Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chriss

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chriss

  1. dokładnie bo to jest częstą przyczyną niedomagania centralnego i oświetlenia wnętrza
  2. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jeżeli chodzi o forum to narazie jest wielki kocioł ale poczekajmy jeszcze pare dni i zobaczymy ........ stare było takie jakieś bardziej intuicyjne a tutaj jest dużo pierdoł z których zkozysta może pare % uzykowników
  3. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    mnie też ale cóż trzeba jakoś z tym żyć
  4. może wraz ze zbliżającą sie wiosna ceny się ustabilizują
  5. chriss odpowiedział(a) na august temat w Audi A4 B5
    tylko z tego co widze nie do każdego licznika podejdzie
  6. dobre dobre
  7. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    to teraz co niektórzy podreperują sobie konto
  8. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  9. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    pożyjemy zobaczymy
  10. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja ******** ale kiszka
  11. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  12. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Klysek jak już kupować to A8
  13. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no pięknie Kłysiu ale ty przystojny jesteś w tych szkiełkach
  14. a nie mówiłem że wyglądają nie ciekawie :gwizdanie: więc szkoda $$$$ na jakiś badziew
  15. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nie no zgadza sie nie ma co sie spieszyc też około roku szukałem aż znalazłem najbardziej zbliżony do tego czego szukałem więc kolego Klysiu nie śpiesz się z tym zakupem ale jeżeli audi to tylko w Q a jeżeli B5 to po lift najlepiej koniec prod. mój następny też będzie z Q [br]Dopisany: 18 Luty 2012, 20:08_________________________________________________Frugodh ile bierzesz za takie malowanko ???
  16. chriss odpowiedział(a) na august temat w Audi A4 B5
    Czekam na efekt końcowy mam 1/2 i z chęcią dołożył bym coś podobnego w niewykorzystaną połówkę
  17. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Tłusty czwartek dzisiaj
  18. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no co ty ........... ale będziesz żył
  19. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dokładnie [br]Dopisany: 15 Luty 2012, 23:11_________________________________________________Sebek widziałeś chłopaki dają rade http://www.dailymotion.com/video/xooz5w_arrinera-teaser_auto?start=306#from=embediframe a tak na marginesie ciekawy jestem czy wejdzie do produkcji seryjnej ta Arrinera
  20. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    [br]Dopisany: 15 Luty 2012, 22:12_________________________________________________http://www.mototok.pl/Audi-RS4-ponownie-tylko-jako-kombi-a1544
  21. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    coś na poprawę humoru Podchodzi facet do baru zamawia dwie setki, wypija... Na to barman: - Widzę, że nie jest dobrze. Mów pan co się stało to panu ulży. - Nie.... nie ważne... - No wyrzuć pan to z siebie to będzie lepiej. Po chwili zastanowienia facet zaczyna mówić: - Wie pan, poznałem fajną d*pę, wszystko za***iście, poszliśmy do jej domu, zaczynamy się pukać, a tu mąż wraca bo zapomniał laptopa. Ona każe mi się schować na balkonie, więc ja wyszedłem na balkon i zacząłem zwisać na rękach jak ten idiota. - Oooo to musiał pan się wk***ić! - Nie. Nie to mnie wk***iło! Po chwili słyszę... a ona puka się z NIM! - Oooooo to musiał pan się ostro wk***ić! - Nie. Nie to mnie wk***iło! Po chwili przez okno wylatuje zużyty kondom i ląduje na mojej głowie. - Uuuu to musiało ostro pana wk***ić!! - Nie. Nie to mnie wk***iło!! Po chwili koleś wychodzi na balkon i leje mi prosto na głowę! - O kur... to musiał pan się maksymalnie wk***ić!!!! - Nie. Nie to mnie wk***iło! Barman patrzy zdezorientowany... - To co pana tak wk***iło? - Wie pan co mnie wk***iło? To, że dopiero po tym wszystkim spojrzałem w dół i zorientowałem się, że mam metr do gruntu!
  22. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    faje były te czasy nie to co teraz .......
  23. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    pamiętam jak kolega miał skode 100 w latach 90 jeździliśmy ją po zabawach i trza było w bagażniku (bagażnik z przodu) wozić ze dwa worki ziemniaków nawet latem bo powyżej jakiejś prędkości przód podrywało i nie było sterowania :polew:
  24. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :> wreszcie się doczekałem śniegu bo co to za zima bez śniegu ale drogowców jak zwykle zaskoczyło :polew:
  25. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    za***iste.... :polew: :polew: "a co to mi się stało...." o f*ck co za :wallbash: i teraz jakąc ulicą zastanawiasz się czy babcia jadąca obok ciebie nie pomyli pedałów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.