Treść opublikowana przez jaca.13
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nie ma sprawy ! polecamy się na przyszłość
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Bieniek zjadłeś coś wczoraj czy cały dzionek na herbatce
-
[B6 AMB] Regeneracja turbiny - jaki warsztat wybrać ?
w Rumi jest warsztat skody,chłopaki mają duże możliwości i czsem bardzo dobre ceny,oto tel. do nich 602764645
-
[ALL B6] Problem z klimą po przeglądzie i odgrzybianiu - dalej smierdzi
jeżeli śmierdzi po wciśnięciu EKO tzn. że jest grzyb a odgrzybianie przeważnie skutkuje na 2 do 3 tyg. i znów bedzie to samo,niestety pozostaje wymiana parownika
-
[ALL] Co sądzicie o dolewaniu niewielkich ilości MIXOLU do paliwa ?
jeżeli chcesz już coś dolewać to zamiast tego mixolu na prawie każdej stacji paliw można kupić różne ulepszacze do paliw i myślę że to będzie bezpieczniejsze!
-
[ALL TDI] Nowe paliwo Shell V-power Diesel GAS-TO-LIQUID
tankowałem już dwa razy do fula GTL i nie zauważyłem najmniejszej różnicy (robią ludzi w balona)
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dzięki za spota
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
spoko,o blondyny zadbam sam PS.no może zaproszę jeszcze alva,bo dawno nie bzykał,albo mydłowatego,bo nigdy nie bzykał spoko zabieramy chłopaków na SPOTA do Turków
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Baw sie bam,poki mozesz :kox: A spota odpracujesz u Alva w poli Bieniek Ty mi lepiej kąpielówki pożycz a nie o jakichś polach mi tu godosz [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 22:54_________________________________________________ w zestawie miały być dwie cycate blondi ,ale coby małżonka powiedziała :gwizdanie: qrde to może zostawie Ją w domu hmmm
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Pany ja znów nie dojadę na spota braciszek wykopał mnie do Turcji [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 22:45_________________________________________________właśnie jeszcze tylko kąpielówki zostały do kupienia,myślałem że bedą w zestawie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dzieki wszystkim za życzonka to miłe
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
mi niestety pasuje środa bo to jedyny mój wolny dzionek popołudniu
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no ja mam nadzieję że jednak zrobicie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a jaki kolorek lubisz? bo to teraz nie problem [br]Dopisany: 14 Kwiecień 2009, 23:23_________________________________________________Fazy Ty nie zapomnij o sobocie !!!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Bieniek kto się czubi ten się lubi
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
chyba w przedniej szybie powinieneś szukać Święte słowa Kocky
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Bieniek jak Ty mnie szukałeś w tym lusterku ja już zapomniałem jak Twój gril wyglada
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Alona prawego stopu nie masz
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dzięki
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Wesołych Świąt dla Wszystkich
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dzięki za spota
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
spot we wtorek--- no problem
-
Dobrzy chiptunerzy
polecam Roberta z tune-up Gdańsk robiłem tam trzy auta i zawsze było SUPER!!!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
hmmm może wystarczy pomysleć o fajnych felach i oponkach
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Alona czy Ty chcesz naprawdę miskę olejową raz w miesiącu wymieniać