Treść opublikowana przez Tony
-
sprzedam Audi A4 B8 s-line ,licytacja od złotówki
Super pomysł. Też kiedyś rysowałem trochę - muszę spróbować znowu :>
-
Która ładowarka samochodowa NOKII jest (o ile wogóle któraś jest) oryginalna
Jak kupowałem kiedyś w salonie Nokii futerał to był zapakowany w takie pudełko jak ta ładowarka z linku nr 2. Więc obstawiam, że to oryginał. Jednocześnie nie wykluczam oryginalności pierwszego - nie znam się
-
Nówka fura Ojca dajrektora...
Wstyd, hańba i nie wiem co jeszcze. Sprzedaję Audi Nie ma to jak ascetyczne życie duchownych... Mam nadzieję, że kiedyś coś znajdą na tego gnoja i zamkną go na wieki wieków Amen
-
Audi A4 w Wikipedia
Bo to jest akurat stopka, która informuje o tym, że poniższy artykuł dotyczy prototypu, a ten Maybach Exelero to po prostu takie logo Najsłynniejszy prototyp świata :>
-
Samsung E900
Wszystkie nowe telefony to straszna padaka. Ja używam najlepszego telefonu w historii - Nokia 6310i - nigdy nic się z nim nie działo. Jeśli kiedykolwiek coś mu się przytrafi w co wątpie, to i tak pozostanę przy tym modelu :>
-
Jakim programem przerobię divx lub xvid na dvd
WinAvi Video Converter - tym konwertowałem filmy na prezentację maturalną :>
-
[b5 1.9 TDi AFN] Asia na 18" RS6 - potrebna porada:D
60 litrów chyba.
-
[B5 AFF] Moja A4
Daj sobie spokój. Bardzo fajnie wygląda granatowe wykończenie w Audi - odskocznia od tej szarugi jaka panuje w 95% pozostałych Mi się bardzo podoba - drewienko też Co do samego wozu - jest śliczny. Mój ideał jeśli chodzi o B5 (srebrny sedan po II lifcie... Cudo)
-
[b5 1.9 TDi AFN] Asia na 18" RS6 - potrebna porada:D
Ja jestem z Konina. Po sąsiedzku :> Sorry za OT
-
[b5 1.9 TDi AFN] Asia na 18" RS6 - potrebna porada:D
Witam kolegę z Turku tak w ogóle :> piękna. Po zmianach będzie miód malina
-
nasze hobby / co lubimy
Mam jedną pasję, która jest chyba większa nawet od Mianowicie: Jestem gitarzystą :gwizdanie: Właśnie temu poświęcam najwięcej czasu
-
[B5 AFN] cudak na serwisie
Nie wiedziałem, że w Polsce kogoś na to stać
-
[B6 AWX] Moje Autko A4 - 1.9 TDI AVANT
Super zdjęcie Co do autka - mało widać. Daj wiecej fot A, już są nowe - było tylko jedno jak pisałem posta. Super fura :>
-
sprzedaż auta w 3 miesiące po zakupie
Poczekaj drugie 3 miesiące
-
[B5 AFB] Niedobór mocy - jakby nie dostawał paliwa...
Witam. Mam następujący problem z A4 2,5 V6 TDi. Powyżej 2k obrotów samochód zachowuje się tak jakby nie dostawał paliwa. Wymieniłem przepływomierz i nie ma żadnej poprawy. Samochód raz odpala normalnie, raz bardzo ciężko. Po podłączeniu do komputera u kilku mechaników, nie wykazuje żadnych błędów. Może być to spowodowane uszkodzeniem pompy paliwa w zbiorniku albo zaworkiem zwrotnym przy pompie? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.
-
Moja srebrna A4, po kilku drobnych zmianach....
Ja będę zakładał na dniach kierownicę od nowszego modelu (czteroramienną). Oczywiście sam nie mam zielonego pojęcia o co tam chodzi, wiem tylko, że otwór w starszej kierownicy jest większy niż ten w nowej (albo na odwrót ). Jak już będzie po robocie to dowiem się co tam dokładnie trzeba było zrobić i napiszę. Co do wymiany lamp na zespolone, to gdzieś był temat, gdzie krok po kroku było wytłumaczone jak to zrobić. Jak znajdę to też wrzucę. O, tu jest: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,15032.0.html
-
Moja srebrna A4, po kilku drobnych zmianach....
To cięcie błotników to banalna sprawa. Zdaje się, że wystarczy tylko mocowania od starych kierunkowskazów wywalić i po kłopocie. Kierownica to samo - dobry tokarz Ci tak kiere przerobi, że będzie pasować.
-
[B5 AVV] Moja audi a4(zabka)
Gdzie tak tanio szyją ? Może jednokolorowa (chcę całą czarną) będzie jeszcze tańsza? Ja się orientowałem jeszcze jak miałem VW Polo z 2002 w JAVA Car Design, ale tam sobie życzyli 4k
-
[B5 AEB] 1.8T Avant '97
Na tył to ładniejsze od Twoich obecnych będą tylko cleary po II lifcie Na przód oczywiście oryginalne soczewki VALEO i będzie piknie.
-
F1 Wyniki Roberta K
No i że Heidfeld był wyżej
-
jakiego wyposażenia brakuje nam w naszych A4???
Beżowej skóry i ciemnego drzewa A tak z bardziej przydatnych rzeczy to FIS by się przydał No i ksenonkami też bym nie pogardził.
-
(b5 ACK) Moja a4 po malych zmianach
:drool: Piękna B5... Kolor skóry + ciemne drewno... ehhh... marzenie. Jest super, nic nie zmieniaj. Może lampki na przód ori Valeo, ale nie są konieczne, bo i bez tego fura wygląda przekozacko. Gratuluję pięknej !!
-
AKCJA! AKCJA! AKCJA!
Pomysł jak najbardziej godny uszanowania i w pełni to popieram, ale niestety nie wierzę żeby na większą skalę coś z tego wyszło Takie akcje raczej nie zmienią mentalności polskich kierowców, ale trzeba próbować Powodzenia!
-
[B5 AFN] Audi A4 Sedan 1.9 Tdi 110km - moja audiola :)
A tam w garażu to czyja ta piękna 300M ? :gwizdanie: Bardzo ładna Jak kiedyś nie lubiłem niebieskiego środka, tak teraz mi się podoba. Po zmianach będzie jeszcze lepiej
-
RATUNKU !!! Chcą mnie wziąć do wojska ...
Podobno od przyszłego roku ma już być armia zawodowa - kolejny mit czy może w końcu tak będzie?