Treść opublikowana przez chriss
-
[B5 AEB] Centralny zamek padł, nie mogę dostać się do...
dokładnie bo to jest częstą przyczyną niedomagania centralnego i oświetlenia wnętrza
-
Spociki Łódzkie
jeżeli chodzi o forum to narazie jest wielki kocioł ale poczekajmy jeszcze pare dni i zobaczymy ........ stare było takie jakieś bardziej intuicyjne a tutaj jest dużo pierdoł z których zkozysta może pare % uzykowników
-
Spociki Łódzkie
mnie też ale cóż trzeba jakoś z tym żyć
-
Ceny paliwa marzec 2026
może wraz ze zbliżającą sie wiosna ceny się ustabilizują
-
[ALL B5] Audi custom FIS
tylko z tego co widze nie do każdego licznika podejdzie
-
Legalna ściema szyb xD
dobre dobre
-
Spociki Łódzkie
to teraz co niektórzy podreperują sobie konto
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
pożyjemy zobaczymy- Spociki Łódzkie
ja ******** ale kiszka- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Klysek jak już kupować to A8- Spociki Łódzkie
no pięknie Kłysiu ale ty przystojny jesteś w tych szkiełkach- [ALL B5] Czy mocowanie wkładów lusterek w przedlifcie i polifcie są takie same??
a nie mówiłem że wyglądają nie ciekawie :gwizdanie: więc szkoda $$$$ na jakiś badziew- Spociki Łódzkie
nie no zgadza sie nie ma co sie spieszyc też około roku szukałem aż znalazłem najbardziej zbliżony do tego czego szukałem więc kolego Klysiu nie śpiesz się z tym zakupem ale jeżeli audi to tylko w Q a jeżeli B5 to po lift najlepiej koniec prod. mój następny też będzie z Q [br]Dopisany: 18 Luty 2012, 20:08_________________________________________________Frugodh ile bierzesz za takie malowanko ???- [ALL B5] Audi custom FIS
Czekam na efekt końcowy mam 1/2 i z chęcią dołożył bym coś podobnego w niewykorzystaną połówkę- Spociki Łódzkie
Tłusty czwartek dzisiaj- Spociki Łódzkie
no co ty ........... ale będziesz żył- Spociki Łódzkie
dokładnie [br]Dopisany: 15 Luty 2012, 23:11_________________________________________________Sebek widziałeś chłopaki dają rade http://www.dailymotion.com/video/xooz5w_arrinera-teaser_auto?start=306#from=embediframe a tak na marginesie ciekawy jestem czy wejdzie do produkcji seryjnej ta Arrinera- Spociki Łódzkie
[br]Dopisany: 15 Luty 2012, 22:12_________________________________________________http://www.mototok.pl/Audi-RS4-ponownie-tylko-jako-kombi-a1544- Spociki Łódzkie
coś na poprawę humoru Podchodzi facet do baru zamawia dwie setki, wypija... Na to barman: - Widzę, że nie jest dobrze. Mów pan co się stało to panu ulży. - Nie.... nie ważne... - No wyrzuć pan to z siebie to będzie lepiej. Po chwili zastanowienia facet zaczyna mówić: - Wie pan, poznałem fajną d*pę, wszystko za***iście, poszliśmy do jej domu, zaczynamy się pukać, a tu mąż wraca bo zapomniał laptopa. Ona każe mi się schować na balkonie, więc ja wyszedłem na balkon i zacząłem zwisać na rękach jak ten idiota. - Oooo to musiał pan się wk***ić! - Nie. Nie to mnie wk***iło! Po chwili słyszę... a ona puka się z NIM! - Oooooo to musiał pan się ostro wk***ić! - Nie. Nie to mnie wk***iło! Po chwili przez okno wylatuje zużyty kondom i ląduje na mojej głowie. - Uuuu to musiało ostro pana wk***ić!! - Nie. Nie to mnie wk***iło!! Po chwili koleś wychodzi na balkon i leje mi prosto na głowę! - O kur... to musiał pan się maksymalnie wk***ić!!!! - Nie. Nie to mnie wk***iło! Barman patrzy zdezorientowany... - To co pana tak wk***iło? - Wie pan co mnie wk***iło? To, że dopiero po tym wszystkim spojrzałem w dół i zorientowałem się, że mam metr do gruntu!- Spociki Łódzkie
faje były te czasy nie to co teraz .......- Spociki Łódzkie
pamiętam jak kolega miał skode 100 w latach 90 jeździliśmy ją po zabawach i trza było w bagażniku (bagażnik z przodu) wozić ze dwa worki ziemniaków nawet latem bo powyżej jakiejś prędkości przód podrywało i nie było sterowania :polew:- Spociki Łódzkie
:> wreszcie się doczekałem śniegu bo co to za zima bez śniegu ale drogowców jak zwykle zaskoczyło :polew:- Spociki Łódzkie
za***iste.... :polew: :polew: "a co to mi się stało...." o f*ck co za :wallbash: i teraz jakąc ulicą zastanawiasz się czy babcia jadąca obok ciebie nie pomyli pedałów - Spociki Łódzkie