Treść opublikowana przez Tony
-
Wybory 2007
Ja jestem zawiedziony małym poparciem dla LiD-u Liczyłem na ok. 20%
-
[B5 ABC] [B5 2,6 V6] moja niunia - :audi:
Też poluję na ori Valeo zespolone, niestety bez powodzenia
-
[B5 ABC] [Piotrek(BoLeK)] Audi A4 2.6 V6
Piękne drewno... Ja też takie chcę ;(
-
[B5 2.8 Q] 18" a la RS
No lepszy na pewno, bo więcej się zapakuję, ale niestety jak wiadomo brzydszy (bez urazy dla avantowców) :> No chyba, że w budzie B6 czy B7 To tak tytułem offtopa - wracając do tematu: piękny wóz. Felgi są kozackie, a takie nakładki na lusterka też planuję do siebie wstawić
-
1.9 Di -> Ostrołęka
15k za tak wypasione 1998 ? :polew: Za tyle ciężko znaleźć zdrowe 1,9TDi z 1994r.
-
[B5 ABC] Moje A4
To są oryginały, nie? Też takie chcę ;(
-
1.9 Di -> Ostrołęka
Piękna jest. Zwłaszcza środek. Kolor też bardzo przyjemny - te nakładki na lusterkach fajnie się komponują. Zdjąłbym tylko te listewki chromowane ze zderzaka i dołożył lampy przednie - Angel Eyes albo ori Valeo - co kto lubi
-
[B5 ADR] Jak zdjąć te cholerne listwy ozdobne?? :/
Witam. O ile sprawa z bocznymi jest prosta, o tyle ta długa nad kokpitem i krótsza z lewej strony doprowadzają mnie do szału ;P Chcę się z kolegą Keżorem zamienić na listwy i nie mam pojęcia jak to zdemontować - gdzie tam są śrubki, ile ich jest, ani tym bardziej jak się do nich dostać... Domyślam się, że będzie trzeba sporo elementów odkręcać :/ Przydałaby się ilustrowana instrukcja how-to Pozdrawiam.
-
[B5 ADR 1,8]Witam oto moje cudo
No całkiem ładne te kółka ma tata w swoim Tak pozatym to A4, takie jak lubię - srebrny sedanik Standardowe mody: Na przód soczewki Valeo, kierunki w błotnikach białe, może jeszcze grill po lifcie i będzie fajnie
-
kto lepszy na autostradzie ?
- [ALL LPG] Co sadzicie o plotkach na temat cen gazu w przyszlym roku?
Wypluj te słowa :bicz3: :>- Nasz klubowiczka OSETTI zmieniła stan cywilny - złóż życzenia :)
Również przyłączam się do życzeń - gratuluję i wszystkiego najlepszego!- Nowicjusz - wątek powitalny
Hej- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie- S4 [b5] i gaz - ma ktos?
To jakiś żart, tak? Jeśli tak to wcale nie śmieszny- Doklształt
Już usunąłem A4 z tej listy- TVN Turbo chce Wasze auta! Program "Na każdą kieszeń".
Po tym co jedna babka wyprawiała z BMW 3 w nowym odcinku "Jazdy próbnej" nie wiem czy zdecydowałbym się dać im mój wóz- [B5 AFN] avant by Damien ]:-> skóra, 17''s-line, xenon
Keżor, ja chcę te Twoje listwy nadal, tylko dalej nie wiem jak się to dziadostwo demontuje... :/- [B5 ABC] Wysokie spalanie??
Mi to spalanie nie wydaje się zbyt wysokie jak na ten motor- [B5 AFN] Jakie felgi na zimę pod opony 195x65 R15
Mi tam się zawsze te podobały: http://www.allegro.pl/item246605312_alufelgi_15cali_5x112_audi_a4_a6_vw.html- [B5 AFB] kontrolki od ABS
Miałem to samo - wymieniłem czujnik i jest OK. Koszt w ASO czujnika: 500zł :>- [ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Miałem zalane do pełna. Dzisiaj na liczniku stuknęło równo 300km, wskazówka paliwa dokładnie w połowie. Bak w A4 mieści bodajże 60l, więc spalił mi 30... Wychodzi 10l - poruszałem się tylko i wyłącznie po mieście. Chyba nieźle? Edit: Kapcie 235, fele 17"- RACING 16''
Sam wzór nie najgorszy, ale nie wiem czy ładnie w A4 będą wyglądać... Pozatym o ten jeden cal za małe- [ A4 B5 1.8 1997r ] Jak wam odbiera radio ?? Proszę o pomoc !!!
U mnie kiedyś radio nie chciało grać na postoju... Tak jak u Ciebie strasznie szumiało. Nie wiem o co chodziło, bo jakiś czas temu samo się naprawiło- Historia naszych nicków
Mój nick to wynik uwielbienia dla dwóch filmowych postaci: - Tony Montana - Tony Soprano - [ALL LPG] Co sadzicie o plotkach na temat cen gazu w przyszlym roku?