Treść opublikowana przez adrianus
-
[ALL B5] a4 b5 avant pojemnosc auta, a rozmiary motocykla??
mini bike 50ccm dasz rade spokojnie a tak na serio to nawet zwykly skuter nie wejdzie
-
Spoty Olsztyńskie
wlasnie wciagnalem nosem jakas astre gsi hihihi
-
Spoty Olsztyńskie
wrocilem do domu i tak: po drodze kratki nigdzie nie znalazlem, pod blokiem tez nie ma, trzeba bedzie znowu kupic w auto-landzie, ale najgorsze jest to ze wrocilem do domu i co? i nie ma obiadu
-
[ALL] Różnice techniczne AEB i AJL
dlaczego uwazasz ze malo realne? przegladajac forum widzialem sporo seryjnych aeb po chipie i wartosci oscylowaly w granicach 190km. gosciu z agmatunning tez mowi ze na seryjnych podzespolach robi lekko 190km. w moim silniku nie bylo nic podkrecane,a na hamowni wyszlo 160,1km wiec mysle ze samym programem te 190km osiagne. co do granicy +200 wtedy juz bym wlasnie chcial myslec o turbo k04, sztywnym dolocie, srodkowym coolerze, wywaleniu kata[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 11:23_________________________________________________ok znalazlem roznice w turbo aeb k03 nr 53039700005, a ajl k03 53039700052 pytanie za 100pkt czy mozna jakos upgreadowac ta slabsza na mocniejsza
-
[ALL] Różnice techniczne AEB i AJL
chcialbym wiedziec jakie istotne zmiany sa w glowicy w ajl'u w stosunku do aeb, czym dokladnie sie rozni turbina, jakie zmiany w elektronice, czy tylko inaczej wystrojony program jest, czy cos glebiej? pytam bo zastanawiam sie nad zrobieniem chipa z agmatunning na 190km w aeb, a wiem ze ajl'a oni na 225km kreca i chcialbym wiedziec jakie sa te roznice bo nie wykluczam podrasowania aeb pod ajl'a tak zeby osignac wynik po chipie +200km
-
[ALL] Różnice techniczne AEB i AJL
wpisywalem "aeb a ajl, aeb/ajl " i sporo innych kombinacji i ten temat mi sie nie wyswietlil :/ generalnie zadnych waznych informacji z niego nie ma, tyle ze inne turbo, glowica i elektronika, ale dokladnie nic nie opisane
-
[ALL] Różnice techniczne AEB i AJL
a ja sie do pytania kolegi wofka przylaczam, bo tez chcialbym wiedziec Buba-co do szukajki i sposobu jej dzialania to nie bede sie rozpisywal, ale skoros taki madry to poswiec chwile i wklej jakies linki odnoszace sie do tematu, a jak nie to daj sobie Panie spokoj z wypisywaniem postow typu "bylo juz, uzyj szukaj" itd itp pokoj!
-
Spoty Olsztyńskie
yO! yO! zaleczeq![br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 00:05_________________________________________________co tak wczesnie ze starowki?
-
Spoty Olsztyńskie
okejo koledzy to wszystko wiem:) poki co wymienie plecionke,a jak znajde jakas pseudopuszkekat to wstawie
-
Spoty Olsztyńskie
yO! Panowie i Panie, niech mi ktos powie, zanim napisze w technicznym i mnie moderator zj**ie za nie uzywanie szukajki itd itd blablabla:) moja rozkminka dotyczy kata? wywalic, czy zostawic? chcialem zeby mi dzis mechanik pospawal rurke za katem bo ma dziurke i pierdzi, ale powiedzial tez ze do wymiany jest ta elastyczna plecionka, ktora wchodzi w kata i mam zagwozdke, co teraz zrobic, usunac kata i plecionke i zrobic tam zwykla sztywna rure z kolankiem, czy jak? nie smiac sie, tylko radzic co i jak
-
RS4 B5 Dyno Day
pozazdroscic!! jak najdluzszej zabawy zycze!
