Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tony

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tony

  1. Super pomysł. Też kiedyś rysowałem trochę - muszę spróbować znowu :>
  2. Jak kupowałem kiedyś w salonie Nokii futerał to był zapakowany w takie pudełko jak ta ładowarka z linku nr 2. Więc obstawiam, że to oryginał. Jednocześnie nie wykluczam oryginalności pierwszego - nie znam się
  3. Wstyd, hańba i nie wiem co jeszcze. Sprzedaję Audi Nie ma to jak ascetyczne życie duchownych... Mam nadzieję, że kiedyś coś znajdą na tego gnoja i zamkną go na wieki wieków Amen
  4. Bo to jest akurat stopka, która informuje o tym, że poniższy artykuł dotyczy prototypu, a ten Maybach Exelero to po prostu takie logo Najsłynniejszy prototyp świata :>
  5. Tony odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Wszystkie nowe telefony to straszna padaka. Ja używam najlepszego telefonu w historii - Nokia 6310i - nigdy nic się z nim nie działo. Jeśli kiedykolwiek coś mu się przytrafi w co wątpie, to i tak pozostanę przy tym modelu :>
  6. WinAvi Video Converter - tym konwertowałem filmy na prezentację maturalną :>
  7. Tony odpowiedział(a) na bchr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Daj sobie spokój. Bardzo fajnie wygląda granatowe wykończenie w Audi - odskocznia od tej szarugi jaka panuje w 95% pozostałych Mi się bardzo podoba - drewienko też Co do samego wozu - jest śliczny. Mój ideał jeśli chodzi o B5 (srebrny sedan po II lifcie... Cudo)
  8. Ja jestem z Konina. Po sąsiedzku :> Sorry za OT
  9. Witam kolegę z Turku tak w ogóle :> piękna. Po zmianach będzie miód malina
  10. Mam jedną pasję, która jest chyba większa nawet od Mianowicie: Jestem gitarzystą :gwizdanie: Właśnie temu poświęcam najwięcej czasu
  11. Nie wiedziałem, że w Polsce kogoś na to stać
  12. Super zdjęcie Co do autka - mało widać. Daj wiecej fot A, już są nowe - było tylko jedno jak pisałem posta. Super fura :>
  13. Poczekaj drugie 3 miesiące
  14. Witam. Mam następujący problem z A4 2,5 V6 TDi. Powyżej 2k obrotów samochód zachowuje się tak jakby nie dostawał paliwa. Wymieniłem przepływomierz i nie ma żadnej poprawy. Samochód raz odpala normalnie, raz bardzo ciężko. Po podłączeniu do komputera u kilku mechaników, nie wykazuje żadnych błędów. Może być to spowodowane uszkodzeniem pompy paliwa w zbiorniku albo zaworkiem zwrotnym przy pompie? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.
  15. Ja będę zakładał na dniach kierownicę od nowszego modelu (czteroramienną). Oczywiście sam nie mam zielonego pojęcia o co tam chodzi, wiem tylko, że otwór w starszej kierownicy jest większy niż ten w nowej (albo na odwrót ). Jak już będzie po robocie to dowiem się co tam dokładnie trzeba było zrobić i napiszę. Co do wymiany lamp na zespolone, to gdzieś był temat, gdzie krok po kroku było wytłumaczone jak to zrobić. Jak znajdę to też wrzucę. O, tu jest: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,15032.0.html
  16. To cięcie błotników to banalna sprawa. Zdaje się, że wystarczy tylko mocowania od starych kierunkowskazów wywalić i po kłopocie. Kierownica to samo - dobry tokarz Ci tak kiere przerobi, że będzie pasować.
  17. Gdzie tak tanio szyją ? Może jednokolorowa (chcę całą czarną) będzie jeszcze tańsza? Ja się orientowałem jeszcze jak miałem VW Polo z 2002 w JAVA Car Design, ale tam sobie życzyli 4k
  18. Na tył to ładniejsze od Twoich obecnych będą tylko cleary po II lifcie Na przód oczywiście oryginalne soczewki VALEO i będzie piknie.
  19. Tony odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    No i że Heidfeld był wyżej
  20. Beżowej skóry i ciemnego drzewa A tak z bardziej przydatnych rzeczy to FIS by się przydał No i ksenonkami też bym nie pogardził.
  21. :drool: Piękna B5... Kolor skóry + ciemne drewno... ehhh... marzenie. Jest super, nic nie zmieniaj. Może lampki na przód ori Valeo, ale nie są konieczne, bo i bez tego fura wygląda przekozacko. Gratuluję pięknej !!
  22. Pomysł jak najbardziej godny uszanowania i w pełni to popieram, ale niestety nie wierzę żeby na większą skalę coś z tego wyszło Takie akcje raczej nie zmienią mentalności polskich kierowców, ale trzeba próbować Powodzenia!
  23. A tam w garażu to czyja ta piękna 300M ? :gwizdanie: Bardzo ładna Jak kiedyś nie lubiłem niebieskiego środka, tak teraz mi się podoba. Po zmianach będzie jeszcze lepiej
  24. Podobno od przyszłego roku ma już być armia zawodowa - kolejny mit czy może w końcu tak będzie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.