Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tony

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tony

  1. Tony odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Ja jestem zawiedziony małym poparciem dla LiD-u Liczyłem na ok. 20%
  2. Też poluję na ori Valeo zespolone, niestety bez powodzenia
  3. Piękne drewno... Ja też takie chcę ;(
  4. Tony odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    No lepszy na pewno, bo więcej się zapakuję, ale niestety jak wiadomo brzydszy (bez urazy dla avantowców) :> No chyba, że w budzie B6 czy B7 To tak tytułem offtopa - wracając do tematu: piękny wóz. Felgi są kozackie, a takie nakładki na lusterka też planuję do siebie wstawić
  5. 15k za tak wypasione 1998 ? :polew: Za tyle ciężko znaleźć zdrowe 1,9TDi z 1994r.
  6. Tony odpowiedział(a) na szoszo temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    To są oryginały, nie? Też takie chcę ;(
  7. Piękna jest. Zwłaszcza środek. Kolor też bardzo przyjemny - te nakładki na lusterkach fajnie się komponują. Zdjąłbym tylko te listewki chromowane ze zderzaka i dołożył lampy przednie - Angel Eyes albo ori Valeo - co kto lubi
  8. Witam. O ile sprawa z bocznymi jest prosta, o tyle ta długa nad kokpitem i krótsza z lewej strony doprowadzają mnie do szału ;P Chcę się z kolegą Keżorem zamienić na listwy i nie mam pojęcia jak to zdemontować - gdzie tam są śrubki, ile ich jest, ani tym bardziej jak się do nich dostać... Domyślam się, że będzie trzeba sporo elementów odkręcać :/ Przydałaby się ilustrowana instrukcja how-to Pozdrawiam.
  9. No całkiem ładne te kółka ma tata w swoim Tak pozatym to A4, takie jak lubię - srebrny sedanik Standardowe mody: Na przód soczewki Valeo, kierunki w błotnikach białe, może jeszcze grill po lifcie i będzie fajnie
  10. Również przyłączam się do życzeń - gratuluję i wszystkiego najlepszego!
  11. Witam serdecznie
  12. To jakiś żart, tak? Jeśli tak to wcale nie śmieszny
  13. Tony odpowiedział(a) na malik temat w Lifestyle i Hydepark
    Już usunąłem A4 z tej listy
  14. Po tym co jedna babka wyprawiała z BMW 3 w nowym odcinku "Jazdy próbnej" nie wiem czy zdecydowałbym się dać im mój wóz
  15. Keżor, ja chcę te Twoje listwy nadal, tylko dalej nie wiem jak się to dziadostwo demontuje... :/
  16. Tony odpowiedział(a) na Darek V6 temat w Audi A4 B5
    Mi to spalanie nie wydaje się zbyt wysokie jak na ten motor
  17. Mi tam się zawsze te podobały: http://www.allegro.pl/item246605312_alufelgi_15cali_5x112_audi_a4_a6_vw.html
  18. Tony odpowiedział(a) na gregor33 temat w Audi A4 B5
    Miałem to samo - wymieniłem czujnik i jest OK. Koszt w ASO czujnika: 500zł :>
  19. Miałem zalane do pełna. Dzisiaj na liczniku stuknęło równo 300km, wskazówka paliwa dokładnie w połowie. Bak w A4 mieści bodajże 60l, więc spalił mi 30... Wychodzi 10l - poruszałem się tylko i wyłącznie po mieście. Chyba nieźle? Edit: Kapcie 235, fele 17"
  20. Sam wzór nie najgorszy, ale nie wiem czy ładnie w A4 będą wyglądać... Pozatym o ten jeden cal za małe
  21. U mnie kiedyś radio nie chciało grać na postoju... Tak jak u Ciebie strasznie szumiało. Nie wiem o co chodziło, bo jakiś czas temu samo się naprawiło
  22. Mój nick to wynik uwielbienia dla dwóch filmowych postaci: - Tony Montana - Tony Soprano

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.