Treść opublikowana przez adrianus
-
Spoty Olsztyńskie
yo chlopy, nie dotarlem bo aaa na nartach wodnych bylem w ostrodzie, mega za***ista sprawa, pierwszy raz smigalem, gdzies po 30 probach udalo mi sie wystartowac i zroilem 3/4 kolka:D a prawko mam i nikomu go nie oddam, ni c**ja lusterka od Karola, ekhmm nie do konca odkupilem bo jeszcze hajs mu za nie wisze, no i nie zamontowalem ich jeszcze,eehh
-
Spoty Olsztyńskie
SIEEEMAAANEEEERRRROOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!! juz jestem, mam nadzieje ze nie plakaiscie za mocno z braku mojego spamu Karlos z tego co wiem to juz w ten weekend ma kawalerskie, mam nadzieje ze mu forma wskoczy, bo zrobilem z nim w piaek po 7piw i 4kielony i zdychalismy jak leszcze:D co do grunwaldu, ja chetnie bym pojechal, ale ni emam z kim, dziewczyna pracuje, a kumple maja to w nosie:/ no i jakos trzeba sie ogarnac zeby w niedziele n spot wpsc aaa Maxym83 jak wpadniesz to juz Ci nie odpuszcze tego CB- mam 24pkt
-
Spoty Olsztyńskie
yo yo yo ekipa!! do 12.07.10 nie bede mial dostepu do neta, takze nie zapomnijcie uwzglednic mnie w glosowaniu "ZA"!! koszulkami! ALBO GRUBO ALBO WCALE
-
Spoty Olsztyńskie
ooo, cale auto w kobietach miala,a na spota z tymi "bagazami" nie wpadnie a Mareczku,bylo dobrze, calkiem grubo,a w formie juz bylem bo to po poludnie pozne bylo, jak sie spi do 12tej to sie wstaje jak mlody Bog nastepnego razu nie mozesz przegapic, bo bez Twoich ukladow w "po prostu" nie mamy jak balowac do rana :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
qwa, ta taxa to mega przegiecie wychodzi na to ze w olsztynie trzeba olac wszystko i zostac taxowkarzem :gwizdanie: spocilismy sie fajnie i milo:D mnie sie podobalo, jak zwykle, to wszystko dzieki Wam chlopaki, buziaki:*
-
Spoty Olsztyńskie
widziales w strefie smiechu: "ala nie wali mu paly, mlody sam wie, normalnie" :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
MC Hammer - U Can't Touch This
-
Spoty Olsztyńskie
dociagnij do 100% i bedzie jedwabiscie
-
Spoty Olsztyńskie
jakby tak Taktus pobyl przez tydzien poczatkujacym to i nastepnym razem zadnego spotu by nie ominal:P wlasnie, co do soboty, to kto sie pisze na 100%: -ja -Załek kto jeszcze ?
-
Spoty Olsztyńskie
co do soboty to ja na 100%
-
Spoty Olsztyńskie
oooooo piwny spot, ale fajnie, nie ma bata, montuje sie
-
Spoty Olsztyńskie
Maciek Maciek sto lat!!
-
Co to za nutka?
nie mam pojecia Marku, ale po tym Twoim opisie, chcialbm obejzec ten teledysk
-
Spoty Olsztyńskie
YO YO YO ciekierap :>
-
Spoty Olsztyńskie
yO! co do spotu, jakbysmy sie ekipa zebrali, to ja jade, ale w 2,3 osoby trochu lipa Załek jestes kozak, nie wiedzialem ze masz syna, no i ze maluchowi piguly zarzucasz :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
yO! patrzcie co mi WCK przyslal patrzcie ludziska i podziwiajcie jaka strzala a baj de łej potrzebuje pilnie kogos z Was chlopaky kto by mi pomogl wymienic przednia szybe w ticulcu, jest ona na uszczelce, nie wklejana, wiec podobno zaden problem,ale nigdy tego nie robilem, a nie chce rozwalic nowej szyby ktora dzis kupilem. plisss :notworthy:
-
Spoty Olsztyńskie
hahaha:p sie rozpisal jak adrian, nowe powiedzenie ja godzine temu wracalem z uczelni,z artyleryjskiej, na armii krajowej na luku mega potok, wszyscy chodnikiem, a ja sobie mysle, co tico nie da rady:D troche za szybko wjechalem, zrobilem fontanne, tico zgaslo, odpalilem po chwili i pyr pyr pyr jak czolgiem przejechalem:D ci co jechali chodnikiem filmiki telefonami mi krecili albo grubo albo wcale ale zaraz wsiadam do audi, musze tak sobie droge obrac, zeby przez kaluze nie jechac,bo pod kraweznik to ni chu chu nie podjade buszek, a co do tego a4 to ja bynajmniej nie mam bladego pojecia co i jak, na plus quattro i dobra cena
-
Spoty Olsztyńskie
nie mam ale chyba sobie zrobie: " c**j w dupe policji drogowej" :decayed:
-
Spoty Olsztyńskie
dobrze taktus gadasz, jesli tylko bedzie jakies stanowisko na 1/16 etatu to moge byc nawet policjantem
-
[B5 AJM] Dylemat.17 cali czy za duże?
