Treść opublikowana przez adrianus
-
Spoty Olsztyńskie
nie, ale marta ma brata, jakies 170cm i 110kg a moje audi juz pisalem, ma przod od biedronki( czytaj: moja niedorozwinieta siostra nie zahamowała przed sciana sklepu i wykurwila w biedronke )[br]Dopisany: 22 Październik 2010, 22:04_________________________________________________fuck, moze by tak jutro u mnie sie zebrac i zapic smutki,co? a w niedziele ticulcem na spot, bo nie licza sie fury tylko ludzie
-
Spoty Olsztyńskie
<lol> a ja wlasnie grzane piwo wypilem, kobieta mi zrobila no, ale btw Karol, cos sprawdziles, konsultowales sie z kims? no bo k**wa, no, boli mnie jakby to moje sie zjebalo
-
Spoty Olsztyńskie
inzynieruje sie [br]Dopisany: 22 Październik 2010, 21:52_________________________________________________audi audi, audi maszyna niezawodne bo niemieckie :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
??!! ja jebie, o co kaman? sprawdziles czy rozrzad nie pierdolnal? bo z mojego doswiadczenia( jak mi sie w r19) zerwal to jechalem 20km/h i tez nagle sie silnik wylaczyl, bez zadnego stuku, puku, zrywu:/ rozumiem, ze furacz dalej nie odpala? i gdzie Ty jestes w suwalkach czy w oln
-
Spoty Olsztyńskie
gooopi jestes, ja Ci radze, Ty lepiej nie kracz halo, Karol, co tam?
-
Spoty Olsztyńskie
jak to kurwde blok pek w ktorym ? miejscu i jak moze blok peknac? [br]Dopisany: 22 Październik 2010, 21:43_________________________________________________wsadz aeb i z banki
-
Spoty Olsztyńskie
ooo, kto tu zaglada, co tam balbina?
-
Spoty Olsztyńskie
integra type-r, mmmm miodzio, fajny furacz i w dosc rzadki na drodze, ale chwalil sie ile to ma do sety? niskie 7s?[br]Dopisany: 22 Październik 2010, 21:38_________________________________________________eeeeeeyyyyyy?????? co jest qwa Karolq?[br]Dopisany: 22 Październik 2010, 21:38_________________________________________________dobra chlopaki, jebac to wszystko,, jebac audi, skoro kazdy z nas ma rozjebane auto to na spot zabiermy sie ticiem:D [br]Dopisany: 22 Październik 2010, 21:39_________________________________________________i wlasnie Michal,opisz co sie stalo z Twoim w koncu? Pawel cos zawyrokowal?
-
Spoty Olsztyńskie
http://mistrzowie.org/
-
Spoty Olsztyńskie
eeee tam, kiedys kupie hyabuze i wloze silnik z napedem na tylna os do tico i bede mial hiper sleepera [br]Dopisany: 22 Październik 2010, 21:33_________________________________________________yo yo yo Karlos
-
Spoty Olsztyńskie
jeden grzyb czy 600 czy 700, jakbym mial 300km w b5 to bym sikal po nogach
-
Ciekawe czy jest takie Audi w Polsce
http://www.wykop.pl/ramka/503039/final-sprawy-z-25-letnim-mercedesem-pani-dagmary/
-
Spoty Olsztyńskie
spamer nr 2 tez juz aktywny [br]Dopisany: 22 Październik 2010, 20:40_________________________________________________fuck, zakochalem sie http://otomoto.pl/audi-s4-tuning-3-0-biturbo-730-km-C15810853.html
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
http://www.youtube.com/user/TVBigos#p/u/0/R9tn-nozpio brak slow, warto rzucic okiem na reszte filmikow ze straza wiejska w roli glownej
-
[INNE] A6 C6 3.0tdi S-Line Quattro, Fela 20'' i LED'y+ fotochrom na przedzie;)
siema, fura bajka, nie ma co sie rozpisywac, widze ze masz w profilu miejsce pobytu brodnica/olsztyn, wiec wpadaj na spota do olsztyna w niedziele!!
-
Spoty Olsztyńskie
no, ale teraz to na spokojnie Cie objade telefonu nie odbierasz, kurde, nie wiedzialem ze dorobiles sie sekretarki;p fura sie nie przejmuj, Pawel ogarnie temat i bedzie git, szczescie ze tego pijaka nie rozjechales, o ktorym napisales, bo wtedy to bys mial zmartwienie. a jesli dalej bedziesz myslal, co sie w audi zesralo, to przypomnij sobie temat naprawy hebli w tico i juz wtedy kazda awaria to lajcik sprajcik, slodkie buleczki a maxym83 nie dygaj, Pawel ogarnie wszystko
-
Spoty Olsztyńskie
opowiadaj co sie stalo
-
Spoty Olsztyńskie
no, ale to trzeba jakas pro model session zrobic
-
[ALL] Audi 80 B2 2-door sedan quattro R32 3.2 VR6 24V turbo projekt !
szacunek
-
Spoty Olsztyńskie
ja pitole zajebiaszcze :good: PS. taktus- pomysl git
-
Spoty Olsztyńskie
to nie merc tylko jakas kia clarens, albo inne korenskie cudo [br]Dopisany: 17 Październik 2010, 19:45_________________________________________________a btw, widzial ktos kiedys b5 avant z przodem od biedronki?? nie? a ja tak :gwizdanie:
-
[ALL] Koszty utrzymania silników 4 cylindrowych a V6...
buszek, ja nie iwem jak auto twojego starego, sam pisales ze sie sypalo strasznie i sporo $ pochlonelo, ale sprawne 2,5tdi za***rdala az milo i nie pali wcale duzo miasto ok.8 trasa miedzy 6,a 8. I tak jezdzilem 2,5tdi, a o wrazenia zapytaj sie kwiatka [br]Dopisany: 15 Październik 2010, 22:41_________________________________________________a jak 1,8t w miescie Tobie max 12l spalilo to Ty dopiero musisz jak emeryt jezdzic
-
[ALL] Koszty utrzymania silników 4 cylindrowych a V6...
nie wierze buszek w spalanie identyczne w 2,5tdi, a 1,8t zejdz w trasie 1,8t do 6l/100km--nierealne spal w 2,5tdi 20l/100km w miescie-tez sie nie da! moc 2,5tdi i 1,8t jest taka sama, osiagi prawie tez, ale spalanie diesla duzo mniejsze
-
Spoty Olsztyńskie
w dzialdowie robia w dobrej cenie i widzialem efekty bede tam w przyszly piatek to moge twoje fele podrzucic a nr do mayhema mialem, ale gdzies mi go wcielo
-
Spoty Olsztyńskie
juz nie raz zaciagalem reczny przy tym, mam dosc, lapa boli