedziane, 3tydzien dopiero na silke z kumplem chodze, do arbetu, kumpla mama tam pracuje i mozemy wieczorami wbijac za free Michale, az slina mi leci na mysl o 250km w 1,8t! przyciagnij kiedys ziomka na wiosne na spota i niech mnie przewiezie Po czwarte Michale, jutro jade zrobic mega moda, pochwale sie na spocie w niedziele, mam nadzieje ze bedzie dobrze trybic:D- Spoty Olsztyńskie
nie widzialem, ale powiedz co Ty robisz kolo sylwetki? jak jestes osobistym trenerem jakichs laseczek to ja chce byc Twoim asystentem- Spoty Olsztyńskie
*uj d*pa cycki, nie bangla mi ten link bo nie mam konta na yt, ale na ibizie jestem <lol>[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 22:11_________________________________________________haha harry potter- Spoty Olsztyńskie
ja to sie zawstydzilem i zaczerwienilem,a tak na powaznie to przyjalem na klate/ gardlo 0.33 whiskey i jest dobrze, jestesmy w mediolanieeeee!!- Spoty Olsztyńskie
to zamow i mi tak jak Ci mowilem!![br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 23:14_________________________________________________yO! a Wy wszyscy gdzie polegliscie, haaaaaallllllooo!!- Petycja - zabójstwo husky
poszlo! jak pucek, jestem zdania ze w Polsce konieczne jest przywrocenie kay smierci dla takich smieci - Strefa Śmiechu