wg mnie takie kolo 17cali w a4 jest porownywalne np z kolem 195/50r15 w golfie 3, lub renault19, czyli zupelnie bez szalu, takie jakie powinno byc, kobyla jaka jest a4 potrzebuje minimum 17, ja w ciemno zaryzykowalem, kupilem 19 i zlego slowa nie powiem, poza tym ze juz mi sie troche opatrzyly, przyzwyczailem sie i niesmialo mysle o 20calach za jakis czas:P
-
Spoty Olsztyńskie
(z gory sorry za wulgaryzmy, ale po prostu jestem wkurwiony!!) ja pier**le k**wa mac!! jak ja nie nawidze tych szmaciarzy w niebieskich mundurach, aaaaaawqwwwwwwwwrrrrr k**wa!! dzis rano pojechalem zaplacic ostatnia czesc moich zaleglych mandatow, bylem przekonany ze bedzie tego 500pln,a do zaplaty przyszlo 700pln, bo jakis mandat ze stycznia doszedl, f*ck ale nic to, zaplacilem skonczylem robote i chcialem skoczyc z dziewczyna i psem nad jezioro na spacerek, zapakowalismy sie do tico i na koncu jarockiej przt teczowym lesie kia ceed mnie haltuje, ok zatrzymalem sie, podbija do mnie jakis mlody policjant, grzeczny i uprzejmy, mowi ze kontrola trzezwosci, prosi o dokumenty, daje alkomat, oczywiscie 0.00, ale ten juz sie przyjebal ze mialem dowod rejestracyjny tymczasowy, a nie staly,a juz termin tymczasowego minal i dlaczego jeszcze nie odebralem twardego(powod prosty-zapierdalam caly tydzien w pracy i nie mam kiedy), to mi pener oswiadcza ze go zabiera i sie pyta lajtowo co z szyba przednia, dlaczego peknieta, to mu mowie w miare uczciwie, ze nie bede sciemnial z eprzed chwila kamien uderzyl, tylko ze juz tak z 2 tyg temu to sie stalo i czekalem na wyplate aby ja wymienic, to on na to ze fajnie ze jestem uczciwy, bo kazdy wkreca zawsze ze akurat chwile wczesniej kamien strzelal i rozbijal szyby, mysle sobie, no c**j, i tak szybe mialem wymienic, wymienie i bedzie git, poprosilem go jedynie, aby szybko wypisal potrzebne kwity i smigam dalej, na co on z opoznionym zaplonem, ze jeszcze mi 200pln mandatu wystawi za to ze mam uszkodzona szybe, no sk***ysyn j**any gnoj, jednostrzalowiec mowie ze mandatu nie przyjmuje i c**j, no to sprawa do sadu, zobaczymy co tam moze wskuram, dzwonilem do kolegi, bylego policjanta i mowi, ze za rozbita szybe mozna wstawic od 50 do 200pln. f*ck, no to podbijam do tego mendziarza o moze zlagodzenie tego mandatu to go przyjme, a on na to z bezczelnym usmiechem, ze gdybym powiedzial ze przed chwila pekla mi ta szyba to by mi dal 50zeta, ale ze sie przyznalem ze 2 tygodnie tak jezdze to mi wlepia 200!! no sk***ysyn smiec j**any, jak takiego nie zabic??!! sorry za niewyszukane slownictwo, ale jeszcze mnie nerw trzyma!!
-
Spoty Olsztyńskie
siemanko Grzesiu! na spota nie wpadles, na dzialke ekipy nie zaprosiles hehe spoko loko, ja sie zjaralem na raka, wczoraj o maly wlos nie kupilem subaru justy i ciagle mysle o tym zeby moc w koncu na weekend nad morze skoczyc
-
Spoty Olsztyńskie
jakby pojechac ekipa to ja bym sie pisal, bo w pojedynke 200pln na benze to srednio mi sie chce wydawac
-
[ALL B6] Felgi 18 od mercedesa. Opinie?
podzielam zdanie kolegow, felga jako felga piekna, na okularniku c-klasie wyglada bardzo ladnie, a jak na audiku to sie musisz przekonac, ja bym je bral:)
-
[INNE] [100 C4] Kolor felg
taki wzor felg w tym kolorze totalnie odpada jakbys mial w tym aucie w ch** km i dobra glebe, to taki czarny rzeznik z pomarancza bylby kox, ale przy serii to wies tanczy i spiewa niestety. zostaw srebrne, lub jak juz chcesz to walnij na czarno i bedzie git