Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tony

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tony

  1. Fakt, coś takiego było Nie tyle rozszerzony co dodatkowy
  2. A mnie kuźwa na UAM dzienne nie przyjęli ;( (stosunki międzynarodowe - najbardziej chyba oblegany kierunek) Ale i tak wolę iść na zaoczne, więc nie ma tragedii. No może poza tym, że wyniki dopiero we wrześniu pet3r - gratuluję, matura faktycznie nie za ciekawie Moja matura do udanych też nie należy: polski - 59%, niemiecki - 62%, geografia - podst. 51, rozsz. 43, WOS - podst. 61, rozsz. 54, ale myślę, że zaocznie na UAM wystarczy :th: Powiedz mi jeszcze taką rzecz (z ciekawości pytam) - z tego co wiem amnestia obejmie tylko wtedy, gdy nie zdasz z jednego przedmiotu. Ty masz dwa przedmioty poniżej progu (30%). O co kaman?
  3. Ja też, ale za paliwo i amortyzację muszą gnoje zwrócić :polew:
  4. Klamki i lusterka w kolor, lampki przód + tył do wymiany na poliftowe, radio... chciałoby się ori , przydałaby się wymiana kierownicy, bo te są paskudne Po tych zmianach będzie miód... No może poza kolorem, ale to rzecz gustu Aha, super motorek :>
  5. Tony odpowiedział(a) na tomek25 temat w Audi A4 B5
    Mi też pulsował wyświetlacz, a do tego czasami się nie zapalał. Wymieniłem go i już wszystko jest OK.
  6. Tony odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Jakby przedwczoraj z USA nie mogli przegrać Zawsze drugie miejsce... Rosja, która ma 10x gorszą drużynę będzie przed nami - nie mogę tego przeżyć hehe
  7. Jak w UK się można czegoś takiego dorobić, to ja też jadę Nie no, po prostu pełen odlot. Piękny wóż, super napęd.
  8. Tylko nie zapaćkajcie sobie klawiatury panowie... Ładny wóz
  9. Trzeba by koncernów motoryzacyjnych zapytać dlaczego tak jest Generalnie wszedzie podają, że to jest "pakiet ozdobny", a skoro to dodatek to trzeba zapłacić. Kupując nowe Audi A8 za 400 tys. muszę dopłacić za lakier metalic i dywaniki gumowe... sorry, ale dla mnie to też jest śmieszne Weź scyzoryk i spróbuj naciąć to "drewno" to się przekonasz Albo po prostu zdemontuj listewkę i zobacz.
  10. kolego, tak dla sprostowania... audi to nie jest daewoo ani nic w tym stylu, i to nie jest NIBY DREWNO, ale prawdziwe drewno (orzechowe)... za ta opcje w salonie doplaca sie slona sumke... i nie mowie tu w zadnym razie o tym, czy to sie podoba czy nie, ale o samym sformuowaniu "niby drewno", wiec nie odbierz mnie zle- nothing personal :D :D Chyba raczysz żartować To jest zwykła plastikowa listewka w kolorze (?) drewna. Audi to nie Daewoo, ale prawdziwego drewna to w Bentleyach, RR i Maybachach szukaj Edit: Aha, tak w ogóle to te DREWNOPODOBNE listewki mi się podobają i sam chciałbym na takie wymienić u siebie, ale nie mogę znaleźć
  11. Klamki w kolor, soczewki Valeo na przód i jest bajka.
  12. Tony odpowiedział(a) na PrzemekDz temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    Spokojnie, jest jeszcze w domu A6 2,5TDi 2001 :th: No a 300M mi się zawsze cholernie podobał Ale to i tak jeszcze nie teraz ta zmiana, pojeżdzę trochę A4
  13. Tony odpowiedział(a) na PrzemekDz temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    Co wy gadacie, biały jest po prostu piękny. Oczywiście nie każdy samochód prezentuje się w tym kolorze dobrze, ale samochody takie jak to Audi to po prostu bajka... Pozatym biały jest ostatnio w modzie i coraz więcej ich jeździ po ulicach Ja chcę kupić teraz białego Krajzlera trzysta em
  14. Tony odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Naprawdę piękna , tylko kolor mi się trochę (a nawet bardzo) nie podoba Wyssałem chyba z mlekiem matki olbrzymią niechęć do czerwonych samochodów, no ale to nie mi się ma kolor podobać tylko tobie Pozatym fura wypas.
  15. U mnie tak samo :th: Same here... Z całym szacunkiem dla Audi, ale następny będzie Chrysler 300M - emocje biorą górę nad rozsądkiem
  16. .... że w ogólnym rozrachunku nie dorasta mu do pięt
  17. Tony odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Dobra, wszyscy oglądamy więc nie trzeba tu pisać o wszystkim co mówią komentatorzy Podobnie groźne wypadki zdarzają się w F1 baaardzo często (jeśli ktoś oglądał wcześniejsze sezony, a nie tylko starty Kubicy to wie) i w 99% przypadków kierowcy szybko wracają do zawodów. Wszystko będzie dobrze, trzymamy kciuki żeby wrócił jak najszybciej, bo w to że wróci nikt nie wątpi Pozdrawiam.
  18. No nawet ciekawie się prezentuje, mimo że Avant Oprócz tego co koledzy już pisali, to przydałyby się jeszcze relingi w chromie i będzie miód. Pozdr.
  19. Tony odpowiedział(a) na witux temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Tak, I lift.
  20. Tony odpowiedział(a) na witux temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Z tego co wiem to przy I lifcie nic nie trzeba podmieniać. Wyjmujesz stare, przykręcasz nowe i już. Tak mi się przynajmniej wydaję Lampy po II lifcie wg. mnie są ładniejsze, ale te po I też dają radę. Byle nie te pierwsze z lat 94-96, bo są paskudne IMHO
  21. Tony odpowiedział(a) na witux temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    To są lampy po 1-szym lifcie. Ja takie daje u siebie, myślę że warto... Bardzo odmładzają wygląd autka.
  22. Tony odpowiedział(a) na witux temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Ładne autko. O zmianach już koledzy wyżej napisali, a nie chciałbyś się zamienić na listewki w środku ? (drewno za carbon )
  23. Witam. Daj zdjęcia tego wypasionego OOOO
  24. W szkole nauki jazdy nauczyłeś się takiego tricku (lekkie uderzenie w bok pojazdu żeby się odwrócił o 180 - jeśli dobrze pamiętam policyjnym radiowozem). To samo musisz zrobić w przypadku tej babki. Uderzasz, ona wyskakuje, zabierasz samochód i wracasz do garażu. Koniec

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.