-
Spoty Olsztyńskie
yO yO yO! brawo Kwiatko hehe wlasnie wrocilem z Jeleśni k.Żywca, jeeeeeny co tam sie dzieje na podbeskidziu/ślunsku masakroza tyle przebudow drog ze szok i tak jak u nas be'piuntek jest multum to tam wszedzie a4 b6 widywalem, zatrzesienie
-
[B5 ADR] Lampy przednie
znajdzie mi ktos zdjecia/aukcje z lampami takimi jak poliftowe zespolone ale z czarnym srodkiem? mam chrapke na takie + ksenon
-
Spoty Olsztyńskie
aaaa :polew: juz z pol roku jak nie lepiej taki podpis mam
-
Spoty Olsztyńskie
nie kumam
-
Spoty Olsztyńskie
a ktorys z panow mi powie co moglbym sprawdzic i jak, aby turbo ladowalo mocniej od dolu? o co mi chodzi, jak podlaczalem wskaznik od arka87 to mialem za male doladowanie na niskich obrotach,a wieksze niz on w na wysokich, jak to wyregulowac? any idee? i znacie kogos co ma 1,8t po chipie z agmy? jak to sie sprawdza? bo w sumie 800pln do maja by sie skrecilo:)
-
Spoty Olsztyńskie
ja!! zobaczymy czy przez rok cos wzroslo czy raczej zmalalo stado generalnie to cos od dolu mi slabo ciagnie, jakby turbina gorzej ladowala, wie ktos o co kaman, bo ja zielony jestem?;/ ale w niedziele z qmplem i stoperem w reku testowalem 0-100km/h i pomiar wychodzil od 8,2s do 8,9
-
Pro -ekologicznie
Żywiec Zdrój S.A. ma teraz ,tak jak w zeszlym roku kampanie sadzimy milion drzew! http://www.mojesilnedrzewo.pl/?gclid=CK7ixr-DqqACFckWzAodXEdNZQ
-
Chciałbym otworzyć jakiś interesik, poradźcie coś..
ciezka bania z tym ruszeniem, zeby dostac dofinansowanie z urzedu pracy(do 18tys zlotych) musisz byc zarejestrowany jako osoba bezrobotna, nie mozesz odmowic urzedowi pracy jak cie wysla gdzies na jakas robote( idziesz wtedy i po prostu dogadujesz sie z "pracodawca" ze sie nie nadajesz) poza tym musisz przedstawic szczegolowy biznesplan z wyliczeniem wszystkich kosztow, dobrze zebys mial tez jakis wklad wlasny i staral sie o takie dofinansowanie na poczatku roku, ja chcialem je ogarnac w pazdzierniku i mi powiedziano ze juz cala pule na rok 2009 rozdysponowano. z handlem ciezko, sam o tym ciagle mysle, a pracuje jako przedstawiciel w spozywce i jesli chodzi o spozywke to maly sklep nie ma racji bytu, jedynie monopolowy w jakims za***istym punkcie. co do odziezy to gdyby juz cos to walilbym tylko albo we franszyze jakiejs znanej marki, albo uderzyl z dobra!!!! najlepiej markowa, uzywana odzieza z zachodu sam rozkminiam teraz opcje kupienia kilku bujakow(automatow do zabawy dla dzieci, gdzie sie wrzuca 2 zeta, gra muzyczka, lampki sie pala i np konik sie giba) . jakby ktos mial jakies info na taki temat to bede wdzieczny
-
Spoty Olsztyńskie
siema jak tam?? widze, ze spoko to dobrze:]
-
Strefa Śmiechu
http://www.wykop.pl/link/308268/niesamowity-wynalazek-ktory-moze-zastapic-laptopy klaudiusz i gulczas powinni sie jeszcze wiele nauczyc
-
Spoty Olsztyńskie
konsultantka ds. samotych wyjazdow to Twoja konsultantka niech sie konsultuje z moja,a Ty wpadaj do Kaletki
-
Spoty Olsztyńskie
hahaha "strzal z czapki" aaaaaa hahahha
-
Spoty Olsztyńskie
- Spoty Olsztyńskie
a ja wiem co taktuś na Panasa robi :gwizdanie: - Spoty Olsztyńskie